0 oy
60 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
31 haftalık olduk artık 32 olacağım artık hücum tükeniyor koridordan oturma odasına gidene kadar yoruluyorum evi sildim süpürdüm.lagibalar kaldı inanin gücüm kalmadı yemek ne yapacağım bilmiyorum sizlerde durum nasıl 

Yemeği ocağa koysam pilav yapsam lagobalari sirke ile yikamam lazım hijyen açısından hem ben enfeksiyon olmuyorum hem 3 yaşındaki yavrum sirke mikrobu kırıyor öyle işte daha bebeğimin kıyafetlerini yıkamadiknsararma olmasın diye 32 yapayım diyorum 34 beşiği kurayım 

1 cevap

0 oy
(13,264 puan) tarafından
Güzelim ☺️

Bende geçen hafta yıkadım ütüledim beşiği kurdum odasını düzdüm anca. Uy.z muhabbeti var ya beş ayı geçti sirkeyle geçiyorum bende

İlla ki son haftalarda olacak o kadar can taşıyorsun sağ salim bir avazda kurtarsın inşallah 
(13,264 puan) tarafından
Her gebelik farklı imiş canım
Kızda da rahat geçtı boyle suyu azaldı diye alındım 37 de doğuma 28 cı saatte doğurdum suni sancı ile
Bu sefer kendi sancımla giderım diye düşündüm ama yok o kadar hareket halinde idim tüm baştan beri her gün dişarıdayım artı kız var biliyorsun
Yok bu uşak gelmiyor
tarafından
Ben hiç hareket etmedim bunda ama sancım çok falza biraz yürüyüm.doguravam sanıyorum
(13,264 puan) tarafından
Vaktiyle sıhhat la gelsin inşallah
tarafından
İnşallah canım ya 31 sayma dimi 31 30+3 olcam yarın 31 oldum artık
32 diyelim artık biz buna sıkıldım inan ki çocuk sürekli kucak istiyor alamiyorumkarbim büyüdü ağlıyor
(13,264 puan) tarafından
Vatana millete hayırlı benim kız da 18 cı ay sendromunda
Uç gün görmezse beni aramazdı hep kalıyor babbannesinde biliyorsun pazar günü gece 3 uyumamış anne anne diye ilk defa getırdıler gece.
Şaşırdık hepimiz
Fakülteye götürdüm azı dişleri için onu da sordum 18 cı ay sendeomu geçici durum dedı bklm
Sadece bana Va babbannesine ağlıyor dedesine babasına aşırı düşkundu yuzune bakmıyor şimdi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilaydarabioz (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 28 göst.
22 saat önce Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 136 göst.
23 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Tuana-18 (153 puan) tarafından soruldu

396,351 soru

11,855,954 cevap

35,949 kullanıcı