0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok zoraki öğrendim ve üste çıkmaya çalıyor kapatılır bilmem banka uygun veriyordi filan diyor çok sinirlendim ya borsaya yatirmis . Borsadaki parasını da hayattta göstermez neymiş gösterince bir şeyler oluyormuş ...Güvenim çok kırıldı özür dilemek yerine niye abartıyorsun diyor 

8 Cevaplar

0 oy
(12,900 puan) tarafından

Hahaha nazar mı ediyor musun parasına :) komik ya

Kredi çekse de kendi ödemiyor mu 

(39 puan) tarafından
Çocuğun herşeyiyle ben ilgileniyorum eve koltuk takımı aldım tek kuruş vermedi kira bende niye heba ediyor ki hayır niye danışmadan çeker bir daha çekmeyevwgu ne malum
(4,094 puan) tarafından
:)) benim kocamda bana oyle diyo nezaman sana kari soylesem ertesi gunu cakiliyor diyo:) bide suan savas var 200 e yakin icerdeymis:) sorsan benim ugursuzlugum:))
Krediyle oyle islere grilmez bacim. Kullanmadigim 5 lira oaran vardir gozden de cikarabilecegin ya herro ya merru der girersin.5 i 8 yaparsin 8 i 10 sonra bi bakarsin elinde iki kalmis . O iki birden 20 olur o birden 40 olur sonra birden 15 e duser vs vs . Kredi cekip bu tarz seylere grilip risk alinmaz bitcoinde kac kisi batti.  Batirmicak kendini zora sokmucak kiyida kosede uc bes birikimi ardina dusmeyecegin paran varsa yaoarsin bu birsayi
(39 puan) tarafından
Çok haklısınız bu kaybedince nerde toparlarim.nasil toparlarimm bunun derdjne düşüyor
-Reklam-
0 oy
(390 puan) tarafından
Totem mi yapmış yani bu işin bahanesi sen o parayı görünce kaybettiği zaman nerde bu para diyeceksin çünkü birde faiz oranları hiçde düşük değil çok ciddi uçmuş durumda
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inş arkası gelmez
(39 puan) tarafından
Güvenmiyorum zaten belki daha önce de çekti ve yine çeker de . Düğün zamanı da hiçbir şey almadık neredeyse krediye bulaşmak istemiyordu güya
0 oy
tarafından

Haydan gelen huya gider :P sadece borcuyla kalır.  Özel eğitimler alan kaynım yanımızda yarım saat durdu diye tek seferde 8 bin TL kaybetti . Sabah akşam başından kalkmamasi gerek sabah 9 akşam 5 . 

(39 puan) tarafından
Borsa yüzünden zaten tartıştık çok ilgilenme şükür borcumuz yok geçiniyoruz çok zaman ayırma diye kaybedince çok yansitiyor farkında değil
tarafından
Yani borsa işi çok riskli bir iş
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Kredi ile borsada para batıran tek insan benim eşim saniyordum. Borçla borsaya girmek ne mana önünü alman lazım canım anladığım kadarıyla sende çalışıyorsun rest çek çalışıp kazanıp gecindirsin evi
(39 puan) tarafından
Hayır her şey ortak sırf çok borsayla uğraşıyor diye arta kalan parayı ona atmiyorfim iyiki de atmadım
0 oy
tarafından
Zaten seni beni yok haklısın canım siz evlisiniz kafasına göre iş yapamaz öyle sacmalik mi olur gerekirse konusursunuz kredi filan çekilir ama habersiz yapmasi saygısızlık 
(39 puan) tarafından
İstemediğim halde mecburen araba için çektik yarıya ve yeni birkaç ay oldu biteli tüm düğün takıları ve önceki birikimimle
0 oy
(899 puan) tarafından
bizmkide babasina cekip verdi sozde ev verecekmis yalan kardesleri vermedi yok kit kaanat gecinen abisi sunnnet dugunu icin para bitirmiste yokkkkk kucuk gelinin sarhos babasi kredi cekip vermiste palavra ama işte dinlemedi beni cekip verdi Helal ediyor musun dersen etmiyorum bana hic bisey yapmadilar hadi bana yapmasinlar kendi oglun ilk kez baba oluyo gormeye bile gelmediler oburlerine dugun yaptilar kiiiiiii butun borcu babasi odedi benmkine durumumuz yok deyip kestiler 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Benimde eşim geçen söyledi ben istemiyorum yaparsan hakkımı helal etmem dedim çünkü bir ara bana zorla çektirdi askere gitti sonra işe girmesem perişan olmuştuk istemiyorum o yüzden

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 348 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 300 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 608 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 2,866 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu

378,387 soru

11,325,976 cevap

34,778 kullanıcı

...