0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar nerden alıyorsunuz memnun musunuz Adapazarında almıştım geçen 2 gün kaynattim bana misin demedi pişmedi bugün alacaktım ama aynı rezilliği yaşamak istemedim size danışmak istedim 

BİM A101 ŞOK HANGİSİNİN Kİ GÜZEL RAHAT PİŞİYOR DÜDÜKLÜ KULLANMIYORUM ONA GÖRE ÖNERİ İSTİYORUM 

11 Cevaplar

+1 oy
(48,833 puan) tarafından
makbul var bizim burda açıktan satiyo iri olanini aliyorum nohutu pisiyo cok güzel a101 guzel dedi arkadas
-Reklam-
0 oy
(82 puan) tarafından
Ayyy Bim den cok memnunum hem iri taneli hemde kolay pişiyor kesinlikle tavsiye ederim 
tarafından
Nohut tamı bimden alıyorsun cnm internetten resimlerini bulup yükleme şansın var mı
(82 puan) tarafından
Nohut hiç almadım ne yalan soylim bize kaynanam alır torba olarak
Ama fasulye ben BİM'in fasulyesini severim hatta yarın gidip alacaktım bı paket yarın aldığımda sana resim çekip atayım
tarafından
Olur cnm çok teşekkür ederim
(82 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek yarın atarım buraya
(48,833 puan) tarafından
bimden küçük nohut aldim attım çöpe irisini al
0 oy
(10,472 puan) tarafından
Yerel pazar varsa bizim Kastamonu fasulyesi var bakabilirsin senesiyse eğer güzel pişer ben memleketten getiriyorum
tarafından
Pazara pek gitmiyorum ama gidersem bakarım cnm
(1,276 puan) tarafından
Bu sene bulamadık biz ayıdan sebep olmamalı dediler
(10,472 puan) tarafından
Bizim amcamlar yapıyor canım tarlamız var kendimize yetecek kadar oldu elhamdülillah.
(1,276 puan) tarafından
Afiyet olsun o zmn :)
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Bimden almıştım iri olandan çok güzel pişiyor 
tarafından
Nohut mu fasulye mi cnm resmini yükleme şansın var mı
(2,054 puan) tarafından
Fasulye pardon belirtmedim canim. Üzerinde saban iri fasulye yazıyor canim
tarafından
Çok teşekkür ederim cnm
(2,054 puan) tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(15,336 puan) tarafından
Bimden alıyorum bakliyatlarin hepsini. Guzel. Bulgur hariç. Geçen gün birisi kendi bulgularından verdi. Allah'ım.bizim yediğimiz neymiş.oyle dedim BİM'in bulguru onun yanında hiç kalır 
tarafından
Bulguru a101 den alıyorum cnm ondan memnunum

Çok teşekkür ederim
0 oy
(1,276 puan) tarafından
Buranın tavsiyesi üzerine bimden fasulye aldım .Abartmışlar. TMO bun fasülyesi Bim i kaça katlar fiyatta aynı sayılır. Nohut da Bim in yeşil paket olan Şaban marka arkasında koçbaşı yazar , gayet güzeldir. (BİM'in fasülye pişmek bilmiyor ve ayrılıyor pişerken)
0 oy
(1,303 puan) tarafından
BİM'in bakliyatlarini övenler bence henüz Başhan markası ile tanışmamış olmalılar ☺️ annemin evinde hep bimden alırdık evlendikten sonra makbulden yada paketli yayla marka aldım ben ama Başhan markasını keşfettim artık başka aramam efsane diyorum tavsiye ederim ☺️
0 oy
(390 puan) tarafından
Canım nerde oturuyorsun bilmiyom ama tarım kooperatif var market oranın ki çok güzel dışı mavi paket çok lezzetli pişimi de çok güzel 
0 oy
tarafından
Kesinlikle bim bim bimmmm
0 oy
(6,235 puan) tarafından
6 senelik evliligimde 2 kes pişirelim nohut oda dediğin gibi pismek bilmedi 

Fasulye ise kendim ekiyorum o çok iyi ve lezzetli oluyor 

Ama bittiği zaman da bir kaç kez eşim bimden almıştı güzeldi 
0 oy
(8,417 puan) tarafından
Kaynanam köyden bir komşudan alıyor fasulye hem kendine hem bize hiç marketten almadım canım ama annem pazardan alıyor memnun. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 180 göst.
12 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 108 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 275 göst.
24 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Yildizsumeyye (555 puan) tarafından soruldu

381,737 soru

11,428,242 cevap

34,988 kullanıcı

...