0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (8,316 puan) tarafından
Ya kızlar gecen haftasonu eşimle birlikte bi yere gittik kafa dagıtalım yemek yiyelim dedik.bebegımızı pusete koydum tam yemek yıyorum arkadan bı ses "acaba bebege sapkasını mı giydirseniz soguk hava gırıyo içeri" dedi.Bende bebeğimin sapka takmayı sevmediğini biliyorum sonucta onun ıcın takmamıstım. Ah su baskılar dedim sinir oldum öyle ya da boyle bır sekılde yetersız hissettirilmekten oyle bıkmısım ki sonra kadından özür diledim sonra eşimle de fikir ayrılıgı yasadık hosgorusuz davrandın dedi.Tüm tadım kaçtı.Siz napıyosunuz böyle durumlarda.

19 Cevaplar

0 oy
(352 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ahh canımm bence çok haklısın onun annesi sensin sonuçta bebeğinin huyunu en iyi sen tanırsın 

Ben böyle durumlarda eşimede çok kızarım öyle davranacak olsa sonuçta oda babası en az senin kadar tanır huyunu suyunu..

Sen bu zmaana kadar ki sıkıştırlmalarinla belki de en son noktaya geldin ve o kadına fevri davrandin ama kadının da karışmaması lazım tamam insanlık etmiş uyarmış ama uyarilcak şey var uyarilmayack şey var anlayamiyorum..

Aslında ülkemizde o kadar çok karisilmasi gereken durum varken öldürülen kadınlarımız kızlarımız...

Allah'ın bize verdiği anaclik duygumuza karisilmasi nahoş bı durum..
(8,316 puan) tarafından
Öyle ya annemle de tartıstık o da benı haksız buluyo saygı vardı onceden dıye onlarınkı normal bızımkı saygısızlık oluyo ya cok üzülüyorum
(352 puan) tarafından
Boşver kuzum takılma kendi bildigin gibi devam et :)
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından
Onu bende biliyorum ama şapka sevmiyor deseydin keşke. Olanı söyleseydin yani.

Bebegimle ilgili bana kim ne derse umursama doğru bildiğim neyse onu yaparım. 
(8,316 puan) tarafından
Artık o kadar irrite olmusumkı yorumlardan canım iyi niyeti felan ayırt edemez olmusum.Taktım zaten sapkayı agladı bebegım.İşte bu yüzden takmadım dedim
(497 puan) tarafından
Boşver canım teşekkür ederim deyip önüne donseydin kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin ki.
(8,316 puan) tarafından
Ah susarak cevap vermeyi ögrensem :)
0 oy
tarafından
Yaşamadım böyle bişey ama başıma gelse cevap bile vermeye tenezzül etmezdim 
(8,316 puan) tarafından
Fıtratımda olsa keske de tenezzül etmesem.esimde tesekkur edıp donseydın onune yapmak zorunda degıldın dedi.
tarafından
Nefret ediyorum çok bilmiş insanlardan sanki sen bilmiyorsun şapka takman gerektiğini
0 oy
tarafından

O kimmis ki. Ben sevmiyorum ole karisilmasinim anneden daha cok dusunecek de degil, anneden daha iyi taniyacak da degil. ne sacma geldi:ermm:

(8,316 puan) tarafından
Ayy at ne demek yaa sen sevmıyosun dıye seven ınsana nasıl at dersın ayrıca onlarda evın bı ferdı gıbı oluyolar ne ayıp
tarafından
Biktik artik kuzum. Klimamin ustune sticker yapistirdim ona da gelen giden cocuk odasi gibi olmus cikar bunu dedi. Cikardim mi hayir. İnsanlar gercekten hadidni bilmiyorm ben kimsenin biseyine karismam sorarlarsa fikrimi soylerim
(8,316 puan) tarafından
Ay cıdden fena ya sonra bız laf soyleyınce de soyledı oluyo işte halbukı onların ne hakkı var onu soylemeye
tarafından
Sinirlarini bilmeyene bildir. Ancak karsisindakinin hakettigi dilde degil kendine yakistigi kadar.  Ben boyle yapiyorum kuuzm. Eminim cocuk olunca daha da artacak bu baskilar sana oldugu gibi. Allah sabir versinn
(8,316 puan) tarafından
Öyle canım ya herkes yenı annesın dıye bıldıgın seylerı bıle soylemeye kalkıyo
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Kiz kadın kötü birsey dememiş sende fevri davranmak yerine unutmusum ya da şapka takmayı sevmiyo diyebilirdin hem kocişinle aranda bozulmazdi hep annelik hormonunun suçu :D

