0 oy
420 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,629 puan) tarafından

Şuan kullandığım iphone 7 seviyorumda aslında ama şarj hiç dayanmıyor bataryasını değiştirip buna devammı etsem yoksa dyson 15 mi alsam 25 bin fiyatı var. Şuan  kullandığım arçelik güzel çekiyor ama ev süpürmek işkence çok ağır. Siz olsanız ne alırdınız :) 

17 Cevaplar

+5 oy
(4,216 puan) tarafından
İkisini de almazdim ya bu kadar pahalı şeyler bana çok fuzuli geliyor yanlış anlama lütfen benim fikrim
tarafından
Katılıyorum. +++++
(736 puan) tarafından
Bende sizin gibi dusunuyorum gecen hatta birinin postundada soylemistim asla vermem o oarayi diye beni baya topa tuttular .o performansta olmaz bir tik alti olur ama maliyati az olur bana yeter birde özel sebep olmadikca ben hayatta dyson almam kedin kopegin olur alerjik bebegin olur kendin olirsun egzama olur vs vs ama onlar disinda almam ben ya sahsen ama iphone alabilirim kamerasi cok guzel oldugu icin oda yoksa onuda almam yani ben elektirinige bukadar moda diye para harcanmasini sevmiyorum.
(4,216 puan) tarafından
Valla kizlar evimde ne dyson var ne robot süpürge ne airfry nede iphone telefonlar sirf herkes alıyor sirf moda sırf pahali diye almak ifraftan başka bişey deil çok şükür yeteri kadar herşeyim var fazla fazla para döküp bunlara sahip olma duygusu malesef ki çağımızın hastalığı
(4,297 puan) tarafından
Seni topa tuttmamızın nedeni. Dyson zateb iyi çekmiyor mu, işte o parayı hak etmiyor mu öyle birşey dedin. Enayi miyiz biz diye "topa tuttuk"
tarafından
KOD ADI ANNE ++++
-Reklam-
+1 oy
(13,093 puan) tarafından
Evimde hemen hemen her elektronik eşya var ama makul fiyatlısı açıkçası parayı hiç kolay kazanmıyorum bu kadar kolay da harcayamam telefonum xiaomi ona da 12 bin verdim. Mecburen beklesem iyice artacakti diye robot var orta ayar her şeyin en iyisini kullanmak zorunda değilim tabi bu benim fikrim 
+1 oy
(2,811 puan) tarafından
ihtiyacım varsa, bütçem dahilinde ya da 3  5 bin neyse ekleyip her ikisini de alırım ama ikisini de son model almam. Hem telefonunu yenile iphone olmayan başka bir modelle hem de dyson al ama v15 değil de v11 vs. Son model olması şart değil bütçen el vermiyorsa.
0 oy
(683 puan) tarafından
Robot alırdım :) dysonlda sen süpürcen benimde arçelik vardı gittim dyson aldım kendim süpürüyorum robot almadıgıma pişmanım evim dubleks robotu kendim çıkarıp indirmek sıkıntı olur diye düşündüm ama çok pişmanım 
(683 puan) tarafından
Yok bacım dysonu satarsam kurutma makinası alırım da oglum alerjik diye aldım toza alerjisi var :) robotu da kısmet olursa alırız heralde ya
(533 puan) tarafından
Bende de robot vardı ama kanepe ve yataklarida supurmek için dyson da aldık bebeğimin toza alerjisi var. Dün eşim diyo bunu aldik diye robota kötü davranma :D bunu satsak robotu alamayiz dikkat et diyor :D zamanin da yaptigimiz en dogru yatırımmis
(683 puan) tarafından
Niye robotu alamıyorsunuz kız :)
(533 puan) tarafından
Dysonin iki katı olmus cok pahalanmiis
(533 puan) tarafından
Tabi daha uygunlar var bendeki roborock s7
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Dyson alırdım kesin. Telefonda en fazla ne yapılabilir ki?
(2,092 puan) tarafından
Hahaha bu yorum beni güldürdü kız bi supurgede ne yapılabilir Allah aşkına bide sadece süpürüyor :D
(1,618 puan) tarafından
Ev supururken harcanan efor ve sonuçta hala ortada kalan toz, kıl, tüy durumu gayet etkili süpürge seçiminde. Telefonu aktif kullanmayıp sadece internete girip fotoğraf çekince bir anlamı olmuyor bence. Ev eşyasının kaliteli olması daha önemli benim için.
0 oy
(679 puan) tarafından
Telefon onemli ben iPhone alırdım kesin
0 oy
(580 puan) tarafından
Telefon almanı tavsiye ederim zira telefonlarda taksit seçeneği yok. Ocaktan sonra çok zam gelir. Dyson almak istediğin zaman kendi sitesinden 9 taksit yapıyorlar. Zamanı gelincede dysonu alırsın 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

iPhone alırım Dyson  hevesim yok şuan belki ileride

0 oy
tarafından
7ye güncelleme geliyor mu hala? 
(1,629 puan) tarafından
Geliyor
0 oy
(985 puan) tarafından
Ben de 7 plus verip değiştircem canım dysonn a da sıra gelecek inşaAllah yoksa gelen para gidiyor kredi çektirdim eşime kv lerin gözü maaş ta memur olduğu için borçlanmak şart oluyor 
0 oy
(483 puan) tarafından
Iphone alirim herseydrn önce ben diceksin dyson da nasıl olsa alınır 
0 oy
(299 puan) tarafından
Zaten var eşyaların kendini niye bu kadar almaya odakladin ki . Sen bilirsin tabi yine ama tel ihtiyacın varsa sarj konusunda sat yeni al
0 oy
tarafından
Ikisinide almam gereksiz bana göre 
0 oy
(395 puan) tarafından
Ben dyson alırdım sanırım
0 oy
tarafından
Telefon benim icin hic onemli degil ekrani kirik olmasi hoparloru calissin tamam esim yurt disindayken telefonun ekrani kirildi gelirken telefon aliyim dedi defalrca istemiyorum telefonumu yptir dedim ve istemedim cok gerekli degil bnce ihtiyacin neyse onu aldir
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Dyson tabiki 
0 oy
(900 puan) tarafından
Hiç. Birini almazdım eğer 25 bin liram varsa gider kendime yatırımlık bilezik alır atardım köşeye :)) devir ekonomi devri maalesef
(1,629 puan) tarafından
Onuda yapıyorum :) kendim çalışıyorum en azından işten geldiğimde pratik olsun diye dyson alayım diye düşündüm. Bi yanımda telefon değiştirmek istiyor. Dyson alırsam vade farksız 9 taksitle alıcam peşin vermicem
(900 puan) tarafından
Robot süpürge al ozaman canım Dyson yine yoruyor insanı ve baya agır robot süpürgenin kalitelisini alırsan sil süpür yapar rahat edersin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 179 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 499 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Baloglum45 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 911 göst.
0 oy
8 cevap 292 göst.
28 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde sweetlady (624 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...