0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Kızlar eşimin halasinn torunu geçenlerde doğum yaptı. Bir kızı vardı bi kızı daha oldu. Altınada güzel bi yazı yazmış . Benim  kız kardeşim olmadı ama kızımın hep bi Kız kardeşi olsn istedim Rabbim çok şükür nasp etti flan diye. Gorumcem de oğlan doguramadi ya ondan öyle yazmış dio. Şimdi kızlar eşim evin tek oglu  bi görümcem var zaten olmaz olasica :) neyse iste bi ara konu açılmıştı baya oluyo buna bende tek kızım bi kızım var bende kızımın bi kız kardeşi olsn isterim demiştim. Kendim tekim ya dedm . 2.yi seneye düşünüyorum nasipse . Kızım olursa kesim banada öyle diyecek . Sanki kendi oglu vards ne yapıyorsa sarayda oturuyor sanırsan. Saygısız sürekli para isteyen anneye babaya karşı gelen bi oglu var . Yani ben anlamıyorum gerçekten oğlan doğurunca ne oluyor . Kaçıncı yüz yıla geldik hala bi erkek çocuk sevdası. Elbette isterm bi kızım varken oğlum olsn ama nasip meselesi değil mi bu. Rabbim dilerse 5 kız verir dilerse 5 oğlan dilerse hiç vermez. Hepside imtihandr. 

12 Cevaplar

+2 oy
(12,904 puan) tarafından
Ay evet tahta çıkacak ya şanı yürüsün :) pipi kadar beyni olmayan insanlar ancak pipi delisi oluyor benlik sorun yok de :)
(1,077 puan) tarafından
Yaa yorumuna bittim:))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle nasip benimde kızım var dünyalara değişmem 10 tane erkek çocuğa da değişmem Allah ne verirse sağlıklı olsunlar da 
(1,077 puan) tarafından
Kesinlikle canım..hersey Rabbım hayırlısını nasip etsinde once
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Desin istedigini desin. Kiz erkek farketmez. Evlatlarimiz sınavımız olmasin yeter.

Herkes bisey der ona kalirsan
(1,077 puan) tarafından
Çok doğru diyosun canim. RABBİM evlatlarimizla imtihan etmesin bizi
0 oy
(675 puan) tarafından
Gorumcenin karakteri belli oluyor büyük ihtimal sana da diyecek ama verecek olan Allah sen kulları bosver hayırlı evlat versin Rabbım 
(1,077 puan) tarafından
Amin canım amjn
0 oy
(424 puan) tarafından

Iyi aksamlr cnm kizin var ise bi oglunda olsun ister insan ogluda varsa kiz olsun ister bakma dedigin gibi bazi insanlar erkek sedasi var ona birsey diyenem cahiliye devrinden bu yana var boyle ssyler neyse eyerki hamile kalirsan bana yaz erkek duasi var vereyim ama inanarak yapmak cok cok onemli bu saate karsina ciktiysam vardir bir hayir :) burdan daha once bi hamileye verdim daha cinsiyeti ogrenmedi cokta merak etim onu 

(1,077 puan) tarafından
Yaaa dur yazaym Bende merak ettm canım duayı:))
0 oy
(55 puan) tarafından
Allah aşkına dese kafana mi takacaksın evladın kızı erkeği mi olur kız kardeş kadar erkek kardeşte önemli ben tek kızım evet  bende isterdim kız kardeşim olsun ama Rabbım bunu uygun görmüş iki abim var ikiside her zaman her işime koşar darda kalsam ilk aklıma gelenlerden önemli olan cinsiyet değil insanlık
(1,077 puan) tarafından
Tabiki de yok kızı erkegi. Ama sanki 2 3 kızı olana yaa bide oğlu olsaydı diye iç geciriyolar ya sinir oluyorum. Rabbim onu uygun görmüş oyle vermiş . Bunu diyen hiç yok.
0 oy
(8,041 puan) tarafından
Ayyy dengesiz insanla uğraşmak zor. Dengesiz görümce ile uğraşmak daha da zor. Dersedd kardeşin becerememiş dersin.. ☺️
(1,077 puan) tarafından
Hahhah valla derse derm :)
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Biz 3 kiz kardesiz oglan yok ücumuzunde 1 er kızı var okadar sansli hissediyoruzki kendimizi buyuyunce arkadas olacaklar diye vallahi biz oglandan daha hayirliyiz anne babamiza elin kizi belki bakmak istemez ki hakli olarak biz misler gibi bakariz anne babamiza Rabbim kiz erkek fark etmez evladin hayirlisini versin
(1,077 puan) tarafından
Amin canım aminnn
0 oy
(790 puan) tarafından
Öyle bir şey derse sen de söylersin. Senin oğlun Var da ne ise yarıyor diye. Boşver takılma. Senin yanında başkasının arkasından konuşuyorsa, başkasının yanında da senin arkandan konuşur. 
(1,077 puan) tarafından
Eminim ki konuşuyordr.valla derse diyecem senin oğlun ne işe yarıyor. Kendilerine bakmazlar bide insanlara laf söyler ler ya sinir oluyorum öyle kişilere
0 oy
(4,626 puan) tarafından
Herkes bişey der canım Allah gönlümü biliyor hep kızım olsun istedim çok şükür kızım oldu ama doğuştan sağlık problemlerimiz var eltim ilk evlendigimde konu açılmıştı kız isterim ins kızım olur demiştim 3yıl olmadi doğdu hastalığı söylendi lohusayken bana istedin bak noldu şimdi dedi herkes bişey der salla boşver rabbim kimsenin kucağını bos bırakmasın sağlıklı çocukları olsun herkesin 
(1,077 puan) tarafından
Neyi var canım çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(37 puan) tarafından
Nefret ediyorum su ayrım yapanlardan oglanın ne gibi bir ozellıgı varda bu kadar istiyorlar Rabbım ne verirse hayırlısını versin her zaman kız oglan fark etmez asla oyle bir ayrımımız yok cok sukur hersey rabbımın elinde 
0 oy
(736 puan) tarafından
4 kız kardeşiz o kadar güzel bir duygu ki çok güzel bir çocukluk gecirdik şimdi evlendik fln ama bir araya geldiğimizde yine aynı şekilde gülüp eğleniyoruz insanın kız kardeşi gibisi yok kimseye anlatamadgini ona anlatıyorsun herkes kızına kardeş yapsın çok güzel bir duygu inşallah benimde olur :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde turuncukafaliiii (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,578 göst.
2 Aralık 2019 Aile kategorisinde ❤Şahmeran❤ (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 703 göst.