0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
Çocuğunuzun üstüne ya da birinin üstüne 

10 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yok ya en fazla allah belami versin bı daha yapmam yada konuşmam demisimdir
-Reklam-
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Çocuklarımı hiç katmam ciddi yemine bile
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Ne olursa olsun çocuk üstüne kişi üstüne  yemin olmaz doğru bulmuyorum. Agzida böyle alıştırmamak lazım yoksa o ağız her sinirlendiginde dile getirir 

Yani hiç yemin etmedim ben öyle 
0 oy
(1,256 puan) tarafından
Yok etmedim hele de çocuğum adına bu konuya çok dikkat ederim 
0 oy
(13,288 puan) tarafından
Oğluma asla etmem ama kendime Allah belanı versin ki diyorum sonra çok pişman oluyorum 
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Yemin ettim mi hatırlamıyorum ama çocuklarımın üstüne etmedim etmem de. Kimsenin üstüne yemin etmem. 
0 oy
(37 puan) tarafından
Çocuklarımın yada bir başkasının üzerine yemin etmem. Ama bir kere bekarken annemle tartışmıştık sinirle bir daha senin ewinde iş yaparsam ellerim kırılsın dedim. Saatine denk geldi heralde bir hafta sonra ewde temizlik yaptım we kolum kırıldı. Bir daha da töwbe ettim yemin etmemeye:) sizde etmemeye çalısın saatine denek gelebiliyo tecrübeyle sabit:)
0 oy
tarafından
Çocuğumu alet edecek kadar yeminim olmadı olmazda inşallah birinin üstünede yemin etmem kendim anlatırım anlamazsa kendi bilecekleri kendi kararı ister kötü olurum ister iyi bu karşıdaki insana bağlı o yüzden kolay kolay yemin etmem yemin etmisligim bile yok 
0 oy
tarafından
Hiç yemin etmem. Birine kendimi kanıtlamaya çalışmam. Yaptığım bir şeyi yapmışımdır o benim için tecrübedir bir daha yapmam olur biter. 
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Hayır asla çocuklarımın kardeşlerimin annemin babamın eşimin üstüne yemin etmedim etmemde kiyamam

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 772 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 243 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Erdemlili yolcu (100 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 717 göst.
0 oy
20 cevap 262 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Shrtrn (44 puan) tarafından soruldu