0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (768 puan) tarafından
Kızlar normalde nefes darlığı olmuyor yatağa giriyorum çok zorlanıyorum derin nefes almakta sürekli derin nefes alma ihtiyacı oluyor ama alamıyorum kalbim hızlı hızlı atıyor aniden duruyor gibi oluyor bacaklarım uyuşuyor bazen aniden hissediyorum yatağa girince çok farklı oluyorum uykuya dalan kadar ölüyorum her gece ölecek gibi hissederek uyuyorum 1 yıldır böyle 

6 Cevaplar

0 oy
(1,218 puan) tarafından
Bunu biz nasıl bilicez ki doktora gitmelisin beklemeden bu kadr sıkıntı cekiyosan geçmiş olsun 
(768 puan) tarafından
Ama psikolojik mi yoksa başka Bi rahatsızlığım mi var çözemiyorum ki sadece yatağa girince oluyor uyuyacağım zaman
-Reklam-
0 oy
(3,723 puan) tarafından
Kilon varmi canim
(768 puan) tarafından
Yok canım 165 boy 56 kiloyum sadece gece uyuyacağım zaman oluyor
(3,723 puan) tarafından
Beni yanlış anlama ama nen senin yerinde olsam yatak odasını komple döker Bi bakarım ilac vs yapilmismi diye varmi öyle suphelerin
(768 puan) tarafından
Ama canm bu eve taşınalı 6 ay oldu
(768 puan) tarafından
Bu eve ilk tanındığım zamn komşum büyü yapmıştı evden korkup çıkayım diye kızına istiyormuş Bu evi ev sahibi vermemis Bu belirtiler bende 1 yıla yakındır var Bu eve geldiğimde arttı aslında ama bilemiyorum hiç eve almadm kadını
0 oy
(1,969 puan) tarafından
Ben farklı şeylerden şüphelendim. Odanızı evinizi bi kontrol edin kendinizi okutun
(768 puan) tarafından
Evimi değiştirdim aslında buraya yeni taşındım önceden de böyleydi yoksa suphelenirdim çünkü Bu eve taşıdığımız zman komşum büyü yapmış koymuştu kapıya
0 oy
(1,701 puan) tarafından
Korkuyomusn geceleri ondan olur bu bnde korktuğum zaman her yerim titriyor kalbim duruckngibi nefesim bile kesiliyor
(768 puan) tarafından
Yok canm hiç korkmuyorum
(1,701 puan) tarafından
Doktora git cnm bska biseydr ozamn
(768 puan) tarafından
Tamam canm teşekkür ederim
(1,701 puan) tarafından
Rica ederm cnm
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Sadece yatağa girince olması normal değil normal zamanda yokmu mesela kanepede uzanırken vs

(768 puan) tarafından
Yani  gece uykuya dalarken oluyor sadece gün içerisinde biseyim yok nerde olduğum fark etmiyor gece uyurken çok rahatsizlaniyorum bazen ruhum gidip geri heliyor sanki
(27,564 puan) tarafından
Piskolojik gibi cnm bnce destek al panik atak gibi oluyorsun belli o esnada kulaklık tak yasin bakara dinle inşirah okun
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Demir eksikliğin olabilir ,burnun tıkalıdır ,psikolojiktir ilk aklıma bunlar geliyor.
(768 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 42 göst.
17 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,659 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
+1 oy
29 cevap 487 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,879 puan) tarafından soruldu

384,648 soru

11,506,535 cevap

35,159 kullanıcı

...