0 oy
648 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hadi biraz dertleşelim 

25 Cevaplar

+1 oy
(442 puan) tarafından
Esimle cok ilgilnirse basini oksarsa habire operse kiskanirim☺☺
tarafından
Beni hep ikinci plana atarsa kıskanırım sürekli onla konuşsa bisey anlatırken bi ortamda sadece onla göz temasında bulunur benden daha çoka anlastigini düşünürsem kıskanırım ki beni deli ediyor bu durumları
-Reklam-
+1 oy
(119,342 puan) tarafından

Naparsa yapsin kiskanmam ;) çookta tiiinn çookta fifiii umrumun kenari köşesi bile olamazlar 8-)

tarafından
Ahaha rahatlık seviyeye bak bayildim
+1 oy
(3,276 puan) tarafından

Görümcemi kıskanacak kadar rahatsız değilim şükür görümcem çok iyi görümcesini kıskananda ne bileyim :P

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla hiçbir şey çünkü 15yasinda :D iyi anlaşıyoruz yani insanları kıskanma gibi bir huyum yok.
0 oy
tarafından

Ne yaparsa yapsin kiskanacagim son insan gorumcelerim  neden kiskaniyim ki Allah herkesin kismetini ayri vermis 

tarafından
Eşiniz sizi ikinci planda bırakırsa kıskanırsınız canım
tarafından
Ya o kac senelik kardesi çocukluğu birlikte gecmis onlarla daha cok anisi var neden kiskanayim canim cok sacma simdi ben abilerimle konuşup sakalasinca esim beni neden kiskansin kardesim sonucta yabanci mi
tarafından
O kaç senelik kardeşiyse bende 6 7 senelik sevgilisi nişanlısı karısıyım
(10,378 puan) tarafından
Canım senle paylaşımı ayrı onla ayrı kendinizi ailesi ile kıyaslamayın bence sen onun eşisin senle kurduğu yuva ayrı ama onlarla da iletişimi çok farklıdır
0 oy
tarafından
Benim görümcem yok ama bende görümceyim neden gelin beni kıskansınki bi görümce kıskanılacak ne yapabilir 
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Kıskanacak bir görümcem bile yok.
tarafından
Keşke benimde olmasa
0 oy
(735 puan) tarafından
Hiç bişey çok severim kendisini.

Sen ne yapsa kıskanırsin?
tarafından
Beni hep ikinci plana atarsa kıskanırım sürekli onla konuşsa bisey anlatırken bi ortamda sadece onla göz temasında bulunur benden daha çoka anlastigini düşünürsem kıskanırım
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Görümcem yooook ☺️☺️
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kimse kimseyi kıskanmasın mümkünse kıskançlık kalbe zararlı karartıyor
0 oy
(219 puan) tarafından
Vallah abla abla diye etrafımda dönüyor.. herşeyini bana danışıyor. Kardeşim gibidir kendisi. Kıskanmam aksine onun icin cok sevinir veya gurur duyarim ne konu olursa olsun.
tarafından
Benim gorumcem tam bi sinsi benden küçük diğer yengelerine yenge yenge diye arkasında gezer ama beni şişt pişt diye çağırır yardim etmez her işi bizden bekler bardağını bile biz kaldıralım ister ama ben yapmam aksine kalk yap derim sonra eşim benden daha yakın davranıyor ona beni ikinci plana atıyor onla konuşuyor onla daha iyi anlaştığını belli ediyor vs şeyler bende bu yüzden kaynanama gidesim gelmiyor
tarafından
Öncelerden ayrı odaya gecip ikisi oyun oynayıp dururdu ben yokmuşum gibi bende bu konuda eşimin burnumdan getire getire  boyle yapmayı biraktı
(219 puan) tarafından
Demek ki yetiştirememişler.. edep sayğı önemli. Kiz seni öyle görüyorsa kesin kaynananda öyle görüyor siz gelinleri.. hizmetci yapacaklar edecekler Tabii gibisine.. yazık aslında ne güzel hep beraber gecinebilmek o evde güzel bir akşam muhabbetti yapabilmek..
Yeri gelicek hizmetde ediceksin ama coluga cocuga değil ayip ediyor..
tarafından
Şimdi gorumcemi geçtim de kaynanam asla öyle bi insan değil bini bin olsun yani kadinin annem gibi
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bir kere o zaman sevgiliyiz daha Web cam var tabi o zamanlar. Konuşuyoruz küçük görümcem geldi sarıldı eşime ne çok kıskanmıştım ama dokunabiliyor olmasını kıskanmıştım. Yoksa hiçbir şey için kıskanmam. 
tarafından
Benimki gıcık anam gıcık
(13,202 puan) tarafından
Bazıları görümce kalıbına girmek için uğraşıyor.
tarafından
Herhalde
0 oy
tarafından
Ölse kıskanırım vallahi ne güzel öldü diye :D
tarafından
Ahahah canım canım
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Hiç bişey valla çünkü benden büyük
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Allah bana kıskanma gibi bi huy vermemiş çok şükür. Ki verse bile dünyalar onların olsun yine kıskanmam :D

tarafından
Allah bendende alış inşallah o  hissib emojiyi  nasıl koyuyorsun ya hshsh
0 oy
(38 puan) tarafından
Bende görümceyim bakalım şimdilik iyi aramız ama
tarafından
Bende görümce olcam sjsjus
(38 puan) tarafından
Bizimkiler nişanlı ben ablayım ama çok seviyorm gelinimizi çok iyi dürüst çalışkan birde kardeşimle anlaşmaları önemli
0 oy
(1,158 puan) tarafından

4 tane gorumcem var ama hic birini kiskanmam cunku muhattapligim yok :D

tarafından
Bende ilk başta çok yüz-göz oldum şimdi evimin kapısına bile gelmesini istemem
0 oy
tarafından
Hiç kiskanmam o beni kıskansın hahahhaa
tarafından
O beni zaten kıskanıyor shahahabomdan gicikligi
0 oy
tarafından
Ne yaparsa yapsın kıskanmam herhalde aynı kulvarda değiliz çünkü benim ablalarım benim için çok kıymetli hele büyük ablam annem gibidir eşle aynı kulvara asla sokmam görumcemde aynı şekilde  keske kardeşini daha çok sevse daha çok ilgilense yeğenlerini daha sık arayıp sorsa benimseyip sahiplense:\
tarafından
Bişey diyemicen bu konuda
0 oy
(10,378 puan) tarafından

Kimseyi kıskanmam ben onlar beni kıskansın :D

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,084 göst.
0 oy
12 cevap 767 göst.
0 oy
17 cevap 816 göst.