0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından

İyi akşamlar kızlar ne yapıyorsunuz bende eşimi bekliyorum kızımı uyuttum öyle televizyona bakıyorum sıkıldım valla :)

6 Cevaplar

0 oy
(3,004 puan) tarafından
Ben de sıkıldım , suları bekliyorum sabahtan beri gelmedi. Kısır yedim pul biberli limonlu.
(176 puan) tarafından
Oo susuzlukta kötü ya oh afiyet olsun cnm
(3,004 puan) tarafından
Kız abdest de tutamıyorum sürekli abdest almak zor oluyor
(176 puan) tarafından
Zor olmaz mı çok kötü valla sürekli böyle gidiyor mu sular
-Reklam-
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Bende işteyim çalışıyorum simdid erse girilemiyor akşam olmadan gitsek evimize 
(1,384 puan) tarafından
9.45 canım.10 bazen de ./
(176 puan) tarafından
Geç oluyormuş saatide valla Allah kolaylık versin tekrardan cnm xor ama ekmek parası valla :)
(1,384 puan) tarafından
Geç ya evet inşallah daha iyi bir isim olur sağol.canim Allah razı olsun
(176 puan) tarafından
İnşallah daha iyi iş bulursun cnm
(1,384 puan) tarafından
Amin amin sağol kuzum
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Eşim kızı uyutmaya çalışıyo ben oğlanla sabrımın artması için dua ediyorum öyle bide film açtık :)
(176 puan) tarafından
Oh ne güzel valla bende eşimi bekliyorum daha gelmedi kızımı uyuttum hamileyim birde bulaşıkları bile yıkamadım sürekli yatasım var benim de kızım hemen uyanıyor :)
0 oy
(12,532 puan) tarafından
Bol uykuları olsun ☺️

Eve geldim Defne yolda uyuya kaldı yatırdım bende uzandım bklm 
(176 puan) tarafından
Ewt öyle oluyor maalesef benim kız şimdi uyanırsa 9 10 dan aşago yatmaz kesin belli de olmuyor ama oo sen dogumuna az kalmış rabbim sg saglim kucagına almayı nasip etsin inşallah bende daha 14 haftalıgım
(12,532 puan) tarafından
Sağlıcakla kavuşun ☺️♥️
Benim kız rutin 11 duş masaj saç kurutma fesli 12 geçince uyuyor normalde iki uç gündur şaştı oturur bir iki güne
(176 puan) tarafından
Amin inşallah cnm kaç yaşınd kızın cnm uyudulst mı uykularını alıyorlar ondan sonra tam biraz geç uyuyorlar maalesef bebişin cinsiyeti ne
(12,532 puan) tarafından
Kızım bir bucuk yaşında oğlan geliyor bklm
Biz geç yatıyoruz geç kalkıyoruz o da kendini bize göre ayarladı 12 civarında uyur sabah 11.12 ye kadar yok
Senin kız ne kadarlık?
(176 puan) tarafından
Allah uzun ömürler versin cnm benim kız daha 10 aylık cnm
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Koca işte ortancam da onunla gitti diye ev sakin şu an :) büyükle küçük oğlan oynuyorlar ben de çay içiyorum rahat rahat. Bi çamaşır katlamam lazım, birazdan girişirim inşallah
(11,089 puan) tarafından
7, 5 ve 2 yaş canım. 38 haftada alınır benim sezeryan diye çok bişi kalmadı inşallah yaa.. Amin amin aminnn
(176 puan) tarafından
Allah uzun ömürler versin inşallah cnm seseryanla mı dogum yapıcaksın rabbim bir avazda kurtarsın inşallah benim ilk normaldi bakalom bunda ne olucak kendi sancımla dogum yapayım diye dua ediyorum tek valla
(11,089 puan) tarafından
Amin cümlemizin evladına. Hayırlısıyla sağlıkla gönlündeki şekilde doğurmanı nasip etsin Rabbim. Benim ilki sezeryan olunca hepsi sezeryan oldu mecbur
(176 puan) tarafından
Ewt öyle diyorlar ilk ne olursa ikinci de aynı dogum olur diye amin inşallah cnm yeterki saflıkla kucagımıza alalım da gerisini unutuyoruz bile
(11,089 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Bende eşimi işe gönderdim kayınvalidem işten gelcek yemek hazırladım karnımdan bebeişin hareketlerine bakıyorum öyle burda takılıyorum 
(176 puan) tarafından
Beraber mi oturuyorsunuz kayınvalden le ya ne gizel kaç haftalıksın cinsiyeti ne bebişin
(1,943 puan) tarafından
Evet ama geçici süreliğine kalıyoruz ev arıyoruz bıktım artık onlarla birlikte oturmaktan 32+3' cinsiyet erkek dr doğumdan sonra hemen küvöze girmesi gerektiğini doğumdan sonra ölebileceğini  söyledi onun korkusu var içimde hamileliğim zehir oldu
(176 puan) tarafından
Doktor niye öyle söyledi ki hemen küveze girecegini ölecegini daha dogsun bakalım sag saglim ondan sonra belli olur belki hiç girmez küveze öyle düşünme yinede bol bol dua et cnm dua ederim senin içinde rabim sag saglim bebegini kucagına  alırsın ewt ew üstüne ev olmuyor maalesef inşallah bir an önce ev bulur çıkarsınız
(1,943 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende sana dua ederim amniyosentez sonucumra çıktı %100 doğru çıkıyormuş bide alt çene geriliği var o yüzden küvöze girmesi gerekiyor eve gelincede borç çok var

İlgili sorular

+2 oy
37 cevap 732 göst.
0 oy
13 cevap 874 göst.
+1 oy
8 cevap 224 göst.
17 saat önce Diğer kategorisinde orbanesara (824 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 224 göst.

378,348 soru

11,324,641 cevap