0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Hanımlar merhabalar, oglum 27 aylik. Günduz hicbirsey yemiyor ne yaptiysam olmuyor zorlasam olmadi guzellikle olmadi oyunla yedirmeye calistim olmadi kandirmak zaten mumkun degil kanmiyor. Yemessen sunu vermiycem istedigi seyi gibi seylerle kandirmaya calisiyoruz olmuyor. Gece de sut mamasi+pirinc lapasi icip yatiyor 1 saat sonra mama diye uyaniyo bilemedin 2 saat sonra 4 saati gecmiyor ama uyanmadi sık sık uyanip mama istiyor. Vermesem deli gibi agliyor. Etlerini yoluyo biri sanki ben bile korkuyorum o aglamaya noluyo diye. Ne yapacagim artik gercekten delirmek uzereyim. Cevremde gorup duyuyorum bu yaslarda artik mamadan kesilmesi lazim ya da gece sabaha kadar uyuyan cocuklar duyuyorum. Bizde Neden boyle ben mi birseyleri eksik yapiyorum ya da yapamiyorum?yapmadigim Ne yapmam gerekiyor? Lutfen yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

1 cevap

0 oy
(1,446 puan) tarafından
Mama değil aktif olarak yeöek yemesi lazım. Gece Açlıktan değil alışkanlıktan kalkıyo büyük ihtimalle. Aynı saatlarde kalktıgı için mamayı bırak öle bi kere bırakamazsın mamayı sulandır kaç ölçek atıyosan yanı mesale 4ölçekle yapıyosan gene 4 kadar su koy ama mamayı 4değil 3ölçek at sonra 2 sonra hem suyu yarıya indir yarıya kadar suyu indirince mamayı 1koy mama sayısı azalınca anlıcak istemıcek bidaha 
(18 puan) tarafından
Süt mamasi veriyorum. Normal toz mamayi kestik onu hic almiyor. Gece yatmadan bir kere tok tutaun diye princ lapasi+sut karisik. Diger uyandigi zamanlarda normal sut veriyorum bazen cicibebe ekliyorum süte ne yapayim? Dediginiz gibi sutu az suyu fazla koyarak bir deneyeyim olmassa
(18 puan) tarafından
Gunduz ne yaptiysak yemiyo kendi yesin dedik olmadi bir iki aliyo birakiyo biz yediriyoz yemiyo zorla yedirsek agzinda tutuyo yutmuyo. Korkuttuk iste yemessen x ****** gelir yer olmadi yemegini o yesin bu yesinler olmadi kirk takla atiyoz esimle yok. Baska bir yontem var mi belki aklimiza gelmeyen ne bileyim
(1,446 puan) tarafından
Sütü sulandır ozman beslenme uzmanından destekte alabilirsin yemekleri çeşitlendirmeyı dene çerez meyve flan dene
(18 puan) tarafından
Tesekkur ediyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 22 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gizemogek (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gizemogek (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.