0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
Kızım 15 aylık ve yabancı bir ortama girelim yada evimize komsu veya yabancı birileri gelsin çok huzursuz çok mızmızlıyo , o böyle yapınca bende çok sıkılıyorum. Çocuğu böyle olan varmı 

4 Cevaplar

0 oy
(114 puan) tarafından
Dışarıya çıktığımızdada yabancılar konuşunca ağlıyor.
-Reklam-
0 oy
(1,875 puan) tarafından
Cok garip durum benim 2 cocuğum var başıma gelmedi
0 oy
(12,633 puan) tarafından
Fazla sosyaleşmediği için olabilir mi? 

Benimki 19 olucak yer insan seçmez baştan beri ama hep dişarıda idik
(114 puan) tarafından
Evde yalnız değiliz 2 tane büyük kızım var üst katta da ablam var onunda çocukları var beraberiz sürekli . Doğdugundan beri çok ta sakınmadım ama ben 7 aylık hamileyim ondan da etkileniyorum. Bilmiyorum, çünkü hareketlerim kısıtlı olmaya başladı.
(12,633 puan) tarafından
Ah canım sağlıcakla kavuşun inşallah
O zaman bebeğı his ediyor demek ki. Bende 39 cı haftadayim. Hiç beni aramaz uç gün görmezse bu ara anneci oldu Dr 18 cı ay sendromu geçici bir durum olduğunu söyledi ama sanırım bebeğin gelecek olduğunu hissediyor
Benim kız hiçbir atağı yaşamadı çünkü ilk defa böyle bir şey oldu
0 oy
(307 puan) tarafından
bwnimde ikizler oyle canim 33 ayliklar hâlâ devam. dr sordum normal cok cevresi yoksa dedi ama krese baslayinca yemi insanlar tanidikca duzelir dedi.

not: kizlarim kücük dogdugu icin birde koronanin tam yüksek ve yasakli zamanlariydi kimseyle görüsemedik. hasta olmasinlar diye cok dikkat etmistik büyük etkisi varmis
(114 puan) tarafından
Ben 7 aylık hamile olduğum için çok fazla bir yere gidemiyorum çabuk yoruluyorum, zaten evde işim de bitmiyor. Ayrıca evdede 2 tane ablamız var büyükler evimizde kalabalık. Üst katta da ablam var onlarda kalabalıklar beraberiz sürekli. Ama bilmiyorum pek sevmiyor yabancıları.
(307 puan) tarafından
anliyorum canim benimde simdi kaynanamgille ve gorumcemgille surekli gorusuyoruz onlarla sorun yok ama dedigin gibi yabanci birisi veya az gordugu kisilerden kaciyorlar ve kesinlikle öpmelerini ve dokunmalarini istemiyorlar.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Havvanursms (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı