0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Kızlar bayadir ağrım var özel bölge kemiğinde 32+6 çok kötü bir şekilde ağrı var uzaninca kalkmak çok zor oluyor oturup kalkmakta çok zor oluyor öyle böyle değil yani ağrısı ağırlık var sanki böyle  normal mi yoksa erken doğum belirtisi mi bilgisi olan var mı  birde sürekli iç çamaşırı ıslak gibi oluyor 

4 Cevaplar

0 oy
(1,179 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kaç ay çektim bilmiyorum yerimden kalkamazdim, yatakta dönemezdim çok kötü bişey Allah yardımcın olsun 
(26 puan) tarafından
Ay evet aynnen öyle oluyor hiç kıpırdamak istemiyorum nerdeyse birde sol ayagimda  bir uyuşukluk oluştu sızlıyor resmen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kontroulun ne zaman o haftalarda normal bebek baskı yapıyor çünkü 
tarafından
Benimde ikinci şuan 6 aylık ama kızımla çok farkı var her gebelik her bebek farklı çok aşırı kotuysen bir acile git baktır ama bebek artık baskı yapar o haftalarda
(26 puan) tarafından
Bu şekilde ilk yani daha önceki gebelikte hiç bu tür şeyler yaşamadım  baskı yapar ama bu şekilde kemik ve ayıptır söylemesi etine kadar ağrı veriyor biraz eşimi kaldırmaktan korkuyorum yoksa giderdim simdi
tarafından
Canım kotuysen git
(26 puan) tarafından
Bu saatte eşimi uyandırmaktan korkuyorum
tarafından
Niye ki
0 oy
(4,044 puan) tarafından
Islaklık akıntı olabilir. İç çamaşırına beyaz bez koy. Sarı ve kokulu akıntı varsa enfeksiyon vardır. Ağrı da enfeksiyondan kaynaklanıyordur

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 842 göst.
13 Kasım 2023 Aile kategorisinde 2prensannesi. (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
26 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde ygmur21 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.