0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim benden habersiz kredi çekmiş bugün telefonunda yakaladım 5 ay olmuş kredi cekeli borsaya yatırmış parayı nereye ne yaptığını hep inceledim kendi de gösterdi ama benden para saklamış aylarca daha yeni çocuğumuz oldu 29 günlük bebisimiz var çok kafama takıldı hayır yani sebep ne niye bana söylemiyor veya ne zaman söyleyecekti 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani soylemesi gerekirdi tabi ,evliliklerde boyle seyler olmamali gizli sakli
tarafından
Bende şaşırdım kizacagimi mı düşündü anlamış değilim ama evlilikte para pul konusunu asla saklamam benim de kendime ait param var yatirimlarim var hep birbirmize danışıriz normalde
-Reklam-
0 oy
(560 puan) tarafından
Bence eşine şöyle tesadüfen gördüm böyleyken böyle niye yaptin bunu sakin bı  şekilde açıklaması vardır illaki
tarafından
Yanımdaydı gördüğüm zaman elle tutulur bir açıklaması yok ne zaman soyleyecektin bana bu parayı diyorum borcum bitince diyor
(560 puan) tarafından
Borç bittikten soylemisinin bı anlamı yok bende
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Erkekler biraz böyleler galiba ya. Evet saklamaması gerekirdi, evlilikte şeffaf olunmalı vs ama erkekler para yönetirken işler istediği gibi gitmeyince bunu saklıyorlar malesef. Bence gaza gelip kendinizi doldurmayın. Eşinizle konuşun tekrarı yaşanmasın 
tarafından
Bir yandan bana söylese musade etmeyeceğimi bildiği ve kaybetme riski olduğu için söylemedi diyorum bir yandan da ben yakalamasam söyleyecek miydi ne yapacaktı diyorum
(1,577 puan) tarafından
Muhtemelen söylemeyecekti çünkü tepkiden korkuyordu. Ben çok takılmayın derim. Ha aynı hata tekrarlanır o zaman evet problem haline gelir ancak şimdi gerekli konuşmalar yapıldıktan sonra çok da huzur kaçırmaya gerek yok. Bu benim fikrim. Karar tabiki sizin ❤️
0 oy
(847 puan) tarafından
Amacı neymiş sen görmesen ne zaman söyleyecekmiş aynı yastığa başını koyduğun kişiyede guvenmeyeceksen kime güveneceksin 
tarafından
Benim aklımda ki tek düşünce de bu ben görmesem ne zaman soyleyecekti
(847 puan) tarafından
Büyük ihtimalle söylemeyecekti ama biz kadınlar bir açıklama yapıyorlar yine inanıyoruz ahahha :) şaka bir yana şüpheli bir durum
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Ya çok ciddi bir para kazanacaktı ya da tamamen batacaktı o zaman haberin olacakti nerden biliyorsun deme yaşadım gördüm boşanmanın eşiğinden döndüm ben bu konu yüzünden :( 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Borsa ya yatırmış sana niye söylesin ki iyi biseh yapmış olsa soylerdi
0 oy
(767 puan) tarafından
Aynı halti benimki de yemiş üstünden 1 yıl geçmiş eve gelen icra kağıdıyla öğrendim. Ödememiş üstüne faiz binmiş borç olmuş 80.000tl ben çok büyük kavga ettim konuşmadım benimde çocuğum olmasa ben çekmez giderdim kesin ama kızım olunca ona kıyamadım. Şimdi her ay ev kirası gibi ödüyor taksit taksit. Ama en ufak şeyde dayanamayıp yüzüne vuruyorum sürekli. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 300 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 608 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 2,866 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,108 göst.

378,389 soru

11,326,032 cevap

34,778 kullanıcı

...