+1 oy
785 göst.
Aile kategorisinde (736 puan) tarafından
Kızlar öyle sinirim bozukki yemin ederim zor zapdediyorum kendimi.babannemi getirdim bizde kaliyo 15 gundur hasta doktora gittik mr istedi sabahta baska test icin gittik aksam ben gelmeyim sen hotur ben cocuklari tekrar annene birakmayim dedim oglumda hasta cunku.sonra aradim saat 6 da gircek diye tamam gelcem 15 dk ya dedi geldi bende kimligiyle saat yazan bi kagit verdiler onu aradim cantamda bulamadim kapida bas bas bagiriyo amaan bi kagidi bulamadin salakmisin nesin diye.bende ya cebimdedir nereye koycam dedim cebime baktim ordada yoktu sonra aklima geldi telefon kilifina koydugum alana kadar kapida bas bas bagiriyo senin agzini burnunu kirirarim bi bulama bi bizi geri getir ben sana biliyorum ben sana gosterririm bilmem ne .ne terbiyesiz ne ahlaksiz bi adamsin ya kapida bas bas bagiriyosun utanmiyosun da dedim al burda zaten hunu sormicaklar bile dedim kapatyim kapiyi .boyle bos bir insanla nereye kadar yapabilirim bilmiyorum iki tane cocugum var kimsem yok allahim yemin ederim babannemin dustugu durumami üzülüyüm onun akli kalmasin diye gülerek alttan aliyorum herseyi akli bende kalmasin diye ah keske ailem olsaydi artik cekemiyorum bu hakaretlerini birden bagirip cagirmasini ya 

7 Cevaplar

+3 oy
(758 puan) tarafından
1. Babaannen sizde niye kalıyor çocuklar, gelinleri fln onlar varken sana bakmak düşmez kusura bakma ama belki eşin bu yüzden sinirlendi bir taraftan 

2. O saate mr çekileceğini biliyorsun sana yazılı kâğıtda vermişler eşine de daha önce haber vermişsin o sıra o kağıdı da arasaydin tartışma olmayacaktı

