0 oy
550 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben redmi note 11 pro istiyorum telefonum eskidi artık eşimde iPhone 14 düz alalım diyor siz hangisini önerirsiniz redmi kullanışlı diye istiyorum eşimin ki iPhone 13 pro Max kullanışlı gelmiyor bana bazen bakıyorum fikir verin bana 

29 Cevaplar

+2 oy
(3,338 puan) tarafından
Redmi 12 pro kullanıyorum canım gözbebeğim olur kendileri ☺
(610 puan) tarafından
Al benden de o kadar +1 :))
tarafından
Bana da kısmet olur inşallah
-Reklam-
0 oy
(5,680 puan) tarafından
İphone nasıl kullanışlı gelmiyo? Her ikisinide kullandım ikiside çok güzel gerçekten 
tarafından
Karışık geldi bana
(5,680 puan) tarafından
Yok kız aksine iphone daha rahat. Bende başta senin gibi düşünüyordum ama şu an alıştım artık
0 oy
tarafından
Bende not 11 kullanıyorum gayet kullanışlı ve sağlam geliyor iPhone 14 pro max kullanıyor eşim bana gore gereksiz ve abartı para kullanmayi sevmiyorum 
(2,791 puan) tarafından
Aynen eşim 11 aldı bana telefona bişey olcak diye ödüm bi tarafıma kaçıyo öyle şaşalı bi özelliği yok bence telefonun android daha iyi
tarafından
Bende sevmiyorum eşimi de ikna edemiyorum
0 oy
tarafından
Xiaomi tek geçerim. İphone da kullandım ama ben xiaomi daha çok seviyorum 
tarafından
Katılıyorum şarjı bile müthiş gidiyor
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Redmi 11 kullanıyorum güzel telefon ama eşim iPhone alayım dese hayır demem 
0 oy
(587 puan) tarafından
Note 11 pro benim telefon valla memnunum ne yalan söyleyim seviyorum telefonumu, iPhone sevmiyorum hemde gereksiz pahalı 
0 oy
tarafından
O sorun bizde de var. Iphone 12 pro kullanıyordum bir süre sonra sıkılıp eski telefonuma geçtim. Honor 70 istiyorum şimdi tutturdu ıphone 15 alalım diye. Iphone güzel kullanışlı ama bir süre sonra sıkılıyorum ıphonedan. 4 sene ıphone 5s kullanmıştım ilk çıktığı zamanlar onda bile 4 sene içinde bir kaç aylığına telefon değiştirdim hep. Sıkıldıkça telefon değişiyordum. İosta kısıtlanmış hissediyorum kendimi. Androidte daha özgür gibiyim sanki. Ya da bana öyle geliyor. 
0 oy
(1,567 puan) tarafından
İphone14 almıştı eşim hediye evet güzel ama gereksiz sattırdım o kadar paraya yazık 
tarafından
47 bin lira vatan da ne gerek var bana alo dedirtsin yeter
0 oy
(347 puan) tarafından

Benm redmi 8 bende değiştirecek yine redmi markali Alaçam  iPhonepahali ama eşin aliyorsa iphone 15 al :D

tarafından
Kız cocuk eline alsa atma diye dil dökmekten gece rüyamda kırıldığını görürüm
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Tabiki redmi candır 
0 oy
(12,668 puan) tarafından
Redmi not 10 kullanıyorum ilk deneyimim memnun değilim 
tarafından
Niye ki
(12,668 puan) tarafından
Kamerası hiç hoşuma gitmedi
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Iphone can dır 
0 oy
(473 puan) tarafından
Bende ıphone seviyorum ama durumumuz el vermiyor almaya tekefonum kırıldı 2 hafta önce redmi not 12 aldım memnunum ama
0 oy
(10,529 puan) tarafından
iPhone sevmiyorum ya ben diğerini alırdım 
0 oy
(1,923 puan) tarafından
Ben ne redmi nedeki iphone sevmem benim ideolum SAMSUNG TELEFONLARİ
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bir iponeci olmama rağmen Xiaomi X3 pro kullanıyorum iponede hem hafızası çok hemen doluyor özellikle fotoğraflarda ama bu telefonum hem hafıza yüksek hemde çift hoparlör süper sesi var komanda ve radyo var ondan vazgeçemiyorum ama yine bana bir 14 pro verse eşim alırım gerçi eşim zaten telefoncu istesem alırım da ama maliyeti yüksek biraz borcum var onu bitirdikten sonra alırız inşallah 
0 oy
(683 puan) tarafından
Almışken iphone yi alırdım
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Redmi 12c kullanıyorum bende 
0 oy
(610 puan) tarafından
Daha önce iPhone kullandım inan hiç kullanışlı değil. Tek kullanışlı Yanı kamerasınin iyi olması. Ve playstore yerine Apple store olduğu için iphone bir çok uygulamayı kabul etmiyor. Bende yeni degiatirdim telefonu redmi note 12 pro aldım aşırı kullanışlı ve çok beğendim tavsiye ederim 
0 oy
(1,420 puan) tarafından
İphone sadece kamerası için seviyorum kendimde redmi kullanıyorum çok memnunum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 147 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 140 göst.
29 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tokyo (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 194 göst.

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...