0 oy
2,404 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar herkes şaşırıyor kınıyor gerçekten o kadar cok mu ben 21 eşim 43 yaşında

83 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eğer anlaşıyorsanız, birbirinizi anlıyorsanız, seviyorsanız, karakter olarak uyumluysanız daha ne. Aynı yaşta olup da birbirine düşman olanları da görüyoruz. Geleceği öngören arkadaşlar da var da iki yıl evli kalıp aldatanlar, boşananlar da var. Bu işler yaşla olmuyor yani. Sen önüne bak. Olumsuz yorum yapanları takma. 
-Reklam-
0 oy
(2,027 puan) tarafından
 arada bnm yaşım kadar yaş farkı var bayağı var cnm ya Allah mutlu mesut etsin...
0 oy
(703 puan) tarafından
Ben 21 eşim 28 yaşinda babamda 45 yaşinda öyle diyeyim
0 oy
(3,103 puan) tarafından
Karar senin kararın canım ne diyek benimde eşimle aramızda 16 yaş fark var
0 oy
(788 puan) tarafından
Benle eşim arasinda da 12 yaş var. Gören de duyan da söyleniyor neden bu kadar büyük biri ile evlendin diye. 

Avantajları da var dezavantajları da var. 

Biz deli dolu iken onlar daha sakin alttan alıyor herşeyi ne bileyim belkide gecinebilme sebebimiz bu.

Ama bazen benim duygu ve dusuncelerim çok heves ettiğim şeyler ona saçma geliyor. Yani bir nevi erkenden büyümeye mahkum ediliyorsun.

Allah sizi de mutlu mesut etsin kapı kapanınca sen ve eşin kalıyorsun gerisini boşver.  Evet fazla bir yaş farki ama artık evlenmissiniz. 
0 oy
(15,925 puan) tarafından
Eşin senin yaşında iken yani evlenip çocuk yapabilecek yaşta iken sen dünyada yokmuşsun daha sence ? 
0 oy
(3,713 puan) tarafından
Tercih ama bence cok. Bi kere kusak farki var. 22 yasinda baba olsa snn kadar cocugu olurdu...
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Benle babamın yaş farkı o şekilde. Yorumsuzum
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Herkesin kararina saygi duyarim ben fikirler farkli olabilir ama sanki biraz gec bir soru olmus gibi.

Bana kalirsada cok ama insan kendisi en iyi karari verir demek ki sizde arti yonleri daha agir basmjs
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Tabiki çok fazla.. 
0 oy
tarafından
Önemli olan insanın kendini hangi yaşta hissettiğidir. Ama bu benim için sadece arkadaş olarak geçerli. 21 yaşlarında o yaşlardakilere amca filan diye sesleniyordum. Hemen hemen babamın yaşında biriyle evlenmek istemezdim yani ben kaldıramazdım her konuda tiksinirdim büyük ihtimalle. Tabi bu benim bakış açım. Her insan farklıdır. 
0 oy
(733 puan) tarafından
Var baba kız gibi yaş farkı 
0 oy
(1,627 puan) tarafından
2 bal annesi olmuşsun cnm. Yaş farkını şimdi mi sorguluyorsun. Boşver...
0 oy
(35 puan) tarafından
Ben 19 eşim 33
0 oy
tarafından
Ben 25eşim 40yasında ikinci evliliğim şimdi sorun yok benim için yapmayacağı sey yok ana 10sene sonra bu yas farkı göze batmaya baslarmı bilmiyorum seviyorum 
tarafından
Bana da genelde öyle yorumlar gelmiş ilerde denk olamazsınız vs diye
0 oy
(962 puan) tarafından
Çokmuş yaa. Sen 30 olunca o 52 yasinda olacak cok fazla geldi bana eşin 20 sinde cocuk sahibi olsa senden büyük çocuğu olurmuş bunları düşününce daha da büyük geldi. Annemle babamin arasinda 14 yaş var onlara cok diyordum
0 oy
tarafından
Benim babamla aramda 20 yaş var. Benden 22 yaş büyük biriyle ben zaten asla o mana da konuşmazdım aşırı çok fark var 
0 oy
(1,153 puan) tarafından
Eşin 21 yasında evlenseydi senin yasında kızı olurdu yaş farkı çok ama bunu sz sorun etmiyorsanız mllete ne 
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Sorunun cevabini biliyon niye bizi yoruyon? 
tarafından
İş olsuna sordum size avaralık
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Neden evlendiniz çok mu zengin kocan
tarafından
Orta durumumuz

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 494 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde 38 (254 puan) tarafından soruldu
0 oy