0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (312 puan) tarafından
tarafından kapalı

arkadaşlar merhaba.  Bebeğim 4 aylık yüzünde egzama çıkmış ve sürekli kasiyordu bugün saglikocagina gittim bunu verdi. Şimdi reçeteyi okudum da diyor 12 yaş altı kullanılmamalıdır. Ne yapacam bilmiyorum. Sürsem zararlı mı olur. Bepanthol verdiler fayda etmedi 
:(

image

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(274 puan) tarafından
Canım doktorun bebeğini gördü ve biliyor bence zararı olacak olsa vermez ama yine sen bilirsin 
(312 puan) tarafından
Tekrar gittim doktora burda böyle yazıyor ve siz verdiniz diye. Yarım saat internetten baktı araştırdı ve dedi evet zararlı. Yani ben okumasaydim sürecektim sürekli bebegi magfolacakti. Ve o kadar ağır bı merhem ki yetiskinler bile 5 gün tek kullanabalirmis
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben egzama için mustela stelatopia kremini kullandım. Hem çocuklar için hem yetişkinler için. Düzenli kullanımda 3 4 yüke geçti. 
(312 puan) tarafından
Cildiye ge gidecem büyük ihtimalle. Onerdiginizi de soracam uygunsa versin teşekkür ederim:)
0 oy
(1,184 puan) tarafından
Sağlık ocağı değilde alerji bölümüne gitmeniz daha sağlıklı olur 
(312 puan) tarafından
Evet çok haklısınız bilirler sandım nerdeyse bebeğimin yüzünü magfedecektim o kremle

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 295 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Papatya123 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 210 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 350 göst.