0 oy
39 göst.
Diğer kategorisinde (399 puan) tarafından
kizlar kizim 4 yaşında allerjik astim dedi doktor ben çalışıyorum mecburen krese gidiyor 3 gün gitse kreşe 4.gun hasta oluyor ne yapacağımı şaşırdım hergun levmont kullanıyoruz o da ise yaramıyor sanki lütfen sizler nasıl önlemler alıyorsunuz ne yapıyorsunuz yok mu bunun bir caresi

2 Cevaplar

0 oy
(399 puan) tarafından
kimsede yok mu arkadaslar
-Reklam-
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bnm kızıma henüz teşhis  konulmadı kreşe gidiyo 3 gün gitse 1 hafta evde ama çocukların geneli öyle zaten hep hasta bak mesela geçen hafta gitti cuma gidemedi şuan hasta evde gece yatarken zor nefes alıp veriyo ama şimdi çocuklar hep aynı hepside alerjik astım olamaz ki cnm 
(399 puan) tarafından
cnm peki nasil iyilesiyorsunuz hep antibiyotik kullanmak zorunda kalıyor musunuz mesela gece oksuurk krizi gelince kizim nefes alamıyor doktor dedi allerjik asrim diye suan nebilazator fln kullanıyoruz oyle zor ki ömrümden ömür gidiyor o hasta olunca bide ise gidiyorum baya zor oluyir surekli bir stres altindayum
(1,567 puan) tarafından
Biz daha iki kez öksürük yaşıyoruz ve kullandığımız antibiyotikler sayamadım mecbur kalıyorum vermeye. Zaten cnm kreşe yeni başlayan çocuklarda iki yıl böyle hastalıklar olması normalmiş yılda en az 10 kez hasta olurlarmış okuldayken sonra zamanla vücut alışıyormuş. Sadece biz değilizki kime sorsam çocuklar hep hasta bide okulda top havuzuna giriyorlar en çok ordan hastalık bulaşıyo
(399 puan) tarafından
sende çalışıyor musun cmm valla bemim.doktor subay tatoli bitsin öyle başlat okula o zamana kadar gönderme dedi qma şubattan sonra hasta olmicak mi sanki ne yaocagmo sasirdim
(1,567 puan) tarafından
İşte onu diyorum ne zamn giderse gitsin yine hasta olucak onun önüne geçemezsin. Ben çalışmıyorum yarım gün veriyorum zaten evde tv ye çok maruz kaldığı için gönderdim birazda açılsın sosyalleşsin istedim evde bana hiç iş yaptırmıyor okulda işe yaradı iyi geldi bende hiç hasta olsun istemiyorum bebekken havalede geçirdi azcık ateşi çıksuiın elim ayağım titriyor. Öğretmenimiz hasta oldukları zaman okula gödermeyin iyileşene kadar diyo herkeste dikkat ediyo sıkma sende canını böyle böyle büyüyecekler cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 66 göst.
23 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 197 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...