0 oy
869 göst.
Aile kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar dün post açtım bılmeyenler bakabılır eşimle sürekli tarısmalarımız olur o beni kırardı şimdi ben onu çok zayıf noktasından vurdum benlık bi hareket değildi ama çok üzerime geldi pişman oldum kımınız beni haklı buldu kımınız haksız bende çok kötü bi yerden  vurduğumu esımının gerçekten alınıdıgını anladım ki söyledim gamsız arsızdır hıc kırılmaz bir adam yani ilk defa o küstü yüzüme bakmıyor hatta dün gece uyurken birbirimize doğru donmüşüz yüzümü kapamak için önüne yastık koymus bende buna çok alındım herhalde beni gördükçe söylediklerim aklına geliyor nasıl özür diliyceğimi bilmiyorum şey dıyesım var sen çok üzerime geldin bende hassas noktan diye bilerek dedim aslında öyle bişey yok desem ınanır mı ya da özür dilesem gece yanına yanaşsam kabul etmez gibi ya da zaman mı geçsin biraz daha çok üzüldüm onun yerine koydum kendımı o beni çok kırsa da zamanında ve her zaman bu hareketı kendime yakıstıramadım

22 Cevaplar

0 oy
(700 puan) tarafından
Senin bütün postların eşinle ilgili..bence ya evlilik terapistine gidin  yada bosanin..birbirinizi yipratmayin yazık günah ..
(270 puan) tarafından
Bi ara boşanma aşamasına geldik boşanmadık bızımkı çok toksik aşırı yanı ama ne onla oluyor ne onsuz biraz anlayış bak gıdım dıyorum gösterse böyle olmazdık yoksa var ya bana bi iyi laf söylese ben bın adım atarım
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Önceki postuna okudum şimdi canm birbirinize bu kadar ağır şeyler söylemeyin akşam otur konus özür dile sende oda dilemeli bu şekilde olmaz

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 1,231 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 591 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 358 göst.
0 oy
22 cevap 857 göst.

380,238 soru