0 oy
735 göst.
Diğer kategorisinde (7,232 puan) tarafından

image

2 limonluk ve 1 baharatlıgım parambarca oldu tezgahin uzerindeydi baharatliklarim sen çekmecelerin hepsini aç sonra üzerine cık ocagin yanindaki tezgah tek parca altindada cekmeceler var devrildi allahtan altinda kalmadi mahvolurdu 

12 Cevaplar

0 oy
(48,536 puan) tarafından
cadi kiz korkusu yok demekki 
(7,232 puan) tarafından
Hiç yok ya hiç laftan anlamiyo gelmis daha çekmecelerle oynamaya devam ediyor
-Reklam-
0 oy
(5,236 puan) tarafından
Benim kızımda sabah dolaba girmiş boş konserve sisesini çıkarıp kırmış. Neyseki canlarına bisey olmamış canım bide seviniyordu kırdı diye alkış tutmuştu 
(7,232 puan) tarafından
O yine neyse canim kavanoza üzülmemde takim baharatligim gitti
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Allah korumuş  ya cam çok tehlikeli ne kadarlık cnm kızın  ona durumu anlat tehlikeli olduğunu falan bir daha yaparsa ceza ver
(7,232 puan) tarafından
Cam ayri teklike çekmeceleri açmişti agirlik öne gelmisti zaten bide kendide tezgaha çikmaya çalisinca devrildi agir altinda kalsa kirilirdi bacagi kolu filan söyluyorum hic anlamiyor canim 2 bucuk yasinda kizdim git yanimdan dedim ortaligi supurdim geri gelmis tekrar çikıyor ayni tezgaha
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım kızına bir şey olmamış Allahtan çok şükür.
(7,232 puan) tarafından
Aynen önce kizdim bagirdim ama dusununce allah korudu o tezgahin altinda kalsaydi kirilirdi bile kolu bacagi
0 oy
tarafından
Poposunu ısıracaksın başka birşey yapamazsın 
(7,232 puan) tarafından
Bi bagirdim sonrada iyiki altinda kalmadi yine allah korudu dedim ya
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ben bu yüzden mutfak kapısını hep kitli tutarım geçmiş olsun canına bişey olmasın yeter gerisi hallolur
(7,232 puan) tarafından
Benimkide kilitli canim ya ben yemek yapmaya girdim sogani dogramaya kalmadi bunu yapti hiç duramiyor ki
0 oy
(3,237 puan) tarafından

Napıcan tabiki öpüb koklayıb başka yerde oynamasını söyluycen.❤️❤️☺️ Cimcime yaramazlık yapmış annesi:P:P

(7,232 puan) tarafından
Kız hiç laf anlamiyo ya üstune dusseydi camlarin ustune gelse uzerinede tezgah allahim mahvolurdu
(3,237 puan) tarafından
Şükür bişey olmamış
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ayyy kötü  olmis  ya çay olsaydı ocakta napacaktn canm dikatli ol 
(7,232 puan) tarafından
Ocakta degil canim ocagin yaninda cekmece ustu tezgah o dolap öne doğru devrildi ayy altta kalsa camlarin üstune dusse mahvolurdu
(2,297 puan) tarafından
Allah korumuş valla ben hep dikkat ederim çok korkarım öyle şeylerden
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Canı sagolsun her şeyin yenisi gelir 
(7,232 puan) tarafından
Önce kizdim bagirdim da sonra ya ustune gelseydi dedim allah korudu ya
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Aman Allah korumuş canım. Geçmiş olsun.
(7,232 puan) tarafından
Tesekkür ederim canim ya aynen camlarin ustune dusse uzerine gelseydi dolap ayyyyy
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Ufak çaplı yaramazlık olsa kız derdim büyük çaplı bir yaramazlık bu o yüzden bir şey yapma 

Sadece kendine bir zarar vermediği için şükret 
(7,232 puan) tarafından
Ya bi an bende kizdim ama sonra dusununce allah korudu gercekten
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ay ne kadar tehlikeli çekmece kilidin yok mu ya ocakta sıcak bişiler olsaydı Allah korumuş bide eli ayağı kesilmemiş 
(7,232 puan) tarafından
Canim 2 bucuk tasinda kilit filan işlemiyor artik bide bu kadar seyi sadece 1 sogani rondodan cekene kadar yapti daha ocaga bile koyamadan paldir küldür sese döndum allah korudu gercekten
(6,441 puan) tarafından
Aman canım vallaha yaramaz totosunu ısır bi daha yapmasın dicem ama hemen yine çıkmış
(7,232 puan) tarafından
O anki korkuyla öyle bi bagirdim 3 kat üstum duymustur muhtemelen korktu ağladi iceri gitti gelme buraya dedim her yer cam icinde tam temizledim geri gelmis ayni yere tekrar çıkmaya calisiyo hiç akıllanmiyor ya
(6,441 puan) tarafından
Ah bunlar büyüyene kadar bizi hasta edecekler
(7,232 puan) tarafından
Sorma kız bi ara antidepresan mi kullansam bile dedim yakindir hunimi takip yetkilileri çagırmam :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 869 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 593 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 242 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...