0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (2,194 puan) tarafından
15 aylık bebeğimi oyun evine yazdırdım fiyatı baya uygun geldi , ebeveynli 12-18 ay grup 4 hafta sadece pazarları 1 saat toplamda aylık 250 TL ye yazdırdım iyimi kızlar? ilk defa gideceğiz oyun evine acaba nasıl etkinlikler yapıyorlar gidince merak ediyorum , bebeğim evde sıkıliyor hiç bir yerde yaşıtı oynayacağı çocuk yok birde konuşması hiç yok o yüzden endişe duyuyorum umarım bu oyun grupları bebeğime iyi gelir mi merak ediyorum , daha önceden böyle bebeğini oyun evlerine götürrenler  varmı?  yarar gördünüz mü?  merak ettim sorayım dedim ? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım 14 aylık. Bende istedim ama doktorumuz henüz erken biraz daha bekle dedi. 
(2,194 puan) tarafından
Canım bizim mahallede yakın evimize bir sorayim dedim çok sıkılıyor evde konuşması da yok bende fiyatı uygun olunca yazdırdım bakalım verim alabilecek miyiz merak ediyorum
tarafından
Çok iyi yapmışsın zarar gelmez. Benimde cevremde kimse yok. Haftada bir gün yeğenimi görüyor kızım sadece. Şimdi kış birde parka çıkılmıyor. İyi olur insallah
(2,194 puan) tarafından
Bizde tayinciyiz canım kimse yok burda keşke parkta falan çocuklar olsa hava soğuk dışarda kimse olmuyor dediğin gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi
Arkadaşı Yok mu 

Bide parkta gördüğü çocukla arkadaşlarlik yapmsna izin vermyip oyun gurbna götüren var 
(2,194 puan) tarafından
parka iniyoruz burda hiç çocuk yok çoğu  aileler çalışıyor
kreşte çocuklar yada soğuk diye kimse çıkmıyor   bir çocuk oluyor oda yaşıtı olmuyor parkta  gördümu gidip sarılıyor bebeğim oynamak istiyor yaşıtı olmadigi için oynamiyorlar masum masum bakıyor bizimki üzülüyor oynamayınca parkta hiç çocuk olmuyor
keşke olsa birde  hava soğuk biz şehir dışında yaşıyoruz eşimle tayinciyiz akrabada yok götüreyim desem kimse yok bir oğlum bir ben canım
tarafından
Kizmda öyle canım bizde aynı hayatı yaşıyoruz hangi şehirdesnz kizm bugün kimsnn çocuğunu gördü sevindi baya
(2,194 puan) tarafından
afyondayim canım iste öyle oluyor bizimkide seviniyor çocuk görünce ,bebegim oynayamadimi üzülüyorum memlekette olsam hep kuzenlerin bebekleri var gidip geliyorlar onlar oynuyor hepside ayları çok yakın bebekler bizimki yanlız ,mahalede oyun evi var sorayım dedim uygun geldi aylık fiyatı biliyorum daha çok küçük bebek aslında ilerki yaşlarda göndersem daha iyi ama  iki insan yüzü görsün dedim yazın parka ineriz şimdi soğuk oraya gidelim
0 oy
tarafından
Oyun evi dediğiniz yer anaokulu gibi bir yer mi acaba ben de düşünüyorum ama bizim bulunduğumuz ilçede büyük bir anaokulu var sadece öyle yerlerde mi oluyor 
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kreş gibi ama çocuğu bırakmıyorsun sende yanında kalıyorsun , öğretmenler var haftada sadece  1 saat götürüyorsun oyun oynuyorlar sen otururken öğretmenler çocuklara etkinlik yaptırıyor birde sadece kendi yaş grubu oluyor mesela biz 13-18 ay grubuyuz   bende ilk defa gideceğim canım
0 oy
(1,317 puan) tarafından
Bence sosyalleşmesi için faydası olur. Ben oğlumu götürmüştüm bikac kere ama baya uzakta otobüsle gitmem gerekiyor o yüzden gidemedim. Güzel etkinlikler yapıyorlardı 
(2,194 puan) tarafından
Benim evimin çok yakınında canım inşallah ya oğlum hiç konuşmuyor kelimesi hiç yok  15 aylık biraz açılır inşallah
(1,317 puan) tarafından
Açılır sosyallik çok degistiriyor
0 oy
(336 puan) tarafından
Mutlaka faydası olacaktır canım o yaş grubuna ne tür etkinlikler yaptırılır pek fikrim yok ama hem senin sosyalleşmen hemde bebeğinin sosyalleşmesi için bence en sağlıklı yöntem diye düşünüyorum fiyatta gayet uygun ")
(2,194 puan) tarafından
Evet banada çok uygun geldi ,Bende bilmiyorum hiç canım bakalım en azından biraz  sosyalleşir kelimesi hiç yok bebeğimin baba anne hiç demiyor belki açılır biraz konusur diye heves ediyorum bakalım
(336 puan) tarafından
Açılır canım iyi gelir ")
0 oy
(362 puan) tarafından
Çok faydası oluyor canım biz de kızımla gitmiştik zaten hep yanında oluyorsunuz biz marakas falan yapmıştık çok güzel vakit geçiyor kızım şimdi üç yaşında kreşe gidiyor inşallah sizin için de iyi olur
(2,194 puan) tarafından
Sağol canim bakalım bizim zaten mahellede seversem baya gider geliriz 3 yaşına girince bende yarım gün kreş düşünüyorum yanlız çocuk çok zor konuşmasi yok hiç bebeğimin o da tedirgin ediyor beni belki açılır ,en azından biraz sosyalleşir yaşıtlarınla bakalım
(362 puan) tarafından
Bizim de yakında kimsemiz yok arkadaş ediniyoruz paylaşmayı öğreniyor sırasını beklemeyi öğreniyor kızım da konuşma sorunu yok ama şimdiki sınıfımızda var aşağı yukarı aynı yaştalar arkadaşı neredeyse hiç konuşmuyor geldiğinden beri ilerleme olmuş annesi öyle söylüyor hayırlısı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 209 göst.
0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
4 cevap 61 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysekkkk (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu

381,084 soru

11,408,790 cevap

34,945 kullanıcı

...