0 oy
228 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (61 puan) tarafından
Kizlar  bayiltucaklar  dişini yaparken çünkü küçük izin asla vermeź  yaptıran varmı  nasıl bir surec

12 Cevaplar

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım mecbur yani genel anestezi öyle o kadar riskli olmaz biraz sersemler uyanınca o kadar 
(61 puan) tarafından
Canım valla çok korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(2,700 puan) tarafından
Hastanede birisi yaptı 5yasindaydi 
(2,700 puan) tarafından
Yapmışlardı uyanınca bı küstü tek sonra eve gitiler
(61 puan) tarafından
Canım kustumu  küstümü
(2,700 puan) tarafından
Kustu canim ama eve giderken yureyerek giti hata önceden baktım bahçede bile yureyerek gitti
(4,157 puan) tarafından
Genel anestezi bulanti yapio iki uc gun mide bilanio oksuruk yapio gicik oluo bogazda. Sezeruandan biliyorum:)
0 oy
(4,157 puan) tarafından

5 bucuk yasta 9 dolgu yaptirdik bir de kanal tedavisi. 5 tanesi haffti hic uyusturmadan yaptirdi. 4 tanesini fisfis sikcam diye kandirdi dis hekimi gozleri kapa gozune gelmesin zarar veriri gozune simsiki kapat dedi siçramasin dedi o sirada igne vuruo tabi azcik aci gelebiler tadi fisfisin falan diyor :) sakinletiyor. Sukur kaza bela olmadan hallettik. Kanal tedavisinde de kanal tedavisi deyince kizim kan al anlamis kanli bise sanmis korkti baya uc kere koltuktan kalktik  nir hafta sinra bir hafta sonra falan korkusu gecene kadar bekledik . 

(61 puan) tarafından
Bizim 4 yaş baya korkuyor asla yapmaz zaten ozel hastanede  bayıltıp yapılacak  bende baya korkuyorum
0 oy
(394 puan) tarafından
Komsum kizna  yaptrdi  4 yaşına girdigi  gundu  akşam dogum günü kutladi  sabah yapıldı  zor değilmiş ama çocuk  sonucta  
0 oy
(1,167 puan) tarafından
Dün arkadaşım kızına yaptırdı . Bugün okula gitti (5 yaşında) . Benim kızımında kanal tedavisi olması lazım muayene oldu uyuştırdu dr ama tedaviye başlamadan kalktı koltuktan ikna edemedik kaldı öyle . 
0 oy
tarafından

Çok kolay bir süreç hiç korkma benim de kuzenim oldu ama ona anestezi vermediler o durdu o da 4 yaşında hiçbirşey olmuyor onlar çocuk olduğu için daha çabuk toparlanıyorlar gigeldiğiyle gitti bir oldu maşallah :) ertesi günü bişeyi kalmadı 

0 oy
(1,638 puan) tarafından
Neden canisi anlamıyorum yani o dis düşecek sonuçta biz çocukken dis e anestezi mi yapılıyordu ki . Kac çocuk ölüyor yatağa bağlı kalıyor bu dis yüzünden ben asla yaptırmam 
0 oy
(4,635 puan) tarafından
Kiz babam iple cekerdi benim.d.d iyi düşün canım 
0 oy
(3,074 puan) tarafından
Röntgenle mi belli oldu çürük olduğunu yoksa normal muayenede mi 
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Ahh senli ben postu açtım benim kızda 4 yaşında 6 dişine işlem yapilcak anestezi ile sıra aldık aramalarını bekliyoruz ama korkuyorm risk var mı deyince anztesi alçak en küçük de olsa risk var dedi odumu koparti ama dişleri de çok kötü olur bu gidisle
0 oy
(32 puan) tarafından
merhaba özelde yapılacakmış sanırım sedasyon daha güvenli bir yöntem en azından solunum sorunu yoksa cihaza bile baglamiyolar biz oglumunkini sedasyonla yaptırdık Allah'a şükür sorunsuz geçti.sonrasi biraz zor kendine gelirken yatmak istemiyor kalkmak istiyor sersem tabi 3 4 saat idare edilecek ayakta duramiyor tabiki denge problemi oluyor ama sonra Allah'a bin şükür ne ağrı ne sızı kalmıyor yarın bir gün kanala gitse daha zor ama lütfen doktorunuzu tabiki iyi araştırın ve bu sedasyon yapan ekibi çünkü onlar genelde başkaları geliyor sedasyona uzmanları.biz tam 3 4 kez denedik yaptırmadı mecbur kaldık sonrası daha zor olacak agrisi olsa durduramayiz diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
12 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu

379,291 soru

11,353,156 cevap

34,824 kullanıcı

...