+1 oy
945 göst.
Diğer kategorisinde (1,354 puan) tarafından

Allahım allahım bende bir oğlan vardı dillere destan anamdan emdiğim sütü burnumdan getirirdi görenler şaşar kalırdı öyle hareketli laf dinlemeyen çocuktu yani gerçekten eşi benzeri olmayan bir çocuktu benim için. Oğlan 3 yaşı geçti bir şeyler oldu çok sakin laf dinleyen büyük adamlar gibi konuşan çok bilmiş bir çocuk oluverdi bir anda gözlerim yaşarıyor valla onu böyle gördükçe o kadar uysal bir çocuk ki anlatamam . Ergenlikten çıkmış gibi:) 2 yaş sendromu resmen ergenlikmiş sjsjjs çok şükür çıktık kurtulduk. Darısı minik beylere minik hanımlara :) ufak bir inatçılığımız var o da nazar boncuğumuz olsun hiç göze batmıyor hiç :) ağzından çıkan her kelimeye eşimle göz göze gelip şaşırıyoruz nasıl biliyor nasıl bu hale geldi diye gururlanıyoruz. Burdaki hanımlar soruyor ne zaman rahat ederim ne zaman biticek bunlar diye 3 yaştan sonra rahat ediyorsun bacım :)) 

40 Cevaplar

+2 oy
(758 puan) tarafından
Bnmkiler de 3 ten sonra azitti ayol;) :) 
(1,354 puan) tarafından
Anamm ters tepmiş seninkiler :))
(7,778 puan) tarafından
Aynen. Benim de kızım öyle oldu. Herkes ne kadar sakin bir çocuk diyip duruyordu. Nazar mı oldu bilmiyorum. Çocuğum şu anda hiçbir şekilde beni dinlemiyor
(4,217 puan) tarafından
Ay aynı valla büyük adam gibi derlerdi ogluma varlığı belli olmazdı cok sakindi, sımdı yerinde durmuyor dinlemiyor nazar mı oldu ne
(758 puan) tarafından
Topluca bı nazar duası edelim :) Cidden benmkiler aşırı değişti ...uslu sakin çocuklar Artk tam anlamıyla yaramaz birer çocuk olup çıktı
-Reklam-
+1 oy
(6,336 puan) tarafından
Işık 3 yaşta gözüküyor mu o zaman 
(10,073 puan) tarafından
3 yastan sonra rahat ediyosun ama cocuk tekse :D
tarafından
Yıkıldı hayallerim....
(10,073 puan) tarafından
Valla benimkide 3yas 3.5 aylik. Allahim suan nasil rahat olcaktim var ya bide krese basladi 12 5 arasi. Ama gel gorki evde bi tane daha var :D
tarafından
Benim sonda aynı :D
(1,248 puan) tarafından
Ayy insllh kizim illallah etryo artik yaa
0 oy
(286 puan) tarafından
Yani bana daha 3 yıla yakın var. 
(1,354 puan) tarafından
Olsun olsun gelip geçiyor o günler buna şükür :)
(286 puan) tarafından
Ahh ahh bacım dua et çabuk geçsin. Zor cunku :)))))
(1,354 puan) tarafından
Kaç aylık canım  gerçekten ömrümden ömür gitti ama değdi . Sabrın sonu selamettir inşallah çabucak geçer senin için:)
(286 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
Benimki henüz 4 aylık
(1,354 puan) tarafından
Kız daha yürümüyor bile yürüyünce başlıyor vukaatlar :)
0 oy
(1,515 puan) tarafından
Maşallah maşallah suphanallah sabrın sonu herzamn selamettir çok şükür 
(1,354 puan) tarafından
Saol canım. Kesinlikle birde bendekiler ikiz biri çıkamadı ergenlikten ama çok zorlamadı hiç beni huy olarak bu bahsettiğim oğlan çok zorladı öyle böyle değil :)
(1,515 puan) tarafından
Büyüklerimiz diyor bebekken çok zorlayan büyünce en naif ver akıllı olan oluyor diye hadi inşallah hayırlı evlat eylesin rabbim ❤️
(1,354 puan) tarafından
Evet çok doğru canım artık doğruyu yanlışı ayırt edebiliyor ve kendini ifade edebiliyor . Öyle oluncada daha sakin oluyorlar
(1,515 puan) tarafından
Aynen öyle kendini ifade edebildiği için sakin artık ve aklıda ermeye başladı ondan ya
0 oy
(48,713 puan) tarafından
uykularda 3 ten sonra düzeliyor ilk uc sene en zor süreç ☺️ masallah kuzuya ozune dönmez inşallah 
(1,354 puan) tarafından
Kesinlikle  özü aslında tamda şuanki hali çünkü söylediğim her kelimeyi anlıyor doğruyu yanlışı ayırt edebiliyor . Umarım hep böyle devam eder .
0 oy
(264 puan) tarafından

Masallah bizlere ümit oldun :)

Ben 2. Çocukla aralarında 3 3bucuk yaş istiyorum. Senin degdigin gibiyse güzel bir aralık diyebilir miyiz o zaman ? 

