0 oy
337 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (390 puan) tarafından
Hamilelikte ilac kullandiniz mi. Bugunlerde cok kotulestim doktor dusuk dozda bi hap verdi ama hic faydasi yok. Sabahlari hapsurmaktan bi hal oldum. Burun akintisida cabasi . Koku alamiyorum tat yok . Benim gibi olanlar ne yaptiniz?

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi

image

Geçmiş olsun canım 

Benım de var fısfıs kullanıyorum duş alıyorum geçıyor bıkaç gün cnm 

tarafından
Resim atarım şımdı kuzum
Ama deterjan az kullan
pencere açıyorum hep
(390 puan) tarafından
Bende hep acarim pencere
tarafından
Resım atmıştım kuzum baktın
(390 puan) tarafından
Nereye attin goremedim
tarafından
Kendı yorumuma kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilk gebeligime kadar fisfis ve alerji hapi kullandim cnm ilaclarin bebege zarari oluyomus diye birakmistim 3 seneye yakin kullanmiyorum bisey rahatim 3 senedir
(390 puan) tarafından
Bende hamile oldugum icin dusuk dozda hap kullaniyorum ama hamilelikten once de alerji ignesi yapmadan rahatlayamiyorum o da zararli diye doktor yapmiyo
tarafından
Anladim kuzum bnm ki agir degilmis heralde boyle rahat olduguma gore
0 oy
(4,998 puan) tarafından
Ben ilk gebeligimde astım ilacımı kullanmaya devam ettim doktoruma danıştım kullanabilirsin dedi elhamdülillah oğlumda sağlıklı doğdu

Şimdi ikinciye hamileyim farklı bir ilaç kullanıyorum göğüs hastalıkları doktorum değiştirmişti önceden daha düşük doz bunuda gösterdim doktoruma kullanabilirsin dedi çok sık olmamak kaydıyla kullanıyorum hap falan hiç kullanmadim
(390 puan) tarafından
Mor fisfis mi diskus? Alerjik mi?
(4,998 puan) tarafından
Dur resim atayim
(390 puan) tarafından
Tamam
0 oy
tarafından
Ben de ileri derecede var hamileyken ilac kullanmadim doktorum onermedi tikandigim zaman caydanlikta su kaynatip buharini icime çekiyordum gozlerime buz koyar surekli burnumu yuzumu yikardim
(390 puan) tarafından
Alerjik mi canm? Benim mor fisfis diskus kullaniyorum
tarafından
Alerjik bende ismini hatırlamıyorum ama mor cevirmeliydi
(390 puan) tarafından
Burun spreyi kullaniyo musun
0 oy
(48,735 puan) tarafından
mecbur cektim canim doktor hapı onermedi ben fakulteden raporla symbicort kullaniyordum doktor onuda onermedi ventolin vermisti hava olarak
(390 puan) tarafından
Burun spreyi kullaniyo musun
(48,735 puan) tarafından
ilk basta vermemişti son ayda vermisti ama ismini hatirlamiyorum nasonex olabilir canim doktor hap gibi direkt etki etmez sprey daha masum demisti
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Aletjik astımım var benim de 3 haftadır bende de tat koku yok, sürekli değil ama arada daraldığım zaman hava kullanıyorum, bilmiyom doğumdan çok korkuyorum açıkcası
(390 puan) tarafından
Dogumdan korkma bende cok korkuyodum ilk dogumumda sorun cikmadi. Burnum acilsa yetr cok.kotuyum tat yok koku yok
(5,492 puan) tarafından
Benim burnum açık ama tat koku yok maalesef. Ve bu kovit belirtisi, seni korkutmak istemem ama başka belirtilerin de varsa bi test yaptır
(48,735 puan) tarafından
canim benim astimin yani sira cok seye alerjim var masada kalıtım diyodum dogumda ama çok şükür birsey olmadi dogumu etkilemiyor astım gönlün rahat olsun
(5,492 puan) tarafından
İyi iyi çok sevindim canım
(390 puan) tarafından
Koku ve tat yeni degilki 4 yildr ben boyleyim
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Hiç birşey kullanmadım gece gündüz hapşırıyordum  çok kötüydüm ama doğum dan sonra sonra geçti. Kızım benim mucizem oldu resmen <3

(390 puan) tarafından
Masalllh ne guzel
0 oy
(4,998 puan) tarafından

image

1537383939ghjcghb

(390 puan) tarafından
Benim de yuvarlak mor fisfis. Peki burun icin hagi sprey kullniyosun?
(4,998 puan) tarafından
Kullanmıyorum hap ve fısfıs çok kötü olursam elimi yüzümü yıkıyorum temiz hava alıyorum öyle gecistiyirum zor oluyor ama bunada elhamdülillah
0 oy
tarafından

Bu işte kuzum tekrar attım görmen için 

image

(390 puan) tarafından
Hamilelikte kullaniliyo mu ki
tarafından
Bılmıyorum kuzum ben emzırıyorum
Doktor a danış

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 66 göst.
23 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...