0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (2,235 puan) tarafından

image

kizlar ben böyle üç takım bitanede farklı takım aldım ama bunlar kutuluydu bunların içinde zıbın yok ayrı  zıbın almakta aklıma gelmedi kızımdan kalanlarda vardı evde ..beş parça deyince zıbın var sandım içinde   evde açtım yok ama bebek için hemşireye verdiğimde zıbin olmalı değil mi böyle çok dandikmis onu anladım siz nasıl yaptınız zıbin koydunuz mu koymalimiyim

7 Cevaplar

0 oy
(119,169 puan) tarafından
yok dogar dogmaz zibin giydirmediler bozde aha bunlari giydirdiler tek
(2,235 puan) tarafından
Kız ben sanki zıbın koymustum ya annem almıştı hastane çıkışi diye büyüktü o battaniyeli falan giydirmislrrdi e bezi ney tutacak zıbın olmazsa
(119,169 puan) tarafından
valla kuzeyde giydirmediler di
-Reklam-
0 oy
(9,977 puan) tarafından
Zibin tabiki olmali canim icine ne giydircekler. Kizindan kalan varsa temiz beyaz hastane icin koyabilirsin. Evde giydirirsin yine
(2,235 puan) tarafından
Alcam canm kızımdan kalanlar hep büyük beyaz alcam üç tane takımların içine şansıma kötu denk geldi
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Ben koydum içlerine bir tane 11li set aldım diğerleri 5li hepsini içine zibinsa koydum ayakları kapalı olduğu halde corapta koydum kış bebeği diye
(2,235 puan) tarafından
Bende çorap aldım  çorap koyarm 11 li set kızımda vardı bunda almadım canm çok pahalı geldi 400.500 dediler  hep ayrı battaniye aldım her takıma işte zibinlari yokmuş birerde zıbın koycam
(4,555 puan) tarafından
Varsa gerek yok tabi canım ben cok ara verdiğim için kizimdan kalan yoktu
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Önden bağlamalı zıbınlar var ben ondan vermiştim hemşireye 
(2,235 puan) tarafından
Onlarda zor geliyor ya her zaman bana zor gelmiştir :)
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Hangi ayda doğumun canım. Ben oğlumu 10 Nisan'da doğurdum sıfır kol çıtçıtlı body ve bu attığın takımı tek giydirdiler. Şuan 30+4 tekrar hamileyim doğumum erken olmazsa Ocak sonuna denk geliyor iki kat kıyafet artı uzun kol çıtçıtlı body koydum.
(2,235 puan) tarafından
Şubat sonu canm dogumum
(1,706 puan) tarafından
Soğuk olur canım tam kış aylarında doğumum bence çok ince kalır
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Doğar doğmaz Zıbın atlet de giymişti tabi içine ,zıbın atlet ayrı alınıyor bu takımlarda çoğunda olmuyor eğer 10 lu set falan almazsan olmuyor takımların iclerinde atlet genelde 10 lu setlerde çıkıyor atlet  ,ben ebebekden almıştım kampanyaliydi eskiden 5 alana 6 ci bedava oluyordu e bebeğin zıbın atletleri güzel oluyor tavsiye ederim beyaz olanlardan 
(2,235 puan) tarafından
E bebekden bakayım bende canm sağol
0 oy
(3,367 puan) tarafından
Ben koydum zibın canım benim ki de besliydi bòyle ekstra zibin ve battaniye koydum zibinini giydirmislerdi battaniyesine de sarıp getirmislerdi
(2,235 puan) tarafından
Giydirirler kesin canm bende alacağım düz beyaz yenidoğan zıbın üç takımın ucundede yok sansima ya nebilim ben kutulu olunca yanıldım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 264 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
0 oy
8 cevap 76 göst.
23 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde gulistaN18 (2,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 159 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eymir (624 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...