0 oy
186 göst.
Aile kategorisinde (492 puan) tarafından
Benim söz'ümde nişanimda ayrı zamanlarda oldu ve kuzenim ikisinede gelmedi(kuzenim erkek) bende onunki ne gitmek istemiyorum, sizler ne yapardiniz

15 Cevaplar

+2 oy
(1,175 puan) tarafından
Gelmeme sebebi varsa giderim ama keyfî gelmemiş se bende gitmem 
(492 puan) tarafından
Keyfi
-Reklam-
0 oy
(884 puan) tarafından
Mesela mecburı durum dısında keyfı olarak gelmedıyse bende gıtmem tabıkı
0 oy
(13,090 puan) tarafından
Zorunda değilsin tabiki. Ben kuzenlerimi o kadar yakın görmüyorum o yüzden gitmesemde olur kafasındayım
0 oy
(688 puan) tarafından
Hiç öyle huylarim yoktur işte o aramıyorsa aramam o gelmiyorsa gelmem demem..İmkanım varsa giderim niye gitmiyim.. bence üç gunluk dünya için böyle şeyler boş ..git ve eğlen 
0 oy
tarafından
Ben gitmezdim sahsen 
0 oy
tarafından
Gelmemek için geçerli bi sebeb varsa gıderım ama gecerlı bı sebeb yoksa gıtmezdm
0 oy
(1,956 puan) tarafından
Gelmediyse gitmem valla bana değer vermeyene ben neden değer vericem ki. Benim oğlum hastaydım kuzenimin düğünü vardi oglumdan kıymetli değil gitmedim 
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Erkekler bu konuda gelmeyebilir. Ailesi anasi babasi gelmis ve beni davet etmisse giderdim. Benimde oyle halamin oglu gelmedi ama söz aile arasindaydi ona kimse gitmedi. Nişan ve kina düğünde başi cektim
0 oy
tarafından
Cagirdiyda giderdim
(492 puan) tarafından
Ama bizde onları çağırmıştık, onlar gelmedi
0 oy
tarafından
Normalde gitmem ama annemin cenesinden kurtulamiyorum bıktım yani 
0 oy
tarafından
Neden gelmedi ?

Bizim orada mesela erkekler bulunmaz sözde damat ve kirvesi tek olur 
(492 puan) tarafından
Keyfi 3 erkek kardeşti 3 de yoktu gelmedi
0 oy
(3,414 puan) tarafından
Bir ben mi gamsizim kiz hepsine gittim gelenede gittim gelmeyene de gittim teyzem amcam artık kimse onun hatrina gene gidilir 
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Gelmedi mi gelemedi mi önemli olan bu. 
(492 puan) tarafından
Gelmedi, büyük abisi de gelmedi yüzmeye gitmiş o gün
0 oy
(441 puan) tarafından
Gelmeme sebebi olarak ölüm kalım gibi bir sebep yoksa bende onunkine gitmezdim. Arayıp ısrar edene de açık açık söylerdim o benimkine gelmedi benimde gidesim yok diye
0 oy
(7 puan) tarafından
 Gelmeme sebebi neydi bilemiyorum ama gecerli bi sebepten dolayi gelmediyse   ben giderim ama keyfii gelmediyse gitmem tabikide 
(492 puan) tarafından
Keyfi gelmediler, büyük abisi de yüzmeye gitmiş o gün

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 320 göst.
13 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 755 göst.
0 oy
8 cevap 443 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 213 göst.
20 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu

380,052 soru

11,376,929 cevap

34,862 kullanıcı

...