0 oy
768 göst.
Aile kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar valla ne desem kar etmez Aslında kaynatamın yazlığı var neyse herkes geliyor cümbür cemaat kalmaya kardeşleri çocukları falan şuan da 20 25 kişiyiz üç katlı evde korona da var ben hiç gelmek istemedim zorla geldim neyse eşimde beni dinlemedi kalmaya gitmeyelim gelmeyelim yatmayalım dedim kalabalık nerde yatıcaz dedim laftan anlamadı geldik işte düşünsenize kayınbabanızın evi sadece iki oğlu var bide biz gelinleri bize ait ne bi oda yatak ne bi yer var ya oncelik hep başkalarının yani neyse iki yatak odası var birin Kaynanamlar biri de boş neyse bende bazen orda yatıyordum şimdi babaanne var o orda yatacakmış e benimde oğlum küçük yanımda yatıyor emziriyorum neyse herkes sen orda yat dedi ama kayınbabam neymiş illaki annem orda yatacak annem yerinden olmasın sakın başka yerde yatmasın bas bas bağırıp söylüyor e sonra herkes te bana sen ortada kaldın falan diyip dalga geçti güya onlara göre komik ama göre değil di hiçççç çııldırdımm ya resmen sonuç eltim çocukları ve ben aynı oda da yatıyoruz şuan sıkış pıkış kocalarımızda ayrı gayrı bizden o kadar sinir oldum ki aglamamak için kendimi zor tuttum sığıntı gibi geliyoruz belli belirsiz nereye kıvrılıp yatsak onu düşünüyoruz kara kara ya ama ben dedim o kocam olacak kişi benim dinelermi hiç oda bozuldu biliyorum ah ahhh beni dinlemedi ki bi eve gidelim ben ona diyeceklerimi biliyorum....

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
O kadar insanın kafası çalışmıyor mu hiç 
tarafından
Mrvk sabahtan kocanı al git evine bence gerekirse kavga çıkar ama git yada şikayet et gizlice polise
(253 puan) tarafından
Düşüncesizlikte biraz cekmiş maalesef
(253 puan) tarafından
Bana kalsa bi sn bile durmam ama işte öyle bişey yapsak kaynatam rezil eder bizi
(6,136 puan) tarafından
Bacım insan uyarır ya o kadar insan toplanır mi eve birisi bari düşünür yani
(253 puan) tarafından
Canım bunlarda düşünme Namına zerre hiç birşey yok sen bişey desen sen suçlu onlar haklı çıkar işte cahile laf anlatmaktansa deveye hendek atlatmak daha iyidir
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Zor ya... Emzirirken daha zor 
(253 puan) tarafından
Evet ya cekyat da yerde de yatamam tek kişi değilim çocuğum yanımda yatıyor emiyor geceleri ama kim anlasın ki ...
(4,661 puan) tarafından
Esin anlamalıydı canim oradakilerin sucu yok tek sorun bu viruste neden bir eve dolustular evleri yok heralde ben eşime derdim kusura bakma emziriyorum gidemem gidersen aha kapı
(253 puan) tarafından
Ben diyemedim işte öyle ahhh... yasak var diye herkese gelip beleşe kalıyor abilerinin evi ya gerçi o çagrıyor ya onları
(4,661 puan) tarafından
Sen şimdi artik gitmişsin öncelikle besmele çek bugün kandil bi rahat kötü düşünme gülümse herseye rağmen sabah birşey yokmuş gibi mutlu ol eve gidince al hıncını oradakilere belli etme kimseyi sevindirme
0 oy
(5,313 puan) tarafından
Düşüncesi bile bunalttı beni
(253 puan) tarafından
Ben sinir krizi geçirdim
0 oy
(788 puan) tarafından
Eşin anlamıştır şimdi heralde yaptığı saçmalığın bidaha ısrar etmez belki 
(253 puan) tarafından
Evet bir daha bana demez gelip kalalım diye
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Mesele yatacak yer değil bu koronada o kadar kişinin neden bir araya geldiği mevsim yazda değil hani 
(253 puan) tarafından
Zaten canım asıl mesele bu kadar kişinin bir araya gelmesi ona da razı değildim
(17,720 puan) tarafından
Valla pes hepsine
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Senin gece emzirecegini dusunemiyorlar mi bu kadar mi dusuncesizler neyse esin artik gidelim kalalim diyemez cevabi yapistirirsin
(253 puan) tarafından
Bu ailenin erkekleri maalesef çok düşüncesizler özellikle onlar ne diyim ne yapim ki
(1,659 puan) tarafından
Valla erkekler dusnemez belki ama kadinlarin demesi gerekirdi onun ayri odasi olmasi gerek diye neyse artik esin kalalim diyemez bu yonden bak
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Birisinde virüs varsa 25 kişi birden hasta. Hay allahım ya bir eve 25 insan nasıl sığar orası da ayrı konu. Çok haklısın keşke ağırlığını koyup gitmeseydin. Umarım eşin babasına çekmemiştir ve yediği haltı anlar. 
