0 oy
71 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar sali gunu camasirim islanmisti sabh dr gttik hersey yolunda dedi aksam camasirim islanmisti biraz ama emin olamadim dr msj attim gel bakalim dedi bnde sabh gelim dedim devam ederse gece mutlaka gel yoksa sabah gel dedi bnde esimi bkledim dun aksam gittik nst de sanci cikti acikligima bakti normal bir aciklik var dedi ebe dr aradi dr persembe yada cuma yanima gelsin bakalim bazen idrarla beraber su akiyo farkedilmiyo  dedi 2 gundur cocugu hem cok asagida hemde hareketlerinde azalma var gbi hissediyom yarin gidecez dr haftaya cuma sezeryan günü almistim sizce bekledigimden erken gelir mi bebek bide sezeryan olacam ins tok gitsem acil sezeryana alir mi tok karnima

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilemezsin açılma ve sancı varsa gelebilir 
(1,235 puan) tarafından
Valla bilemedim hareketleri yavas bu korkutuyo beni bide sezeryan olacam yaa acil gitsem tok karnima olsa sezeryan yapar mi
tarafından
Yapanı duydum ama genelde aç istiyorlar
(1,235 puan) tarafından
Iste planli olunca ac gidecegim ama boyle plansiz olursa tok giderim herhalde
tarafından
Genelde alıyorlar ya duymuştum burada da okumuştum tok sezeryana gireni
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Benim de sezaryandi 36. Haftada doktor kontrolüne gittim hemde gün almak için  ve nst de sancılar çıktı ve bn hiç hissetmiyorum  tabi doktor  başka hastaneye  sevk etti ve ordada  açıklık varmi diye baktı yoktu nst hala sancı var di  sonra  sancılar iyice pik yapinca sezeryana aldılar acilen  36 .hafta içinde  doğdu oğlum  seninde haftan iyi erken değil  sağlıkla al kucağına   ben öğlen simit ayran yemiştim  o gün tabi  akşam 6,7 gibi doğuma aldılar   bisey yiyip icmemen  gerekiyor 
(1,165 puan) tarafından
Onu bilmiyorum   o yüzden kanala girmeden apar topar sancılar çıkınca aldılar sezeryana hiç bekleme heme  doktora git bebege baksın kanala girdimi vs diye hareketlerine bebeğin
(1,235 puan) tarafından
Sanci bnde hissetmiyom ama bazen kasiklarim agriyo
(1,165 puan) tarafından
Sakin bekleme sancı çıktıysa  hemen baksın doktor ben devlete gidiyordum  sancı çıktı  bana sevk kağıdı yazıp elime verdi  artık benle bir bağın kalmadı dedi apar topar  sevk ettiği hastaneye gittim  ordada artık sancılar pik yaptı hafif ağrı hissettim  akşama hemen sezeyana aldılar  hiç bekletme
(1,235 puan) tarafından
Ahhh eşime anlatabilsem bide dr gidek dedigimde adamin kalbi duruyo evham yapiyon herseyde dr gidiyon diyip duruyo
(1,165 puan) tarafından
Ay pardonda  esin manyakmi  acaba  bu dogum ile ilgili benim eşim   o gün isteydi hemen  araba ayarladı  geldi bu ciddi birsey farkına varsın bi zahmet
0 oy
tarafından
Ben normal doğum beklerken kanama gelince acil sezeryan olmuştum alırlar acil durumda 
(1,235 puan) tarafından
Hmm hayrlisiyla olur ins
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Sezeryan günüm belliyken suyum geldi diye acil ameliyata aldılar beni. Tok gitmiştim de, acil olunca sıkıntı olmuyo alıyolar. Ama senin böyle bi şüphen varsa yarın aç git nolur nolmaz
(1,235 puan) tarafından
Acligada hic dayanamaz oldum ama cocuk snki cikacakmista bn tutuyomussum gbi hissediyom suda gelmedi snrasinda yada idrarla gidiyo ama bebek hareketleri azaldi
(11,076 puan) tarafından
Bence hazırlıklı git
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Açılma var gibi ne demek ya vardır ya yoktur gibi ne oyun mu bu böyle ciddi bir konuda belirsiz cevap veremez. Sen başka bir ebeye daha baktırsaydın keşke 
(1,235 puan) tarafından
Canm şöyle aslinda tıp dilinde bir isim dedi ama bnm anladığıma gore acilma var ama önemli degil normal bir acilma dedi gbi zaten snrasindada dr arayip anlatti kendi bn tam duyamadm dr ya persembe ya cuma gelsin demis
(1,893 puan) tarafından
37 den sonra sorun olmaz ama madem sezaryan olucan bebek kanala girmeden alınması lazım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 170 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Mihrenur77 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,179 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 183 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Yekta.16 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.