0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Aradım hayla telefon kapalı cocuklari kaynanaya bıraktım bastm iş yerine gittim işimiz var kalk dedm imzaları atalım tek seferde bitsin hayatm bitti dedim hoc biaia demedi kalktı konuşalım dedi konusack bişi yok dedm adliye kapısına geldik yapma dedi içeri girdim avukatlar faln gitmiş protokol imzalanacak hazırlanacak dedi mıdır yok dedi pazartesi gelin dedi çıktık cocukalri.almaya geldm 

3 Cevaplar

0 oy
(2,674 puan) tarafından
Boşanacak misin ? Kararlı mısın?
(2,804 puan) tarafından
Bilmiyorm ama korksun istedim ,, müdür avukat fln olsaydı o imzayı atacaktım hemn
(2,674 puan) tarafından
İyice gözünü korkut o zaman
(2,804 puan) tarafından
Valla ne dediyse tinlamadim o adliyeden içeri girdim artık naparim bilmiyorm ailem 10 saatlik uzakta 2 çocukla gitsem napacam
(2,674 puan) tarafından
Yani arkandaysalar üzülme. Ama eşini seviyorsan v dönme niyetin az da olsa varsa iyice korkut öyle barış
-Reklam-
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Pekte gözü korkmuş gibi degil adam pekte vazgeçmiyor gibi durmuyor yani anlam veremedim 

0 oy
(1,572 puan) tarafından
Boşanmak istemiyorsun nasıl gecinecegim iki çocukla diye bu zamanda korkuyorsun hemde adami adliyeye kadar götürüyorsun hiç bir gerçekten boşanacak kadın alıp adamı adliyeye götürmez bu tarz durumlarda şahsen hiç inandırıcı gelmezdi bana adamı yola getiremezsin onca şey olmuş bu adam burnunu b*Ka sokacak sürekli birşey bulmuş yok annesi yok bilmem neyi yok eve bağlanması yok kumarı bunu bıraksa merak etme yeni birşey bulur gelir emin ol hata bir kere yapılır ikincisi seçimdir bu adam ailesini seçmiyor  farkında mısın?boşan diye demiyorum yargılamıyorumda seni kaç sene olmuş kendinden vermişsin ne oldu diyorsun aileme yüzüm yok bosansam korkuyorum gelirim yok vs. Çabaladın mı hayatını kocanın vicdanına bırakmamak için ne yaptın ailene bırak çocuğa bakacak birini bul ve çalış neyi bekledin bu zamana kadar adam batırıyor parayı sen evde ne kalırsa ne getirirse idare etmeye çabalıyorsun elde ne var verdiğin senelere karşılık rahat yaşam mı huzur mu ev mi arabamı bankada paran mı ne kattı bu adam sana o sana katmıyorsa sen neden kendine katmaya çalışmadın kendini bunlara değer mi görmediğin için yoksa şu toplumun cefakar herşeyi evlatları için katlanan anne duyar kasmaları yüzünden mi yakınmayı bırak başkasının sana vereceğini unut kendin al ne alacaksan hayattan bunu boşanmadan da bosanarakda yapabilirsin kendine 
(1,572 puan) tarafından
Sen yazdıklarımı bir daha oku istersen sana neden boşanmıyorsun boşan vs demiyorum benim dediğim bambaşka birşey
(1,572 puan) tarafından
Yerinde olsam ayrıca çalışmaya başlamadan boşanmazdım da
(2,804 puan) tarafından
Bulunduğunuz yer ilçe iş imkanı yok bnde burda yaşamak istemiyorm çocuklarımla başka bir şehirde başka bir hayat ama nasıl bilmiyorm çok allak bullahim
(368 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun canım sen çok mu küçük bı yerdesin mutlaka bı yer vardır çalışabileceğin işe başla ayaklarının üzerinde dur kendine daha çok güvenin gelir o adama da boyun bükmek zorunda kalmazsin
(2,804 puan) tarafından
Boyun bukmuyirm sadece çocuğu tek başıma yapmadim tüm sorunlulu kendime yıkmak istemiyorm  basklarina yedirecek parası varsa çocuklarında olacak iş imkanı yok malesef çok çok zor ,, bundna snra elimde 1 varsa harcarim umursmamam

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 735 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mervela (7,229 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 965 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 495 göst.