0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (426 puan) tarafından
Dayılarım annemle teyzeme dedemden kalan hakkın tamamını vermediler, büyük payları hep kendileri aldılar üstelik baş kaldirinca da bizi sildiler. Hem kardeş hemde yetim hakkına girdiler ve hepsi de namazlı, hacı yapmış insanlar. Aynı şeyleri yaşayan var mı?

9 Cevaplar

+2 oy
(8,898 puan) tarafından
Hicbisey demeden posttan kaçmak istiyorum anlayan anladı işin içine hacı hoca girince...
(6,210 puan) tarafından
Atamazsınız eğitmen hanım lütfen yorumlarınıza dikkat edin
Onlar ülkemiz için önemli bireyler lütfen
(8,898 puan) tarafından
Evet ülkemiz için çok önemli kimse bunu inkar etmiyor küfür edip sinir ve stresimizi boşaltmak için çok önemliler en azından stresimiz sinirimiz doğru adrese gidiyor ;)
(45 puan) tarafından
Ne olursa olsun isterse üstünden 100 yol gecsede mahkemeye verseniz o mallar ortak bölünür tapu falan bakmaz devlet üstelik dayılar oturduğu evlerden bile kira alırsınız başımızda var demedi deme
(6,210 puan) tarafından
Hahahahqhqhqh bekledim söylediklerimi ciddiye alıp Birilerinin beni linç etmesini de olmadı
tarafından
Bende bekledimde 3 saat geçti :D
-Reklam-
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bu devirde en çok da ben hacıyım hocayım diyenden korkacaksın yapmışlardır beklerim
0 oy
tarafından
Verin mahkemeye bak nasıl burunlarından fitil fitil geliyor 
(426 puan) tarafından
Başından beri dedik ama annem kanser hastası ben onlarla uğraşıp kendimi daha beter hasta edemem diyor ki haklı da aslında, teyzemde kardeşleri onu silse de hala duygusal davranıp delirtiyor bizi ondan bizde söylenmeyi biraktik artık
tarafından
Kardeş işte . Benle ablam mirastan vazgeçtik erkek kardeşlerimiz eşit bolussun dedik
(426 puan) tarafından
Annemin kanser hastalığını hiçe sayıp kavga çıkarıp sildiler. Günlerce ağladı annem hasta olmasına rağmen böyle mi kardeşlik olur?
tarafından
Yani orası öyle tabi ama yapmışlar yani . Mahkemeye de vermiyor elden ne gelirki
(426 puan) tarafından
İlahi adalet...
0 oy
tarafından
Canım hacılık parayı görene kadar. Sözüm meclisten dışarı. Hacca gitmekle hacı olunmuyor. Hacılığın görevlerini yerine getirmen lazım ki o zaman gerçek anlamda hacı olasın. Yazık gerçekten. 30 yaşındayım hacı hoca dendi mi  korkarım direk kaçarım bulunduğum ortamı terk ederim. 
(426 puan) tarafından
Valla bende aynı senin gibiyim hiç sevmem hacı hoca zihniyetini zaten Allah'tan korksalar 1 lokma hak yemezler ama azapları büyük olacak
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Ben yaşamadım ama yaşıcam babamdan kalan mallar var ve babam vasiyetine kızım hakkını alacak diye yazmışken hepsi diyor küçük kardeşime vercez kimseye mal yok ama ben alıcam çünkü benim ailem hiçbir zaman aile olmadı bana babam öldükten sonra benim ailem yok onlar ailem değil ailem olmayan insanlar da benim hakkımı yiyemez
(426 puan) tarafından
Valla bacım ver mahkemeye 1 çorabın kalmayacak şekilde al hakkını. Mahkeme adaletli pay ediyor.
0 oy
tarafından
Kaynananama oule  yaptı kardeşleri sadece bi 5 kiloluk peynir verdiler tüm mal varlığa kendileri oturdu 
(426 puan) tarafından
Allahın gazabı ustlerine olsun oylelerinin
0 oy
(119,231 puan) tarafından
nasi oldu o is baba yani deden ölümce devlet herkeze esit pay veriyo
yillar once ölmesi mirasin adaletsiz bicimde bolusulmesi anlamina gelmez devlet herkese esit pay verir
anneniz bu durumu kabul etmis belliki
(426 puan) tarafından
Annem kabul etmedi baş kaldırdı öyle olunca da kavga çıkardılar kadın kanser hastası nasıl uğraşsın bu durumda. Mahkemeye verin dedik ama dinlemediler işte ne diyim
aman bosver
(426 puan) tarafından
Ağlayanın malı gülene hayır getirmezmis giden mala asla üzülmüyorum guvendigimiz dağlara kar yağdığı için kırgınım
0 oy
(3,623 puan) tarafından
Hacıyım hocayım diyenden kork bu devirde 
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Kıyamet ya hacıdan ya hocadan dıye bosa demiyorlar tatlım yaşadık daga beterlerini de yaşadık 3 gunluk dunya malı ıcın şekilden sekile giriyorlar namussuzlar izlemek zevkli ama ben takılmıyorum Allah göruyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 214 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mizgintrn (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 648 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,874 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 536 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 480 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,092 soru

11,347,903 cevap

34,813 kullanıcı

...