0 oy
64 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Bugün sünnet oldu 10.5 aylık doktor sadece mavi hametan yazmış çok ağrısı var  bebeğimin ameliyat oldu sünnet esnasında toplarından dikişleri çok   evde  anestol arı  kesici kremim var sürsem  olurr   mu acaba 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bizde 3 gün oldu sünnet olalı anestol pomad verdi onun sayesinde ağrısı diniyor çok güzel bir krem ince tabaka sürebilirsin

image

tarafından
Allah damatlığını da göstersin inşallah canım hemen iyileşsin çocuklarımız inş :)
(2,103 puan) tarafından
Sağol canım aminnn
Bu arada çok teşekkür ederim ağrısı dindi kendine geldi resmen çocuk emeklemeye ayağa kalkmaya vr oturmaya başladı ama ben sadece oturttum çünkü hareketli bebeği yatırmak zor peki emeklemesi sorun olur mu yada koltuğa tutunup kalkması oturmak için kendimi geriye atıyor popo üstü yani acur mı canı
tarafından
Bence emeklemesin canım oturabilir ayakta durabilir ama genede çok yorma onu uzun yapmasın bunları:) vallah benimkisi 31 aylık normalde yerinde durmuyordu şimdi yataktan çıkmıyor ya zorla yürüyor yürümek istemiyor ve en kötüsü tuvalete gitmiyor çişini yattığı yere salıyor:( korkudan kakasını bile yapmıyor.
YENİ SÜNNET OLMUŞ ANİ HAREKETLERE DİKKAT ET TUT ELLERİNDEN YÜRÜSÜN KOLTUĞA TUTUNSUN
(2,103 puan) tarafından
Anladım canım daha çok küçük sürekli kalkmak ya da emeklemek istiyor birde hafif kanams var normal diyor herkes birde benimkinin kasığında birde torbasında da dikiş var onlar normalde kapalıydı pazartesi pansuman ile çıkacaktı fakat çiş yapmaktan birde kremlerden dolayı torbada ki çıktı yatın götürüp yine kapattırcam hastanede mikrop kapar bide ondan korkuyorum  offf offff birde kalkmasına izin vermiyorum diye ağlıyor geçecek bu günler ama geçerken de gelip bize sorsunlar nasıl geçtiğini
tarafından
Allah yardımcın olsun canım hepimizin hatta
-Reklam-
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Fitil çok iyi geliyor reçetesiz satiliyo  canm ağrıya bide suya falan oturt demedilermi biz baticonlu su dolduruyoduk leğene oturtuyoduk
(2,103 puan) tarafından
Canım bebeğm de çok  dikiş var testiste  ve kasıktta  onlarda kapalı pazartesi pansuman ile aççılaacaak
(1,217 puan) tarafından
Fitil dediğim gibi çok iyi geliyor biz evde yaptırmıştık
(2,103 puan) tarafından
Adı  ne fitilin canım
(1,217 puan) tarafından
Eczaneye gidin ve ağrı ateş için bebek fitili derseniz veririler paranox adı ilacin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 98 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 227 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 378 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
9 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,061 cevap

34,891 kullanıcı

...