0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar doğum yapali 2 buçuk ay oldu hala akıl veren insanlar var onlarin aklida bnm bebegime uymuyor çok morallerim kaçıyor lohusalikta gecti artik ruhen atlatamadim sadece bir salmadilar bebemle fanustada buyutemem uyarsam alinganlik gösteriyorlar neymis bebegim onlarin kucaginda sakinliyormus ne bekliyorlar yani veripte onlara hayatima mi bakıyım öle bir cabalari varki bıktım artık şu psikolojiyi halada atlatamadim bebeğini kiskaniosun diyorlar arka arkaya akıllar verip Bn tepkimi gosterdikcede 

12 Cevaplar

+2 oy
(259 puan) tarafından
Hiç bir zaman bitmez bacım 
(79 puan) tarafından
Dağ başında buyutcem ya yeterse yeter gına geldi
(79 puan) tarafından
Sosyallessin diyorum bebegim burnumdan getiriolar
-Reklam-
+2 oy
(19 puan) tarafından
Valla bitmez agzi olan konusur
(79 puan) tarafından
Aman bıktım ya ne yapayim hala bide depresyon devam bnm üstüne ailevi sorunlarimda varken şu diş kapi mandallarına ayar oluyorum terapi mi alsam fayda edermi artik hersey takıntı bnde birikti cunku
+1 oy
(8,937 puan) tarafından
Çok basit sizene ben böyle istiyorum sizede halt etmek düşer demediğin sürece daha coook akıl verirler hatta işi daha ileri götürüp sizin büyüttüğünuz cocuklarida gördük hicbirinde hayir yok benimkini kendinizinkilere benzetmeyin de diyebilirsin ben 3.haftamda takır takır yapistirip söyledim şuan kimse ağzını açamıyor 6.5 aydır kafam rahat herkese tavsiye ederim 3 kuruşluk insanların ne dediği umrumda değil 
(79 puan) tarafından
Şaka yaptim öle bisi yapcak degilim diyor senin cocugunu niye aliyim diyo bunun sakasimi olur sonra tepki gösterince sen böle çok yanliz kalırsın kimseyle gecinemezsin yok kaynana etrafla bilmemne demeler bir bebekten uzatiyo
(8,937 puan) tarafından
Kimse senden önemli değil sen değerlisin önemlisin kimsenin seni üzüp kırmasına izin verme aman o kırılmasın bu çatlamasın diye kendinden ödün verme bebeğinle bu günlerin bidaha geri gelmeyecek 3 kuruşluk insanlar yüzünden bu günlerini zehir etme
(79 puan) tarafından
Vallahi gorusmucem artik sizin gibi cevap versem gene anlamaz cunku Bn doğurdum bnm cocugum seninkiyle bir değil her çocuk özeldir onun dilinden Bn anlıyorum sen rahat ol dedim gene anlamadı en iyisi bahaneyle artik gorusmemek degilmi
(8,937 puan) tarafından
Direkt kapıyı göster en kestirme yol bahaneye gerek yok
(79 puan) tarafından
Zaten defalarca engelleyip geri baristim biri cocuk artik bahanesi olsun
0 oy
(119 puan) tarafından
Bende sıkıldım aynı sorundan , yardım istesek tamam akıl versinler ama sormuyorum illa onların dediğine doğru dicem.
(79 puan) tarafından
Vallahi siz nasıl cvp veriosunuz hayır amaclari ne cozemedim cocuklari degiselim diyor seninkinin bakiminda ne var diyor sanki Bn zor gelio diye aglamisim ona gibi davranio kendi cocugundan bikmis gibi davranio bnmkine sarakalio
(119 puan) tarafından
Bunu bende çözemedim biliyormusun , hamilelik artı hayat zaten yeterince zor . Biran içinden gelip konuşursun dertleşmek anlamında hemen oradan yürüyorlar. Çocukları değişmek nedir bu ne saćma bir şey. Ağlamışsındır ne var bunda her anne ağlıyor bazen.
(79 puan) tarafından
Bu dünyaya çocuk getirilmez cumlesinin cevabı bu insanlar işte bacim
0 oy
(276 puan) tarafından
Benim kayınvalide de senin kızı alıp ben büyüteyim, benim kızı sen al hazır büyümüş diyor. Ben ne kadar sinirlenip söylensem de fayda etmiyor. En son şaka yaptım takılıyorum diyor. Kendisiyle mecbur olmadıkça görüşmüyorum bu yüzden. 

