0 oy
45 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından

Merhaba kızlar bebeğim henüz bi aylık babası görev icabı şehir dışında, ama aşırı ilgisiz çocuğumu doğurduğum ne yanımda oldu nede doğumdan sonra. Çocuğumla tek başıma ilgileniyorum bebeğini arayıp bi görüntülü bile konuşmuyor öyle uzakk ki. Ayriyetten annesigille kalıyorum. 1 aydır hemen hemen uykusuzum ve moralim çok bozuk. Kayınvalidem sürekli başka bebeklerle kıyaslıyor özellikle de kendi çocuklarının doğumu ile yok benim çocuğumun hiç gazı olmazdı yok uyku sorunu olmazdı kafayı yemek üzereyim güzellikle uyardığım halde anlamıyor ne yapacağımı bilemiyorum kendimi çok yalnız ve bunalmış hissediyorum. Ailem adana da ben ben başka şehirdeyim , aramız 6 saat annem doğumdan sonraki süreçte yanımda olmuştu. 3 hafta falan kalmıştı o kadar iyi gelmişti ki . Kayınvalidem iyi bir insan evet ama sürekli aynı şeyleri defalarca dile getirmesi beni yoruyor güzellikle uyardığım halde devsm ediyor. Bu arada eşim bana gönderdiği her kuruşun hesabını yaparken annesine misli misli gönderiyor. Benim ilk çocuğum olmasına rağmen ablamın çocuklarının eski yırtık pırtık kıyafetlerini giydiriyorum . Buna da şükür. Eşim sırf dışarıda çocuğuma güzel bir kaç takım aldım diye beni rezil etti bana öyle zoruma gidiyor ki kızlar bu arada eşim askeri personel işi ve maaşı yerinde benden çocuğundan esirgeyip annesine göndermesi ne bilim yüreğimi sızlatıyor 

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 230 göst.
0 oy
7 cevap 262 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 788 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu