0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından
Supurge bile tutmuyorum ama geri kalan butun isleri yapiyorum cok yoruluyorum belim ortadan ayrilcak gibi oluyo sizler nasil yapiyosnz Kizlar hic yardim edenim yok :( esim sagolsun süpürüyo yardim etmeye çalışıyo ama bizim yaptgimz gibi olmuyo tabi :/ 

13 Cevaplar

0 oy
(1,897 puan) tarafından
Benim de şuan  kendi yaptığım bile normalde yaptığım kadar temiz deil haliyle her işe kosamiyorum ama elimden geleni yapıyorum zaten sürekli hareket gerekli yoksa ödem le.siser vuct
(49 puan) tarafından
Canim 34  e kadar cok hareketliydim 34 de kanamam oldu bir gün hastanede yattim sukur su anda sorun yok ama doktor dikkat et dedi su an yorun yok ama gunluk rutin hayatina donebilirsin demiyorum dedi . Bende o yuzden korkuyorum vaktinde doğsun bebis bi sıkıntı olmasin diye dikkat etmeye calisiyorum ama bi bakiyorum ev elden gidiyo :/
(1,897 puan) tarafından
Kuzum sadece toparla girgirla yemeğini yap çamaşırı makineye at bu basit şeyleri yap derim temizlik zaten olmaz evi derli toplu tut dinlen bende osekilde yapıyorum bende 7 aylık hamileyim
(49 puan) tarafından
Şu 2haftayi da gecirsem aslinda bisey istemiyorm canim
-Reklam-
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Suan 38 haftaligim bir iki gün temizlemesem boğulacak gibi hissediyorum kendimi mecbur temizliyorum aniden doğum falan olur dağınık olsun istemem 
(49 puan) tarafından
Bende bunu düşünüyorum valla aniden biseu olsa doğum olsa pis olmasin istiyorum ama belim kopuyo yapana kadar karnim da taş gibi kasiliyo :/
(2,257 puan) tarafından
Aynen bende öyle oluyorum ya belim ortadan ikiye ayrılmis gbi oluyor bebek topluyor kendini :(
(49 puan) tarafından
En cok üzüldüğüm o kadar ablam annem var ama kimsenin bi faydasi yok .. bi tane eltim var normalde cok yakınız samimiyiz evlerimz de yakin ama hic biri demez gelip yardim edelim :/
(2,257 puan) tarafından
Cidden bu devirde annenin bile faydası yok yani bosver hiç takma kafana yavaş yavaş yap başkasına minnet etme
(49 puan) tarafından
Aynen canim yok. Yavas yavas yapmaya çalışıyorum bende işte..
0 oy
(679 puan) tarafından
İlk cocugumda herşeyi son haftaya kadar kendim yaptım hatta son ay ev taşıyıp yerleştirdim ama gençtim yaş 25ti.simdi 36 yaşındayım 4 aylık hamileyim ama iş yapamiyorum eşim arada yapıyor da olmuyor ki çok titizim rahatsız oluyorum.yarin.imsallah bı kadınla konuşacağım en azından dip köşe yapmaya cama pencereye kapıya yardım.etsin
(49 puan) tarafından
Bende cok rahatsiz oluyorum işte gözüme batiyor resmen yapinca da ağrısını cekiyorum 2 saattir karnim tas gibi hareket ediyo ama az belim desen ikiye ayrilcak gibi zor oluyo baya bi..
(11,217 puan) tarafından
Keske bende oyle birini cagirip yaptirabilseydim burda gelip temizlik yapicak insaninda temizlik anlayisi bizim gibi dgl ki. Isvecteyim.
(679 puan) tarafından
Bende yapınca belm ve kalça ağrısına dayanamıyorum ki zaten üç gundue lekelenme var progesteron kullaniyorum.doktor zorlama kendini dedi.yurtdisi gerçekten zor şirket falan var mi belki içinde türk calidan falan olur:)))
(11,217 puan) tarafından
Sirket var. Bayya pahali. Kadin geluo. Ama yikama silme yok. Heryere fis fis bi silio supuruo gidio.
0 oy
(44,603 puan) tarafından

İki gebeligimdede doğuma gidene kadar yaptım mecbur batıyor yavaş yavaş hallediyorum ikinci dogumumda sancilarim evde yiyo baktım baslamak üzere bense evi topluyorum kanepe örtülerini düzeltiyor halı ortusunu düzeltiyom ne diye yapmissam bırak git yani:D

0 oy
(1,274 puan) tarafından
33 haftadaym. Annemin evindeym. Kendi evimde olsa nasil is yapardm bilmem. Cok zorlanıyorum. Doktor zaten bi is yapma ayagini uzat yat dedi. Erken dogum riskine karsi. 
(49 puan) tarafından
Yatmak nerdee canim bir tane de oglum var 5 yasinda yatmak mumkun değil
(1,274 puan) tarafından
Insan bi seye mecbur kalinca yapıyor iste. Ben de mecbur kalsam yapardm el mahkum. Ama hem annem hem esim isleri yapıyor beni yormuyolar.
(49 puan) tarafından
Ne guzel canim tadını çıkar
0 oy
(2,529 puan) tarafından
33 haftalık hamileyim ve dermanım falan kalmadı :( bugün balkonu yıkayıp çamaşır serdim balkon camlarını sildim mutfağı temizledim. Belim ayrıldı sandım adım atamadım :( çok yoruluyorum artık hemen bitkinleşiyorum
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Ben yapıyordum ya durumum iyiydi sadece yere eğilip silemiyordum onu da bir süre Vileda ile sildim son günlerde 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
37 haftalıkken gündüz evi süpürüp sildim, balkonları yıkadım, tuvalet banyoyu temizledim. Akşam suyum geldi gece doğurdum geldim. Fazla yorma kendini bence canım.
(49 puan) tarafından
Bende o yüzden korkuyorum canim valla bir iki  hafta daha dursa karnmda iyi olur tabi anne karninda bir gun bir gun diyo doktorlar
0 oy
tarafından
Valla bacım belim kopuyordu 28. Haftada pilates topuna başladım şu ana kadar yaptığım en faydalı iş plates ne bacagimda ne belimde ağrı kalmadı bende 36 haftalık hamileyim kapı pencere herşeyi yıkadım sildim kimseye de ihtiyacım yok elhamdülillah tavsiye ederim  plates dene hem doğumu kolaylaştırıyor hemde ağrıları aliyor
0 oy
(265 puan) tarafından
yemek ve bulaşık. 35 haftayim. Wc banyo rutin temizliği, çamaşır yıkama toplama. Eve misafir almıyorum zaten. Doğum öncesi de temizliğe yardımcı alacağım.  
(49 puan) tarafından
Ben yeni tasindim aslinda 2 ay olacak halılarım falan temiz ama perdelerim falan yikanmasi gerekiyo dediginiz gibi bende doguma yakin birini bulsam iyi olacak ..
0 oy
tarafından

Valla iki cocugumu da 36.haftada dogurdugum icin 37 yi goremedim :D o zamana kadar da zaten calisiyordum daha izne ayrilmamistim cok bisey yapamiyordum. İzne cikinca kadin alacaktim oglum sagolsun iznimi beklemeden geldi. Kadini da dogumda ben hastanedeyken aldik eve mecbur :D

0 oy
(457 puan) tarafından
Bende 38 haftaligim canım bende 2yasinda bı bebekde var sürekli ağlıyor 3gun önce  koltuktan düştü ayağı incinmiş yürümüyor hep kucağında  bugün halılarım yıkamadan geldi evi yikiyayim sereyim dedim tabi kızım yine ağlıyor bende kızımı kucağına aldım uyutayim dedim çıplak ayakla ıslak zeminde yürüdüm sırt üstü düştüm .rezil olmusum valla Allah'tan birşey olmadı Dr gittik

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 169 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Mihrenur77 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,179 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.