0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İphone hiç kullanmadım zaten pahalılar diye alamam dün akşam telefonum bozuldu aniden bende redmi note 13 pro aldım sizce güzelmi yengeme gösterdim redmi note 12 daha güzel dedi bide sizin fikrinizi almak istedim

10 Cevaplar

0 oy
(4,643 puan) tarafından
Redmi not 12 kullanyorum ben çok memnunum.
(310 puan) tarafından
Benimde redmi not 12 cnm . Sizde birini aramak istediginizde isma bastığınız gibi ekran karariyormu ... Whatsapp da gelen sese bastığınızda ses çıkmadan karariyormu benimki hemen ışığı gidiyor .bozukmu acaba ..sizinkiyle aynı ya merak ettim
(1,296 puan) tarafından
Aramayı bilmiyorum ama whatsapp ses olayı telefonu tutuş açınla ilgiliymis. Biraz eğik ya da ya.muk tutuyorsan ondan olabilir. Acıyı degistirerek birdaha dene. Bende duzelmisti
(4,643 puan) tarafından
Arama ekranı kararıyor sa telefonu telefoncuya götür eşiminde oldu valla nasıl hallettiler bilmiyorum benimkinde öyle bir durum yok.
(310 puan) tarafından
Yeni aldim sıfır 3 aydır kullanıyorum ilk gunden beri öyle kararma oluyor
-Reklam-
0 oy
(3,066 puan) tarafından

Redmi note 7 kullanan ben sessizce posttan ayrılıyorum :(

Bu arada hayırlı olsun canım güle güle kullan ❤️

(59 puan) tarafından
Bende redmi note 8 kullanıyordum aylardır bozulup yaptırıyorum bunuda borca aldım valla kaçak olmasına rağmen aniden bozulunca almak zorunda kaldım bu arada teşekkür ederim en güzelleri sizin olsun:)
(3,066 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım güle güle kullan inşallah ❤️
0 oy
(1,285 puan) tarafından

Redmi 12 Redmi not13ün yanında çöp:D 10 numara 5 yıldız tam bir fiyat performans ürünü 

(3,609 puan) tarafından
Ne yönden iyi değil canım ? Ya da 13'un artı yönleri neler merak ettim.Arastiriyordum da.
(1,285 puan) tarafından
Aşkım sürüm olarak 12 çok çok çok altlarda Not13 Pro serisi son çıkan sürüm . Aralarında ki fark , yazılım , donanım , Ram , Bellek , Hafıza kamera. Bu arada Not12 kötü değil ben sadece örneklendirme yaptım.  Dağlar kadar fark var aralarında canım . Ha bu arada şunu da belirteyim Not 12 normal standart bir insan için mükemmel ötesi bir telefon. Not13 Pro da sürekli telefondan iş uğraşanlar , oyun oynayanlar , banka ile uğraşanlar için hızlı , kesinti yapmayan bir telefon
(174 puan) tarafından
Kız benimki 12 pro 5g çok memnunum bende. Bundan öncede ilk çıktığı zaman 8 prosu vardı uzun süre kullandım hala taş gibiydi sattı onu bunu aldık :)
(1,285 puan) tarafından
Genel olarak Xiaomi serisi çok iyi taş gibi telefon
(174 puan) tarafından
Kesinlikle canım ben sen gibi pek anlamam özelliklerinden felan ama kullanınca az çok öğreniyorum ama dediğin gibi taş bunlar
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Redmi 12 kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(127 puan) tarafından
Kullanıyorum gayet memnunum 
0 oy
(811 puan) tarafından
Ozellil olarak daha iyi 13 ama bnde 12nin dis gorunumunu.sevdigim icin 12 aldim memnunm zaten redmiler cok.iyi gule gule kullan
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Kardeşim bir haftadır almış öve öve bitiremiyor çok güzel telefon 
0 oy
(320 puan) tarafından
Eşim kullanıyor çok memnun
0 oy
tarafından
Benimkide redmi 12 pro 5g ben cok memnunum cidden

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 273 göst.
15 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yalandunya34 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 150 göst.
29 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tokyo (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Zeynepagd (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
9 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde My Rose (396 puan) tarafından soruldu

385,059 soru

11,516,275 cevap

35,176 kullanıcı

...