3. Eşinde de hata var sokak ortasında bağırılmaz heleki eşine 1 saat sonra senin yüzüne bakacak 
(7,716 puan) tarafından
Erkek gözüyle de bakmak lazım kadın gözüyle de. Her iki taraf açısından düşünülmeli ve empati yapılmalı
(736 puan) tarafından
Kızlar hakli da haksizda yorumlarinizi okudum  herkez  farkli dusuncede olabilir.ama benim babannem benim annem babam ailem kardesim herseyimi dusunen bu dunyadaki tek kisi ve ben ona asla kıyamam esimin aileside mesafeli ve cok degisik olaylar var oyuzden karsilik vermiyorum esim hallediyor ama her hafta sonu nerdeyse beraberiz yeriz iceriz agirlarim o yetmez yigenlerine kadar hizmet ederim .yilda 1 ay geliyo babannem oda evi sobali yakacak gucu olsa gene gelmezdi.ben 45 dk lik mesafede oturuyorum ama esim götürmez . Rizasi olmadanda babannemi getirmedik konustum gelsin kalsin kadin dedi ve kaliyo surda 15 20 gun sonra gitcek zaten aslinda babannemle vs ilgili degil  iste cok yorulmus sozde sinirini benden cikardi.tamam kagidi bulamadim diye sinirlenmis olabilir ama insan karina bu sebepten dövcem seni gebertcem demez dememeli .herseyin bi seviyesi var tartismanin bile bana saygisi hic yok binanin icinde bagirdi cagirdi gekince babanneme sordum kagidi sordularmi dedim yok kimlikle girdik dedi .o kagit önemsiz yani saatini unutmamak icin yazip verdi bu .sistemde zaten cikiyo.bukadar bagirmaya cagirmaya kadinin yaninda ne gerek var kalkp kirmaya ne gerek var bisey yapiyosan allah rizasi icin eline yuzune bulastirmadan yapamiyo yani onun siniri bana cikarcak kendince hakli bisey bulur herzmanki gibi. Ayrica ailesine bisey olsa gene bakarim bakmam demem merhametsiz birisi degilim asla kiyamam ama hayat musterek bugun benim babannem gelir yarin  senin annen yada baban gelir yani saygisizlik yapmaya gerek yok.esim demis olsaki ya nereye koydun bulamadinmi tuh neyse alirlar heralde kimlikle bi gidelim bakalim dese zaten gidince alcaklar biliyorum uzatmaya gerek yok.
(758 puan) tarafından
Canım bu mesaji post olarak açıpta öyle anlatsaydin bizde bu kadar ön yargılı olmazdık
(736 puan) tarafından
Ön yargili olunabilcek bisey görmedim aslinda oyuzden eksik yazmis olabilirim kusura bakmayin
(5,838 puan) tarafından
Post sahibi değilim ama bugün herhangi bir büyüğüme bakarım arkadaş eşimde şikayet etmez etmemeli. Çünkü eşimin ailesi hastayken onlarada bakıyorum zerre şikayet etmem of bile demem bence ne olursa olsun onlar bizim büyüğümüz. Allah eşine merhamet ve hidayet versin.
-Reklam-
+1 oy
(2,092 puan) tarafından
Of çok zor Allah yardımcın olsun.
(736 puan) tarafından
Saol canim isallah
+1 oy
(646 puan) tarafından
Allah yardım etsin inşallah ıslah etsin onu da dua et başka ne diyebiliriz ki üzücü 
(736 puan) tarafından
Bende cok üzülüyorum yemin ederim bazen allah canimi alsada kurtulsam diyorum cocuklarimi dusunuyorum
(646 puan) tarafından
Öyle deme beddua da iyi değil  allahtanherseyin en iyisini işte
+1 oy
(3,329 puan) tarafından
Allah senden razi olsun canim. Yuregin merhametin cok guzel. Esine de Allah hidayet versin. Cok zor ama hepimiz yaşlanacagiz. Allah elden ayaktan dusurmesin
+1 oy
(2,090 puan) tarafından
Maalesef ki herkesin kendi ailesi ne kadar kötü olsada onun için kıymetlidir .eşinin ailesi de ona göre kıymetli sen onunkine değer vermiyorsun oda seninkine olay tamda bu
(7,716 puan) tarafından
Hah kesinlikle. Beş para etmez ailesi için diyor. O da senin ailen için belki de öyle düşünüyor değil mi? Ne kadar yanlış
(7,716 puan) tarafından
Sonra da merhametten bahsetmesinler bana
(736 puan) tarafından
Onun ailesiyle bizim aramizda meseleler var kizlari var herseyden kiymetli torunlarina bakiyo benimkilere hic bakmadi  evime gelmez herseyi varsa yoksa buyuk torunu daha bircok sey var ama birgun olsun hizmette kusur etmedim evet 5 kurus etmez ailesi ama genede bakarimda hurmetimide yaparim ki her hafta sonu bendeler .ona ragmen ben hersey yapiyosam oda benim aileme yapmak zorunda saygi gostermek zorunda onu gevtim bana saygi duymak zorunda o an agizdan cikan kelimeler insanin kalbini kiriyobu normaldede oluyo ama barisiyoruz iki gune ama babannemin yaninda gebertirim vs diye bagirinca ben o kadina ne aciklama yapiyim.akli bende kalcak biliyorum
+1 oy
(4,216 puan) tarafından
Eşin gerçekten çok ayıp etmiş ne kadar sinirli olursa olsun evde misafirin varken böyle yapması çok kırıcı allah akil fikir hidayet versin
(736 puan) tarafından
Amin  canim ya valla encok babannemin ne dusuncegini dusunuyorum simdi kafasinda hepmi boyle napiyo kizima nasil davraniyo diye dusuncek
+1 oy
(316 puan) tarafından
Babaannen kizi veya oğlu yok mu
(1,885 puan) tarafından
Eski post csnım

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,091 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
15 cevap 575 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Kitapdelisi (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 665 göst.
14 Nisan 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 537 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,612 puan) tarafından soruldu

379,860 soru

11,370,723 cevap

34,854 kullanıcı

...