0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçen gün bebeğin beyninde kist olduğunu söyledi doktor çok korktum önce bu gün ise zamanla geçer dedi ama test önerdi hiç birini yapmadım karnimdan sıvı alinacakmis ama bn kabul  etmedim düşüge sebep oluyormuş  bana 1 ay sonra gel bakalım kist kayboldu mu diye inşallah kaybolur kızlar ...ve cinsiyeti de öğrendim kızım oluyor çok mutluyum bir oğlum vardı kızım oldu iki meyvenin tadını almış Olcan nasip olursa 

4 Cevaplar

0 oy
(645 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşaallah canım kardeşimede down sendromu şüphesi var dediler oda sıvı aldırmadı inşaallah tamamen geçmiştir kist 
tarafından
Benim tek taraflı kist dedi galiba iki taraflı olunca down sendromu oluyor kardesinizde de mi aynı kist var
(645 puan) tarafından
Kist diye demedi canım değerin biri normalden fazla çıkmış ikili testte
tarafından
Anladım Allah yardımcısı olsun genetik bişey mi acaba ...
-Reklam-
0 oy
(5,726 puan) tarafından
Benim bebeğimde de vardı ve kayboldu. Doktor kaybolmasa bile tek başına sorun olmadığını söylemişti. Başka anormaliler varsa ve kist varsa sorun olur demişti. Hiç endişelenme. Çoğunda kendiliğinden geçiyor. 
tarafından
Hadi inşallah gözde ablam
0 oy
tarafından
O.kistler oluyor gecici birsey korkma.
tarafından
İnslalah cnm
0 oy
(15,033 puan) tarafından
Seninle herseylerimiz tıpatıp aynı. Kızıma da dediler. Çok şükür 1 3 aya kendiliğinden geçti. Ben de ne korkmuştum. Hatta burda da post açmıştım. Okuyabilirsin postumdsn yorumları. kızım doğdu da 5.5 aylık oldu bile çok şükür. Sizin de geçer inşallah Allah'ın izniyle hiç endiselenme. 
tarafından
Masallah kızınıza sağlıkla büyüsün....
İnslalah benimde geçecek
Kız çocuklarında fazla oluyormuş sanirim
(15,033 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini inşallah. Bilmiyorum kızlarda mi oluyor. Oğlumda böyle bir durum yaşamadık

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 236 göst.
0 oy
7 cevap 384 göst.
11 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Gülümumut (7 puan) tarafından soruldu

378,348 soru

11,324,578 cevap

34,775 kullanıcı