0 oy
782 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Kizlar annemler bende kaldı.yarin gidecekler annemler kızım istediği için çok gelmemizi istiyorlar.esimde git dedi .şaşırdım biraz gider miydiniz?

23 Cevaplar

0 oy
(4,403 puan) tarafından
giderdim gittim de canım sen neden tereddüte düştün omu anlayamadım?
(78 puan) tarafından
Uzak mesafe değil şimdi aileside diyecek onlar geldi onlarla birde oraya gitti
(2,295 puan) tarafından
Baskaları ıcın yaşama sen ıcınden ne gelıyorsa onu yap sonra üzülürsün
(4,403 puan) tarafından
kesinlikle baştan böyle yaparsan devamı çorap söküğü gibi gelir
(3,255 puan) tarafından
İşte tam öyle düşünecekleri için git kal. Bişey diyen olursa kocam istedi dersin. Çok güzel cevap olur.
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ailene kalmaya git demis ne var neden garipsedin:)
(78 puan) tarafından
Ailem şuan bizde yarın onlar git demesi
(13,824 puan) tarafından
Dogaclama gelismis yani kiz isteyince o da git demis bana garip gelmedi farkli sehirdemisiniz
0 oy
(9,971 puan) tarafından

Ay ben esim evdeyken bi yere gitmeyi sevmiyorum ya. Ama bizim durumlar farkli. Onlar gelmis zaten :)

(6,200 puan) tarafından
Bu ben ;)
0 oy
(7,664 puan) tarafından

Koşa koşa hem de :D

0 oy
(12,537 puan) tarafından
Kizım çok istedi demişsiniz, tuhafınıza giden ne? 
(78 puan) tarafından
Eşimin git demesi öyle biri degil
0 oy
(254 puan) tarafından

Ailen şehir dışında mı? Ben pek gitmezdim onları yeni gördüysem ( şehir dışındalar) biraz zaman geçmesini beklerdim. Aynı şehirdeysek hiç gitmezdim kalmalı :D

(78 puan) tarafından
Aynı sehirdeyiz
(254 puan) tarafından
Zaruri bir sebep yoksa gitmezdim aynı şehirdeysek gündüz akşam eşim evde yoksa onlarla vakit geçirirdim ama eşim evdeyse eşimle çocuğumla vakit geçirmeyi tercih ederim.
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Giderdim tabii garipsenecek ne var peki? Sen istemiyor musun ?
0 oy
(8,833 puan) tarafından
E git madem kuzum. Aynı şehirde misiniz. Ne kadar uzaklığınız
0 oy
(1,531 puan) tarafından
Giderdim gittim de başka şehirlerde yedik gittim kaldım 3 gün döndüm ne olacak ki kız git kal 
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Uça uça giderdim zaten gitmek için bahane arıyorum ama eşim izin vermiyor.. evim merkezi sistem fazla yakmıyorlar 5 le 9 arası yanar Snra yine soğuk olur babamlarin evi kömürlü sıcak. İçin gitmek istiyorum ama no ☺️
0 oy
(473 puan) tarafından
Bi kere eşimin telefonu çaldı. Bi wp gurubu aramasıydı. İş arkadaşıydı arayanlardan biri ve diğeri de bi kadın . Bizde eşimle yanyanaydik eşim açtı ama baktık yanlışlıkla aranmiş . Ben telefonu kapattırmadım çünkü hiç eşi ile konuşuyor gibi değildi. Sessize aldık ve dinledik . Adam eşini çocuklarını ailesine yollamış ve esininde tanıdığı Bi kadınla samimi samimi konuşuyor  . Kadın diyo gönderdin mi adam diyo evet yolladım 2 hafta yoklar falan . Kadın diyo bana mangal yak . Adam diyo yakarım tabi falan . Tiksindim resmen ve karısını ailesine yollamak isteyen erkekleri duyunca aklıma bu geliyor . Ve erkek ortamında anlatılır eşim de genelde gelir çenesini tutamaz bana anlatır. Böyle eşini yollayıp da rahat davranan , ozgurlestigini hisseden Bi sürü erkek var . Ben eşlerin zaruri bi şey olmadığı sürece keyfi ayrı kalmasına karşıyım. 
0 oy
(12,904 puan) tarafından

Niye şaşırdın ki :) 

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Eşim 3 aylık bebekle getirdi valla dün tam 1 hafta oldu birkaç gün daha ailemin yanındayım gelip alacak dkdmdkkd kız ne var ben evde tekim yoruluyorum diye dinlenmem için getirdi.
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Ben bunu çok yapıyorum annemler gelir sonra ben onlarla giderim bence normal gayet 
0 oy
(48,530 puan) tarafından
gitme deseydi yollamiyor diyecektin☺️
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Neden gitmeyeyim? Bazen bizde de oyle olur. Annem gelir bana yardima bi kac gun kalir. Sonra ben giderim onla 1 gun kalir donerim ne var bunda ben anlamadim.
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Benim kocam hep der size ne yapsak yaranamayiz diye :))) 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Ah keşke öyle birşey dese hemen giderdim 
0 oy
(2,669 puan) tarafından

Bizde kadınlar sorunluyiz galiba:Dgit dese suç adam gitme dese suç kız boşver miletin ne diyeceğine hayatına bak o demiş bu demsi kafayı yorarsan işinden cikmayiz

0 oy
(17,659 puan) tarafından
Esinin nasil dediğinde bi sorun yoksa git bisey olmaz benimki mesela bazen triplenir birgün kalip ertesi günde kalirsam küser kendi gelirse kaliriz iki gun ama gelmezse bende eve gecerim hemen 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 918 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 409 göst.
0 oy
10 cevap 275 göst.
0 oy
62 cevap 1,293 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde Abdülbaki (43 puan) tarafından soruldu

378,402 soru