(253 puan) tarafından
İnşallah anlar anlamazsa zaten ben ona neler diyeceğimi biliyorum
0 oy
(883 puan) tarafından
Suç kimsede deil.kocanda 20-35 kişi ne demek ya ne kaadar rahatta olsanız suanki ddurumda ne işiniz var onda işte erkek kafası 
(253 puan) tarafından
Evet ah şu erkekleri bizim gibi düşünemiyorlar hiiiç
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bütün sülale mi aynı evde kalıyorsunuz 
(253 puan) tarafından
Yok ama yakında öyle olmasın dan korkmuyor değilim
(12,856 puan) tarafından
Yarın sabah kalkın gidin evinize ya iyi etrafınızda şikayet eden yok sizi
0 oy
(503 puan) tarafından
aynı hatayı ben çok yaptım yeni gelinken. eşimin teyzesine gideriz kaynanamlar biz kaynanamın annesi babası falan küçücük ev bir ton insan... biz  bir çekyatta eşimle, karşı çekyatta kaynanam kayınpederim, ayrı odada anneanne dede. çünkü onlar balayı çifti.  bir de herkes horlar ben artık çıkarım balkonda oturarak sabahlardım. bir daha dedim eşime asla böyle bir terbiyesizlik istemiyorum. gelin kayınlederle aynı odada yatar mı ya. sabah erken uyanan dede bizim odaya gelir ordan balkona çıkar. bir keresinde eşim uyurken elini üzerime atmış. bir uyandım bütün millet bizim odada. eşimin eli üzerimde. bir vurdum çek elini diye adam ne olduğunu şaşırdı
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Sinir olmamak elde değil gerçekten 
0 oy
tarafından
Suç sadece eşinde 
0 oy
tarafından
Is isten gecmis desen ne olcakki huzurunuz kacicak
(253 puan) tarafından
Ben de işte öyle bir sabır çekiyorum ki bacım sırf huzurumuz kaçmasın diye yoksa ağzıma geleni sayarım
tarafından
Sizi iyi şikayet etmiyolar :D
0 oy
tarafından
Babaanne yerinden olmasın mı sende bananneyle aynı odada yatsaydın sıkış pıkış olacağına bence çok mantıklı yatak yoksa zaten yerde yatcan alıp gitseydin yatağınla oh mis 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yaz gelmeden yazliga o kadar kisinin ususmesi birkere yanlis birde onca kalabalikta tatilmi olur sirayla gidilse ya ah su kocalar ahh
0 oy
(152 puan) tarafından
Allahm bu erkeklerin hepsimi kuş beyinli olur afedersn  kardeşm ama kendi kocamda dahilll ndn biz kadnların aklının yarısı sunlarda yk 
0 oy
tarafından
Ayyy hiç cekilmez o kadar kişi uzun mu kalaccaksiniz 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,159 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 143 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seherkzll (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 213 göst.