(8,316 puan) tarafından
Yok valla sogru seyı yaptım diye savunmuyorum ama sımdye kadar bebekle ılgılı napsam gerek ablalarım gerek cevrem oyle yapma soyle yap dedıgınden cinnet geçiriyorum :D
(1,850 puan) tarafından
Amaaan boşver annesin sen herşeyin en iyisini bilirsin hele bi sor onlar söyledikleri şeyi uygulamislar mi ;)
(8,316 puan) tarafından
Kendı cocuklarının elınde de telefon vardı ama onu demıyo hiç
0 oy
tarafından
Annesi olarak onu en iyi şekilde giydirdim siz merak etmeyin derdim 
(8,316 puan) tarafından
Kız onu desem koca aforoz ederdi beni karılıktan :D
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Doğruyu söyleseydin keşke canım  benim kızımda sevmiyor takınca ağlıyor 
(8,316 puan) tarafından
Dıyorum ya kuzum aklıma gelmedı bı an kız agladıktan sonra dedim sevmıyoda ondan takmıyorum dıye
0 oy
(34 puan) tarafından
O karisamazki sonucta senin cocugun
(8,316 puan) tarafından
Karıstı ve cıktıgıma da pısman etti eve oyle canım sıkkın döndüm ki ne buyuk haksızlık ya ben oturmusum orda kadının hakkı var gibi konusuyor ya bırak gelırse basına da ben yasıcam sana ne
0 oy
tarafından
Sinir krizi geçiriyorum genelde böyle durumlarda hiç sevmiyorum inan 
(8,316 puan) tarafından
Kız hatıcer napıyonn ne kadarlık oldu bebegın :)
tarafından
5 aylık olmasına 8 gün var :) büyüyoruz canm sen ne yapıyorsun nasılsın
(8,316 puan) tarafından
Ay masallah ben senı daha once dogurdun sanıyodum aramız yakınmıs baya 5 agustos dogumlu benım kızda bende iyiyim canım annelıkle gidiyo artık yasam :)
tarafından
Oglum 2 ağustos:)
(8,316 puan) tarafından
Anaa 3 gün varmıs kız hayırla gule gule büyüt minnosunu :)
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Ah bu insanlar. Her booka elini sürecek illa.
(8,316 puan) tarafından
Aynen öyle canım umarım dersını almıstır da baskasına yapmaz
(2,102 puan) tarafından
Aynen bir daha yapmaya cesareti olmaz en azından
0 oy
tarafından
Bende hiç sevmem böle baskıları takmıyorum deyip geçeydin aman hosgorusuz sen mı.oluyormussun bu durumda
(8,316 puan) tarafından
Ah keske olabılsem canım ya hosgorusuz benmısım he deyıp gececem kı yarın baskasının da boyle canını sıksın
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Cevap vermeye tenezzül etmiyorum ben böyle durumlar da
(8,316 puan) tarafından
Bende oyle yapcam artık
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Evet her yerde cikiyo o insanlar karsimiza herseyi biliyolar annesi vardir zaar o dusunur demiyolar herseye karisiyolar. Cevabini veriyorum ama yinede benimde tadim kaciyo icim rahat etmiyo en iyisi fazla yuz goz olmamak evde kizimla oturuyoruz hic bi yere cikmiyoruz 
(8,316 puan) tarafından
Ya evet sonrada sen uzuluyosun nıye oyle dedım dıye
(2,172 puan) tarafından
Evet ama karismasinlar onlarda tamam kotulugunu istemiyolarda annesi biliyodur niye bilmislik yapiyosun
0 oy
tarafından
Millet elin çocuğunun sapkasina ne diye karışır ki ben olsam demem yani ters cevap almaktan korkarım.bide banane annesinden daha mı iyi bilecem sanki
(8,316 puan) tarafından
İşte bizde bu bılıncler varda onlarda yok ne deyım canım
0 oy
tarafından
Iyi sağolsunlar da onlara mı kalmis söylemek. Kimse bilmiyor onlar biliyor bir tek. Annesinden çok mu dusunecekler
(8,316 puan) tarafından
Ah canım yaa ne diyim bılemedım bundan sonra he dıyıp geccem
(12,513 puan) tarafından
Aynen canım bence de
tarafından
Mecbur napcan anlayış olmalı insanda
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Haklisin sen der gecerim
(8,316 puan) tarafından
Oyle yapcam artık canım napıyım
(3,149 puan) tarafından
En güzeli olur canım
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Umrumda dahi olmuyor kulaklarımı tıkıyorum  böyle bir durumda 
(8,316 puan) tarafından
Bende oyle yapayım esımınde beklentısı o
(5,938 puan) tarafından
Tabiki hic umursama.
0 oy
(65 puan) tarafından
Hayir Yani hasta olsa kendisi mi gelip bakacakta karışıyor bayan çok bilmiş:) 
(8,316 puan) tarafından
Aynen öyle canım anlamıyorum tecrube etmene musade etmıyolar
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Benim oğlumda sevmez huysuzlanırsa üstü kalın olduktan sonra gerek yok bence oradaki kişi bilmişlik yapmış belki benim külah alacak param yok
(8,316 puan) tarafından
Sapkası vardı kızımın da mekana gırer gırmez cıkardım yatarken hoslanmaz cunku

İlgili bir soru bulunamadı

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...