0 oy
828 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,656 puan) tarafından
Kızlar benim esim burda değil dışarda çalışıyor dünden çorba vardı dedim yanına çiğköfte istyeyim neyse geldi kapıya parayı verdim Allah'tan üst komşum kapidaydi çocuklarıyla sesleri geliyordu yoksa o pislik kurye belki birşey yapacaktı bana parayı aldım dedi çok güzelsiniz maşallah gözleriniz çok güzel gülerek söylüyordu içimi düşecekti kapıyı kapattım gitmesini bekledim kapıda şarkı söyleyerek gitti aradım işyerini böyle biyle oldu dedim sonra kaç defa geri döndüler bana şerefsizin çıkışını verdik yolladık özür dilediler tokat attik dedi ben dememisim evliyim demiş işyeri daha sinirlendi oda vurmuş evlisin milletin karısına kızına mi sarimtilik ediyorsun demiş ben evde tekim korkuyorum ya işten kovuldu ya kapıma gelirse ya birşey yaparsa diye biryandsn keske soylemeseydim diyorum korkum işten çıkışını verdiler kinlenip kapıma gelip birşey yapacak diye korkuyorum evde iki cocugumla tekim

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kapını kitle kim basarsa bassın tanıdığın biri olmadıkça dürbünden bak açma sakın baktın kapına mı geldi ara polisi korkma sakın 
(1,656 puan) tarafından
Kapım üç yerden kitleniyo canim kilitledim ama içim rahat değil
tarafından
Korkma telefonun yanında olsun yeterli aksi durumda ara polisi
-Reklam-
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Belki sarhoştu r
(1,656 puan) tarafından
Kardeşim de öyle diyor zaten sarhoş gibi hareketleri vardı yüzü igrencti kapıda durmadan suratıma bakıyordu oarayi aldığım gibi kapıyı kapattım hemen
(2,669 puan) tarafından
Sarhoştur canimm suç onun değil  suç onu calistranada yani gormedilermi sarhoş olduğunda siparişe gönderdiler elinden geldikte gündüz siparişini et canım geçen bende a 101 den sipariş etim akşam 8ye yakın getirdiler korkudan kapıyı açmadım balkondan çıktım evim birinci kat balkondan aldım kredi kartiyla ödememi yaptığım için hemen verirdi giti artık inslara güven olmuyor canim kargocular geldiğinde zili calmarini bile beklemiyorum bahçeye cikiyirum parayı eline veriyom alıyom siparişi eve giriyorum sokaktan da alıyom çünkü eve geldikleri zaman bazen parayı kapının arkada çantam var hazırlarım meslaa hemen kapıyı tam bile açmam alrim elinden insan oğlu başına ne gelcegi bilmiyir
0 oy
(1,669 puan) tarafından
Pislik herif iyi yapmışlar oh olmuş bence o sapık herkese sarkıntılık ediyor gelmez ama şikayet ettiğn içinse kapıda eşinin ayakkabısını bulundur gelemez
(1,656 puan) tarafından
Şerefsizin tekiydi tek duam yukarı komsum kapıda çocuklarıyla yoksa o an ya birşey yapsaydı diyorum çok kötü oldum neye uğradığını şaşırdım eşimin iki tane ayakkabısı kapıda ama korkuyorum yine de işten çıkışını vermişler bide dövmusler keşke gebertseydi pislik herif bide evloymis
(1,669 puan) tarafından
Evlimi yuh yaa ******** bolbol oku hiç bişey yapamaz kadeste indirili kalsın sende
0 oy
(235 puan) tarafından
Durumu polise bildirin ve kades uygulaması indirin. Çok geçmiş olsun. Bu ülkede kadın olmak, hay.van olmak, bebek olmak, çocuk olmak kısaca canlı olmak çokkk zor çok…
(1,656 puan) tarafından
Çok sağol canım oturup ağladım artık kadınız diye birşey yapamıyoruz böyle asagiliklar hergecen gün artıyor artık öyle bir devre girdik ki insan nefes almaya korkuyor
(235 puan) tarafından
allahım korusun seni hepimizi böyle sapıklardan psikopatlardan
0 oy
tarafından
Şuan ben bile korktum inşallah kinlenmez 
(1,656 puan) tarafından
Ay inşallah ya bilmiyorum çok korkuyorum gece asla yaramayacam kesin yapacağım birşey yokmu kapıyı üç yerden kiyledim
tarafından
Kapıyı kilitle birsey olduğu an ztn direk polisi ararsın temkinli ol
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Yokya adresini unutmuştur 
(1,656 puan) tarafından
Ay inşallah unutmuştur pislik sapık Allah belasını versin
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Komşularından bir kaçın numarasını al dursun bı kaç kat kapını kilitle 3 4 tane ayakkabı koy kalabalık dursun arada yerleriyle oyna kades uygulamasını da indir elinin altında dursun 
(1,656 puan) tarafından
Kız kapıyı açmaya korkuyorum yemin ederim şuan çöpü bile balkona bıraktım açmadım kapıyı kafesi indirdim canim ay inşallah gelmez pislik sapık Allah belasını versin
(1,015 puan) tarafından
Korkma.kapinin deliği yok mu açma tanimadiklarina
0 oy
(6,201 puan) tarafından
Kuryelere kapiyi açmıyorum kapıya bırakın diyorum ve genelde online ödüyorum 
(1,656 puan) tarafından
Ya sansa bugün atmeye gittim parayı çektim alışverişe gittim içimden gecti biraz karta birskayim diye ama aman çekeyim sonra gelemem dedim
0 oy
(15,612 puan) tarafından
Sanırım bu yüzden eşim kapıya kargo kuryesinin bile gelmesini istemiyor dünya çok kötü 
(1,656 puan) tarafından
Ya normalde.kargo güvenliğe bırakır markette gelir kapıya ama küçük çocuk normalde eşim gittiğinden beri kolay kolay yemek istemem bugün kızım durmadı alışverişe çıktım budefalik istiyeyim dedim bilseydim asla istemezdim yemin ederim burnumdan geldi
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kapıya eşinin ayakkabısını koy evde eşin var zanneder kim gelirse ama gelmez zannetmiyorum gelecgini 
(1,656 puan) tarafından
Kapıda sürekli eşimin iki ayakkabısı var canım insaklah gelmez kapıyı kilitledim kadesi indirdim Allahindsn bulsun inşallah Allah belasını versin şerefsizin yemin ederim beni soktuğu strese bak adı pislik birde evloymis
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Ben hep tremdyol yemekten veririm siparisimi odeme de karttan olur siparisi kappiya birakin derim kapida odeme yaptiysam ogluma parayi veririm.oglm verir

