0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Kızlar havalar gitgide soğuyor malum. Ben sadece mutfak, yatak odası ve koridorun peteğini açtım ama yine de bi serin oluyor gibi. Evde petek ayarlarını nasıl yapıyorsunuz? Tüm petekleri açıp orta ısıda tutmak mı ya da benim yaptığım gibi sadece kullandığım alanları açmak mı? Hem faturaya yansıması açısından hem de çocuğum üşür mü diye merak ediyorum. Diğer türlü denesem daha mı bütçe dostu olur? Ya da ev daha sıcak olur mu? Bir türlü karar veremedim sizlerden bir fikir alayım dedim 

6 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından
Bizde mutfak yatak odası bı de salon açık kuzum 45-47de yanıyor fatura da çok iyi gelmiş 500tl bence heryeri açmaya gerek yok ama evin isinmiyorsa hasta olmaktan daha iyi fatura ödemek
(27 puan) tarafından
Şimdiye kadar hep böyleydi benimde. Faturada hemen hemen sizinki gibi bi tık altı veya üstünde oynuyordu. Çocuk olunca bu sene biraz evham ettim ya. Bencede hasta olmaktan iyidir. Teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
Benimde bir aydır yatak odası oturma odası mutfak yanıyordu 45 de 850 TL gelmiş bugün valla ama gece gündüz yaktım ama
(27 puan) tarafından
Gece gündüz yakmak zorundayız hasta olmaktansa :(
Daha bunun Ocağı var Şubatı var
(245 puan) tarafından
Yani cnm bide bnm ev ısınmıyor yani eski ev
0 oy
(374 puan) tarafından
4 petek yanıyor yatak odası salon mutfak şuan 45tr birkaç gün soğuk yaptı 53 e çıkardık daha fatura gelmedi
(27 puan) tarafından
Evet son zamanlarda soğukların etkisi bi tık daha arttı, hissediliyor. Ben diğerlerini de yaktım ama düşük ayarlı. Isı tüm borulara yayıldığı için evin içi daha iyi gibi ya bakalım bi de böyle deneyeceğim
0 oy
(1,474 puan) tarafından
Ev hepsi yanıyor 440 geldi 

Kombi ise 45 de çalışıyor 
(27 puan) tarafından
Hadi ya. Hangi marka kombi kullanıyorsunuz?
(1,474 puan) tarafından
Baymak kombi kullanıyoruz
(27 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(1,866 puan) tarafından
Hangi usta geldiyse ekonomi ve tasarruf açısından hepsini açın dedi bize peteklerin. Soğuk oda kapı kapalı olsa dahi evdeki ısıyı alırmış. Her yer açık benim. Eski ve müstakil ev asla ısınmıyor.  Kombi 60 termostat 21 22 de falan.
(27 puan) tarafından
Evet ya ben de aynı mantıkla düşünüp acaba mı demiştim zaten doğruymuş teşekkür ederim yorumunuza. Ben de açtım hepsini bugün. Müstakil evler öyle maalesef. Gece gündüz yanıyor mu 21-22 de de?
(1,866 puan) tarafından
Evet canım yanıyor bazen ısınmıyor bile hala
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Kullandığım yerleri açıyorum. Öbür taraflarda kapı altlığı var soğuk gelmiyor. 1040 gelmiş. 40-47 arası gidip geliyor 
(27 puan) tarafından
Ideal olan kışın zaten en fazla 50 diye biliyorum. O kapı altlıklarından bi denk getirip alamadım ben de :/
(1,204 puan) tarafından
Bence alın şu kapıya geçmeli olan. Memnunum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
0 oy
39 cevap 1,034 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,275 puan) tarafından soruldu
0 oy