0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (343 puan) tarafından
Merhaba, burun ameliyatı olan var mı aramızda? Estetik veya sağlık için. Ben burnumdan nefes alamıyorum geceleri uyuyamıyorum bu yüzden doktora gitmeyi düşünüyorum fakat korkuyorum süreç nasıl işliyor bilgisi olan beni aydınlatablir mi? 

5 Cevaplar

0 oy
(1,117 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı olduğu geçen hafta hiçbir sıkıntısı yokmuş ne şişme oldu ne ağrısı var arada halsizlik yapıyormuş o kadar ayakta geziniyor yani eşim de olmayı düşünüyor şimdi
(343 puan) tarafından
Ya ne güzel acı eşiği yüksek demek ki
-Reklam-
0 oy
(2,721 puan) tarafından
Dr gidersin KBB ye bakar eğer uygun gorurse ameliyat eder ameliyat için süreç de anestezi onayı alırsın kan testleri yapılır akciğer filmi çekilir kalp grafisi çekilir bunları anestesi Dr gösterirsin ameliyat olabilir onayı verirse KBB doktoru sana ameliyat günü belirler iki gün yatış oluyor genelde devlet Hastanesi'nde 
(343 puan) tarafından
Siz de oldunuz sanırım. Peki em başta ameliyata uygun olup olmadığımız nasıl anlaşılıyor? Yani burun içine nasıl bakılıyor? Röntgen vs mi
(2,721 puan) tarafından
Yok benim burnum doğuştan yapılı gibi çok şükür nefes almada da sıkıntı çekmedim hiç bu güne kadar ameliyathane hemşiresi olarak çalışıyorum ordan bilgim tabiki uygun filmler istiyor doktorunuz ritgen tomo vs
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Hamilelik durumu var mı. Ay ben o kadar kötü oldum ki hamilelikte. Hiç nefes alamiyidum
(343 puan) tarafından
Yok hayır
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Bende aynı sorunla kıkırdaktan ameliyat oldum ama tekrar aynı boyuta geldi ameliyattan önce daha iyiydim ameliyat olduğuma bin pişmanım diyebilirim doktorunuza gidin eğer sorun kıkırdaksa hiç elletmeyin tekrarlıyor çünkü ameliyat öncesi halinizi arıyorsunuz
(343 puan) tarafından
Hadi ya çok geçmiş olsun. Tamam aklımda bulunsun
0 oy
tarafından
Bn oldum 6sene önce geniz eti vardı bide burun içinde kemik yamulması vardı 
(343 puan) tarafından
Kbbde oldunuz dimi bide ilk kontrole gittiğimizde burun içini neyle görüntülüyor doktor yani et mi var eğrilik mi var nasıl anlaşılıyor?
tarafından
Ucunda kamera olan ince uçlu Bi alet soktu KBB ye gitmiştim
(343 puan) tarafından
Acıdı mı peki çok ittiriyor mu corona testi geldi aklıma çubuk soktuydu baya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
0 oy
5 cevap 94 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mrvctnr63 (2 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...