Hicbir kargoyla yzyuze gelmedim simdiye kadar cok.skr 
0 oy
(2,445 puan) tarafından
Vayyy serefsi.sz hayvan  

Ne olur ne olmaz sen yine de kadesi indir 

Gelirse de bir şey yapamaz korkma 
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Doğru olanı yapmışsın endişe etme kapıni kitle birşeyden şüphe duyarsan polisi ara dengesiz herifler 

0 oy
(1,018 puan) tarafından
İşten Kovulmuşsa inşallah kin yapmaz ya ben çok tedirgin şuan senin için.. Kapını iyice kapat eşin yoksa Bi kaç gün annenin yanına gt gelirse de bulamazsa gelmez en azından 
0 oy
(2,040 puan) tarafından
İyi yapmışsın ya çoluk çocuğa denk gelseydi korkma rabbim korur seni önlemini al
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Evde ne kadar ayakkabı varsa kapının önüne koy ve tüm lambaları yak, yansın sabaha kadar. 
(1,656 puan) tarafından
Öyle yaptım canim ilk gün sonra dün kardeşim geldi bugünde onlara geçtim bakalım kalacam birkaç gün
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Birşey olmaz inşallah canım bı akrabam yokmu yanına gelecek kız kardeşin erkek kardeşin ne bilim kapıya fazladan kadın çocuk erkek ayakkabısı koy bide komşuların hepsine söyle grup falan varsa rahatsız olduğum biri var lütfen tanımadığınız birine dış kapıyı açmayın de 
(1,656 puan) tarafından
Yok canım ertesi günü kardeşim geldi sonra ona geçtik bir kaç gün evde bulunmak istemedim korktum aslında sitemiz de dört tane güvenlik var herkes giremez dedi ama yine de koektum
0 oy
(299 puan) tarafından
Zaten bi çok kadının başına korkup sustugu için kötü şeyler geliyor en doğrusunu yapmışsın . Kades uygulama indir kapını kitle bişey olmaz 
(1,656 puan) tarafından
Biryandsn iyi yaotim biryandsn keske soylemeseydim diyorum kızkardeşim bana geldi sonra onlara geçtim bir kaç gün evde bulunmuyayim dedim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Yazının tamamını okumadım ama bir şey sipariş ettiğim zaman kapıya bırakmalarını söyluyorum kargocu da olsa suçu da olsa kapıyı kimseye açmıyorum 
(1,656 puan) tarafından
Ya online ödeme değildi canim kapıda ödedim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 2,073 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde yekbun63 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bi garip kul (13 puan) tarafından soruldu

378,439 soru

11,327,815 cevap

34,781 kullanıcı

...