0 oy
286 göst.
Aile kategorisinde (431 puan) tarafından
Eşimin peşinden bir ayrılmadı sürekli abimde abim evli olduğunu hazmedemiyor galiba sürekli aramak onun yüzünden aramız bozuldu kaç defa eşimde sınır koyamıyor bir sürü abisi var benim kocadan çok yüz buluyor siz olsanız ne yaparsınız bu durumda kavga edince de beni abisine şikayet ediyor eşimle yine aram bozuluyor 

9 Cevaplar

0 oy
(15,235 puan) tarafından
Abisini sevmesi çok normal. Ama neyine sinir oldun tam olarak onu anlamadım. Detay versen 
(431 puan) tarafından
Abimi avcuna almışsın dedi ben mesafe koy bize aramız bozuluyor dedim
(13,123 puan) tarafından
E tabi eşi hayat arkadaşıyım normal değil mi de geç
-Reklam-
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Ne diye arıyor ne yapıyor?
(431 puan) tarafından
Ya kızi kimse sevmiyor benim eşim çok yüz veriyor buna diğer abileri yüz vermiyor benim eşim çok yüz veriyor aramıza girecek kadar bende çok sohbet etmelerini istemiyorum
(8,936 puan) tarafından
Anlaşılmayan olay şu cnm kız arayıp ne diyo nasıl aranıza giriyor seni mi kötülüyor agabeyisini para olarak mj kullanıyor yoksa büyü mü yapıyor sen neyine kızıyorsun tam olarak
(431 puan) tarafından
Para istiyor sürekli geçen gün aramış alışveriş yapacakmış her ay bin TL istiyor
(8,936 puan) tarafından
Eğer senden ve evinden kismiyorsa her ihtiyacını karşılıyorsa 1000 TL istemesine bisey dememelisin
0 oy
tarafından
Sana mı sorucak abisi ile samimiyetini 

Ayyy kendi kardeşinizle olsanız hiç rahatsız olmazsınız. 

Abisi adı üstünde.. abisini sevmesi çok normal 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Napiyo mesela sizimi kotuluyor sürekli abisi sonuçta samimi olması normsl degilmi
(431 puan) tarafından
Evet kıskançlık yapıyor mutluluğumuzu kıskanıyor
0 oy
(54 puan) tarafından
Anlayamadım tam canım 
0 oy
tarafından
Benimkilerde öyle bekar 4 tanr kaynim var hiç biri kabullenemiyor eşimin evliliğine sanki eşimi onlardan kopariyorum tavrı veriyorlar bende takmıyorum evim ayrı uzağım kafa rahat 
0 oy
(8,948 puan) tarafından
Sen üstüne düştükçe daha da abi abi der. Mutluluğunu evliliğini gözü önünde yaşama. Arayınca duymamazlıktan gel. Hiç yokmuş gibi davran.
(431 puan) tarafından
Öyle mi dersin ben abisini sevgi gosterdikce daha mı çok üstüne gider
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Görümcen bekar mı bide kaf yaşında. Eşimin bi ablası var başka yok. Keşke başka kardeşi olsaymjsta eşimin yakasindan dusseymis. Maalesef benim gorumcem de öyle. Sanki eşim onun kocası. Yazın pikniğe goturmednder. Bi yere gitsek siparişi hazırdr tatli al yas pasta al şunu al bunu al. Bi türlü ayrılmaz pesiniden. Evlendiğini hala kabul edemiyor. 2.5 sene oldu biz evleneli. Bilmiyorum nasl sabır ediyorm ama bi yer de patlıcam zamanı bekliyorm

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 237 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 473 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 649 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.