(1,354 puan) tarafından
Gerçekten bana hep diyorlardı inanmazdım o ışık yoktu benim oğlanda böyle devam eder diyorduk. Ama büyüdükçe çocuk doğruyu yanlışı ayırt edebiliyor kendini ifade edebiliyor öyle oluncada daha sakin uysal oluyorlar. 5 yaş olsun en az bacım 3 bucuk erken :)
(264 puan) tarafından
5 yaş da çok ya yaş gidiyor bacim
0 oy
tarafından

MAŞALLAH UMUT OLDU PAYLAŞIMIN BANA 

(1,354 puan) tarafından
Ne mutlu bana :) az kaldı bacım dayann ha gayret gelip geçiyor gerçekten ☺️
0 oy
tarafından

Bide üstüne nazar et tam olsun maşallah kız benim kızın üç yasa bir ay kaldı hala çok mızmız :)

(1,354 puan) tarafından
Aman aman nazar değmesin :) eccük daha sabret 3 4 ay kadar kendini ifade etsin doğruyu yanlışı ayırt edene kadar böyle olur birde kız çocuğu yani mız mız olması normal ☺️
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Mallasah maşallah :)) bizde 3 yasa giricez 1 aya darısı bize :))
(1,354 puan) tarafından
Güneşli günler yakındır bacım ha gayret az kaldı ☺️☺️
(2,804 puan) tarafından
Hadi inşallah valla gına geldi artık :) gerçi bana güneş bı 3 sene daha doğmaz 4 aylık bebe var
0 oy
(586 puan) tarafından
Anam anam demeee. Benim oğlumda ikiye girmek üzere başladı sendromlar
(1,354 puan) tarafından
Off off ergenliğe girecek küçük bey :) çok illet bir şey valla Allah sabır versin 1 1 bucuk sene daha çekicen bacım ☺️
0 oy
(197 puan) tarafından
Ayy darısı başıma inşallah iki oğlum var sanırsın evde 20 kişi yaşıyoruz çok hareketliler 
(1,354 puan) tarafından
İkiz mi canım . Benimde ikizlerim var diğeri hep uysaldı zaten . Onda hiç sıkıntı yaşamadım . Ama bu bahsettiğim felaketti 10 çocuğa bedeldi :)
(197 puan) tarafından
Yok cnm biri dört buçuk yaşında digeride 26 aylik
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Benimkide 3 den sonra kudurdu 
(1,354 puan) tarafından
Düzelir inşallah bazı çocuklarda ters tepiyor galiba
(4,983 puan) tarafından
İnşallah ta pek zannetmiyorum şimdi 4 yaş sendromumudur ne zıkkımdir onu yaşıyoruz
(1,354 puan) tarafından
O ne ya benim ondan haberim yok :(  vururum kendimi valla daha sendrom çekemem
0 oy
(2,819 puan) tarafından
37 aylık tam inat hırçınlık söz dinlememzlik hat safhada inşallah bende görürüm o günleri 
(1,354 puan) tarafından
Kreşe verebilirsen ver canım benimki kreşe gidiyor oranında çok faydasını gördüm enerjisini atıyoe orda
0 oy
(2,308 puan) tarafından

Maşallah kız benim kızım da 2 bucuk yaşında inat sinir kavga herşey var inşallah o günleri görürüm bnde az kaldı :D

(1,354 puan) tarafından
İnşallah darısı başına ☺️☺️❤️
0 oy
(473 puan) tarafından
Oğlum 3 yaş 3 aylık maşallahı var bize adamlık taslıyor yemek yiyecem anne ben büyük adam olacam der ev işlerinde de bana yardım eder  fırın bize çok yakın 2 ekmek alıp geldi maşallah maşallah kızımda bi anlasaydı artık tam rahat ederdim 
(1,354 puan) tarafından
Evet evet benimkide öyle çok şükür biraz inatcılığımıZ var şimdi kreşten gelicek . Süpriz yumurta isteyecek benden yok diyince ağlama krizine giricek şükür ki 5 dk sürüyor o esnada hiç göz teması kurmuyorum sakinleşince konuşuruz. Tamam der bitirir ağlamayı☺️
0 oy
tarafından
Şuan şu yazı motive yazısı gibi oldu yemin ederim. Çok iyi geldi ya 
(1,354 puan) tarafından
Darısı başına inşallah. Güneşli günler yakındır ❤️
tarafından
Ayy inşallah inşallah amin :)
0 oy
(226 puan) tarafından
Ayyy Allah razı olsun bı umut ışığı oldun içime bnm kızımda şuan 2 yaşında ve çevremizde bu kadar hareketli bı çocuk görmemiştik hiç bı yere gidemez bı yerde oturamaz olduk umutlarim yeşerdi sayende
(1,354 puan) tarafından
2 yıl dışarı çıkamadık evden bacım hiç bir yere sığamazdık şimdi büyük adam gibi aynı çok bilmiş sakin her yere gideriz sorun çıkarmaz inşallah darısı başına az kaldı sabret ☺️❤️
(226 puan) tarafından
Ay maşallah maşallah inşallah bize de nasip olur o günleri görmek
0 oy
(1,247 puan) tarafından
Allah'ım darısı da bana inşallah bende böyle der miyim acaba :)
(1,354 puan) tarafından
Dersin hep böyle kalmıyorlar bacım ☺️
(1,247 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Bizimki 3 yaş su agalama krizleri olmazsa iyi olacak herşeye ağlıyor kızım ya 
(1,354 puan) tarafından
Kız çocuklaeı mız mız oluyor birazcık düZelir canın inşallah
(1,571 puan) tarafından
İnşallah aglak hali bitse rahatız
0 oy
(287 puan) tarafından
Üç buçuk yaş kaç ay ediyordu haha  :) biz daha 16 ay olmak üzereyiz sendromlar tavan :)

İlgili sorular

+7 oy
28 cevap 797 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
22 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 216 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 244 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,942 soru

11,404,984 cevap

34,942 kullanıcı

...