Dipnot: Riskli hamilelik, yenidoğan yoğun bakım küvoz dönemi yaşayan bana psikolojik sıkıntılar oluşturdu.
(79 puan) tarafından
Bende enson riskli gebelik takibindeydim son aylar
(276 puan) tarafından
En baştan beri öyleydim. Bana bakmaya geldiğinde bile hiçbir işime yardımcı olmamıştı. Beni ve benim bebek bakım şeklimi beğenmiyor. Ben bebeği çok sakııyormuşum
(79 puan) tarafından
Sakincaz tabi onlar degerlimiz begenmiosa cikarttigi size koca yaptığı oglunu tekrar  dogursun buyutsun bu yastan sonra becerebilcekmiymis acaba
(276 puan) tarafından
En mükemmel onlar. Biz hiçbir şey bilmiyoruz
0 oy
tarafından
17. Aydan sesleniyorum. Asla bitmiyor akıl vermeleri. Akılları kendilerine yetmiyor bir de sağa sola veriyorlar. Bana da gına geliyor arada. Şöyle yap böyle yap öğğğğkh geliyor. Dinliyormuş gibi yapıyorum yine bildiğimi okuyorum :) sen de heee de geç bırak konuşsunlar. 
(79 puan) tarafından
Ay vallahi bebeğini bide ayakta sallamaya uyutmaya alistirmis kafasını çok sarsıo cocugun bir *** bilmio bide beceriolarmis gibi akıl veriolar
tarafından
Ağzı olan konuşuyor işte canım. Sakin ol sen zaten bebeğin için hangisi doğruysa onu yaparsın. Her çocuk farklı. Huyu suyu. Mesela benim kızım ilk doğduğu zaman çok mız mızdı hoş hala daha öyle :) neyse kolik bebekti zaten. Saatlerce ağlardı ederdi. Kayınvalidem tutturdu ayağımda sallıcam edicem diye. Çabuk alışır çocuklar dedi. Bir ortama girdiğimizde oğlun oturup ayağında sallarım derse alıştır ben ayağımda çocuk filan sallamam dedim sonra bıraktı :) :) :) kızım emzik almadı 4. Ayın sonuna doğru görümcem alıştırdı. Şimdi de bana diyor emziği bıraktır diye. Sen alıştırdın sen çaba göster. Benim alıştırmaya niyetim yoktu diyorum. Almıyordu uğraşmadım alsın diye diyorum hep. Tabi ki çevreme karşı öyleyim ama bırakması için baya çaba sarf ediyorum.
(79 puan) tarafından
Ya aslında bunlarda çok iyi baktigimizi biliolarda işte büyüyünce belki cocuklari bize karşı kullanma dertleri de vardır anlasamadiginiz konular olduysa zamaninda dikkatli olmakta fayda var
(79 puan) tarafından
Tabi her kaynana görümce icin demedim kocaları dolduran tayfslar bnce cocuguda doldurmaya kalkabilir
tarafından
Şükür çevremde öyle insanlar yok canım. Kayınvalidemin o an kendi yöntemiydi o yüzden öyle yaptı eskiden kalma alışkanlık.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
kökten cözcen mesleyi hic konusmucen banada kıskanıyonuz cocuğu dediler eşimin sülale eşim konuşmayı bıraktıı
(79 puan) tarafından
En guzel8 bnde konusmucsm zaten annelik emek gerektirio bide bevegim varken bunlarla ugrasamam
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Madem rahatsızsın evine alma canım net tepkini ver kimseye ihtiyacın yok bebişin için sen yetersin gelmesinler almasınlar bebeğini kucaklarına
(79 puan) tarafından
Haklisin cnm
0 oy
(811 puan) tarafından
O benim bebeğim onun ne istediğini neeye ihtiyacı olduğunu ben bilirim de konuyu kapat 
(79 puan) tarafından
Diyorum anlamiolwr hala car car cene
0 oy
(134 puan) tarafından
Bitmezzz bunların konuşmaları olmayan akıllarını verme çabaları bitmez . bende yildim ikinciyi düşünmüyorum ise girecem diyorum yaşam zor malum daha kızım yaşına bile girmemiş ikinciyi yap derdine düştüler. millet düşünmüyor lohusa kadın bu alınır bizde yaşadık demiyolar . kadın kadının düşmanı ...
(79 puan) tarafından
Öle cidden bnde düşünmüyorum kocamda acele edip duruo tuplerimide baglatmadim ne yapicam sasirdim haplara güvenemiyorum
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben daha hamileyken laf üstüne laf geldi doğum yaptım yinr aynı şeyler bende psikoloji bile kalmadı hergün anksiyete atakları geçiriyordum dinleme gerçekten yolun izin ayrıysa bak kocana çocuğuna arıyorlar mı cvp verme geliyorlar mı evde yokmuş gibi davran açma bençm gibi yanma sende
(79 puan) tarafından
Arkadaş komşu da buna dahil demi arkadaşım surekli cagirio oturmaya her fırsatta sinir bozuo bide çocuğu hastaykfn cagirio haber de vermio
(1,037 puan) tarafından
Arkadaştan hayır gelmez ben farklı memleketteyim sırf başım ağrımasın diye kimsem yok kimseyi tanımakta istemiyorum tv var çocuğum var akşam geliyor eşim var ee daha ne olsun şimdi kimse iyi değil canım herkes ben bunu nasıl kendime düşman ederim derdinde o yüzden mesafe mesafe mesafe
(79 puan) tarafından
Haklısınız vallahi birde bunların cocuklari bizimkilere vurmaya bile kalkio terbiye bile veremezken bize akıl verme derdindeler haklisiniz yuvamda daha mutluyum bn
0 oy
(7,770 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında. Hala akıl veren var. Ben de dinliyorum. Bazıları işimi görecek bilgilerse alıp kabul ediyorum ama yok boş bir bilgi ise diğer kulağımdan çıkıyor 
(79 puan) tarafından
Akıl vereceklerinw para versinlerde bez alalim popolarina

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 470 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 378 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy
1 cevap 44 göst.
27 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu

380,746 soru

11,399,718 cevap

34,929 kullanıcı

...