0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Herkese merhaba burada çok eskiyim beni bilen bilir hatırlayanlar vardır mutlaka nasılsınız bugün nasıl gidiyor hayat  öncelikle onu sorayım ♥️  yine bir kaç arkadaş bilir muhabbet kuşlarına ilgim vardı uzun zamandır bu hobiyle uğraşıyorum bu yüzden buraya ayıracak hiç vaktim kalmadı ve kendimi terapiste gitmiş gibi hissediyorum çok iyi geliyor bana :) görsel eklediğim kuşlar benim yavrularım daha bir sürü var hepsini sahiplendirdim şuan papağan üretimine başladım istegram sayfasımda açtım ♥️ sayfamı takip edip gönderileri beğenirseniz çok  büyük bir iyilik yapmış olursunuz kızlar şimdiden teşekkürler ❤️

https://instagram.com/forpus.dunyasi?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

image

image

image

image

10 Cevaplar

+2 oy
(48,508 puan) tarafından
cok tatlilar takibe aliyorum canim
(119,153 puan) tarafından
baska yokki kimse
(12,264 puan) tarafından
Ve hortladım Sevda sen hala burada mısın;)) maşallah VALLAHİ
(12,264 puan) tarafından
Sağol canım benim çok çok çok teşekkür ederim  sayfamın öyle çok büyümesini istemiyorum ama daha fazla kişiye ulaşmak gerekiyor ♥️
(119,153 puan) tarafından
ben burdayimda sen nerdesin kozalak ayse napiyo
(12,264 puan) tarafından
Hahaha ohoooo Ayşe oğlu oldu iki yaşına geldi oğlu çok yaramaz bir Ensarimiz var geçinip gidiyoruz!))
-Reklam-
+1 oy
(7,662 puan) tarafından
Hoşgeldin kozalakçım. Seni hatırlıyorum tabi hatırlamam mı?
(7,662 puan) tarafından
İyiyim canım çok şükür sen nasılsın. Senle kavgalı başlamıştı sohbetimiz ☺️
(12,264 puan) tarafından
Yaaa  vallaha mi İnan hatırlamıyorum desem
Kesin boş boktan bir sebeptendir eğer kalbini kirdiysam hakkını helal et kusura bakma olur mu ?
(7,662 puan) tarafından
Yok kız. Gerçekten çok gelsin bir mevzuydu kesin. Ondan sonra zaten helallik istemiştik ikimizde. Sen de helal et lütfen ❤️
(12,264 puan) tarafından
Helali hoş olsun burada tartışma konuları illaki oldu ama dediğin gibi hep tatlıya bağlandı burada güzel insanlar tanıdım hep ❣️ iyiki varsınız
(7,662 puan) tarafından
Artık değişti burası. Ben de bir kapatmak istiyorum hesabı geri gelmemek üzere. Bakalım
+1 oy
(2,253 puan) tarafından
Merhaba merak ettim bakim ;)
(12,264 puan) tarafından
Sayfamı takip edebilirsin canım kuşları daha detaylı şekilde paylaşıyorum orada ;))
+1 oy
(575 puan) tarafından
Yavrular çok tatlı maşallah.. benimde var kuşlar nasıl olduysa hep albino ve lutino yavru aldım anne baba öyle değil oysa sjsjsj
(12,264 puan) tarafından
Taşıyıcı kana sahipler demek ki;)) güle güle büyütün yavruları bende kırmızı göz istiyorum papağanim kırmızı gözlü ama yavrular öyle gelmedi
0 oy
tarafından

Hayırlı olsun cnm seni çok iyi hatırlıyorum sayfanı takıp ettim

(12,264 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim  hemen bildirim geldi anladım bizim kızlardan biridir dedim,:)) Allah razı olsun ♥️ çok teşekkür ederim kuzum
0 oy
(5,308 puan) tarafından
Kız napyon.  Özlettin kendini hata dedim bu kız nye hiç grmiyor:)
(12,264 puan) tarafından
Canım benim İnan hep aklımdaydı burası ama kuşlar öyle birşey ki İnan bir yerden sonra o hobi hastalık derecesine geliyor insan her insanın mutlaka bir tane evinde beslenmesi gerektiğine inanıyorum
Evin neşesi oluyorlar
Sen nasılsın nasıl gidiyor ♥️ yavrularin nasıl
(5,308 puan) tarafından
Aa oylemi valah bende ikinciye daha yeni hamiyim evi tasidik Tekirdağa yine tasiniyorim aynı mahalleden biyere napak valah surunup gdyoruz hatrliyormusun sen bna yardimci oldun ihtiyaç haritası var dedin oraya basvrudum senin sayende baya yardım. Gelmişti ahbap miydi hangi siteydi sen demiştin hep aklıma gelyor dua edyom
(12,264 puan) tarafından
Kız sen ne vefalısin ya ♥️ kalbî yüreği güzel kadın Rabb'im önüne hep kolaylıklar çıkartsin AMİN hayırla sağlıkla evladını kucağına al ♥️
(5,308 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm:) seninde insallah
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Ayy çok güzeller maşallah daha sahiplendirmek istersen talibim ☺️ 
(12,264 puan) tarafından
Hangi şehirdesin canım  
Çok teşekkür ederim  çok sağol
(1,308 puan) tarafından
Samsun canım ayy çok isterim valla çok güzelleri maşallah
(12,264 puan) tarafından
İstegramdan takip et canım varsa yaz bana
0 oy
tarafından
Hoşgeldin neredeydin neden girmiyordun
(12,264 puan) tarafından
Hahahah kiz Bu ne kız hesap sorar gibi yazmışsın korktum vallaha ;)) beni tanıyanlar yokluğumu fark etmiş ❤️ teşekkür ederim canlarım iyiyim bende kuşlar ile ilgileniyorum
Çevreme kuşları ücretsiz sahiplendirdim sonrasında ise niye ev ekonomisine katkıda bulunmasın dedim ve papağan üretmeye başladım onlarda baya vakit geçiyor eş işlerini bile zar Zor yapıyorum
tarafından
Korkma kız sordum öyle hahahahh
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kuşlar sayfami destek amaçlı takip edip gönderileri beğenirseniz çok severim ♥️♥️ hepsinize çok teşekkür ederim şimdiden 
(1,124 puan) tarafından
Ya sen nerdesin iki gozumun cicegi emir yagmur ben
0 oy
(7,665 puan) tarafından

Ben hatırladım seni, sen beni hatırladın mı :D

(12,264 puan) tarafından
İsmin tanıdık kısaltılmış değil mi kullanıcı adın♥️ nasılsın canım nasıl gidiyor
(7,665 puan) tarafından
Iyiyim canm sen nasılsın görünmüyorsun Bayadır :)
(12,264 puan) tarafından
Canım kuşlar hayatımın büyük bölümünü kapsıyor vaktim olmuyor
Papağanlarim da var onlar ile ilgileniyorum bir bakıyorum akşam olmuş;))
(7,665 puan) tarafından
Kolay gelsin canm Allah yardımcın olsun :)
(12,264 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim tatlım ;))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
2 cevap 31 göst.
18 saat önce Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
0 oy
3 cevap 35 göst.