0 oy
99 göst.
Aile kategorisinde (1,220 puan) tarafından
Kızlar 28 aylık kızımı bir haftadr bezlemiyorum üç kez kaçırdı altına gece de hiç kaldirmasam bile tutuyor sabaha kadr tam olarka ne zman guveneblrm onu merak ediyorum şu an dışarı markete bile gitsek bezliyorm arabaya vs yapar diye ama disrai çıkarken takınca sanki tekrar bezi istiyo gibi kolayına gittiği için kafası karışıyor ondan da korkuyorum siz ne zman tamamen çıkardınız bir süre disarda fln bezlicem sanırım 

6 Cevaplar

0 oy
(203 puan) tarafından
Tuvalet eğitimi verirken dışarı çıkmadım hiç illa çıkmak gerekli ise alıştırma kilodu kullanabilirsiniz
(1,220 puan) tarafından
Alıştırma kulodunu denedim ama bez gibi kullandı maalesef sonra tamamen çıkardım
(1,220 puan) tarafından
Tam alışması ne zman sürer bilmiyorum  evde çok sıkılırım ben illaki çıkıyoruz misafirlige veya çarşıya
(203 puan) tarafından
Bezi bağla çıkar yaparsan zor öğrenir canım biraz sıkılacaksın artık evde. 2 3 hafta bi yere çıkmadan dene sık sık tuvalete götür çişini yaptığında ödül ver alışır kız çocuğu çabuk öğrenir
(1,220 puan) tarafından
Öğrenmede sıkıntı yok çok şükür bir denemede öğrendi ben hatırlatmadan kendi gidip yapiyo ama bir süre sonra unutup tekrar yapanları vs duydum o yüzden korktum misafirlikte fln yapar diye baklm dışarda da ben hatirlatem artk kaza olmasn diye
-Reklam-
0 oy
(246 puan) tarafından
Ben ilk zamlar geldiği zaman kızım 11 aylıkti yeni aldığım paketi bı kenara attım kızım istersen evin heryerine yap ama bez yok dedim ya da tuvalet e git seçim senin 3 gün gece kaldırdım 4 te kendi kalktı anne tuvaletim geldi diye bezlesem kafadi karışır diye düşündüm bı kerede bıraktırdım zaten o da bezden rahatsız oluyordu belliydi o zaman anladım hazır 
(246 puan) tarafından
Görümcem in bı oğlum var kızımdan bir yaş büyük çocuk 5 yaşında 2 yaşında ki çocuk gibi ne dediği anlaşılmıyor 4 yaşında kaynanam zorla öğretti tuvalet eğitimini bı çocuk bezinden rahatsız oluyorsa ufaktan zorlamadan öğretilebilir illa konuşması da şart değil yuruyebiliyorsa tuvalet kapısına gitse gene elini tutup götürse gene ogretebilirsin
(246 puan) tarafından
İlayda hanım size yalan borcum yok neye inanıyorsanız inanın
(1,220 puan) tarafından
Maaşallah erken ogrenmissiniz ben çok erken başlamak istemedim bir kez denedim direkt öğrendi ama yine de insan korkuyo başkasının evinde dışarda fln kaçırır diye
(246 puan) tarafından
Melek hanım aslında haklısınız o yüzden tam emin olmadan misafirlige bende gitmedim gittiğim zaman da sık sık tuvalete götürdüm evde öğretmek yetmez dışarı çıkınca da bide orda da öğrenmesi gerekli tabi
(1,220 puan) tarafından
Evet ya ben çok sık çıkıyorm sıkılrm evde sık sık sorarark atlaticaz artk
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Hiç bezlemedim o süreçte doğruda bulmam alışması zaman alıyor çünkü.

(1,220 puan) tarafından
Evet o yüzden sordum ama başkasının evinde vs yapar diye korkuyorum baklm nasıl olucak
(27,351 puan) tarafından
Sürekli sorup üstünde durmak lazım
(1,220 puan) tarafından
Aynen öyle yapaym inşallah kazasız atlatrz süreci
0 oy
tarafından
Valla dışarı çıkarken misafirlige gidince bezle canım çünkü ablamgil bize gelmişti kızı 3 kere halinin ortasına yaptı 1 kere büyüğünü 2 kere çişini 
(1,220 puan) tarafından
Ayy bundan korkuyorum işte bir süre öyle yapicam sanırım
tarafından
Bence de canım :)))
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Valla canım bilmiyorum ama gördüğüm şahit olduğum kadarıyla eltimin kızı 4 yaşında yeni 2 ay oluyor tuvalet eğitimi alalı ama eltim evde de uğraşmak istemediği için brz takıyor ve şuan nr yapsa etse tekrar tuvalete yapmıyor malum kış havalar soğuk dışarı da olur bence ama misafirlik gibi yerlerde gözlemle orda da tuvalete götürebilirsin 
(1,220 puan) tarafından
Biraz gecikmisler eğitim için gecikince de sıkıntı yaşanıyor diye biliyorum en uygun zaman 24-36 ay arası
0 oy
(2,304 puan) tarafından
1  kere misafir likte bağldım bağlamanın sebebi şu kıızım lazımlıktan başka bir yere yapmyr cünkü tuvaletmde klozet var onada yapmadı korktu dier normal wc de görmediği icin de korkyr e bnde son care lazımlığı götrym nereye gidersem :) gece sarıyom bazen hic yapmyr bazen yapyr bezine :) kızımda 29 aylık 
(1,220 puan) tarafından
Aynen aslında sorun bu benimkinde lazimliga yapıyor dışarda neye yaptıracam diye düşünüp bezliyorum ben gece hiç sarmadim çok şükür yapmadı gece hiç ben de en iyisi lazimligi taşıyaym her yere şu anlk

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 156 göst.
+2 oy
6 cevap 120 göst.
30 Ağustos 2023 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu