0 oy
130 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (111 puan) tarafından
İpek kirpik yaptıranlar varmı randevu aldım ama kimisi kendi kirpiğinide döküyor diyor tedirgin oldum acaba iptalmi ettirsem

5 Cevaplar

+1 oy
(2,829 puan) tarafından

Ayyy ben buna yorum yaparım:'(

3 ay oldu yaptırdım. İlk 3 hafta süper. Tarıyorsun hırpalamadan yıkıyorsun vs ama 4.hafta dökülmeye başlıyor. Döküldükçe iğrençleşiyor hem görüntü olarak hem artık dipleri kaşınmaya başlıyor. Kendi kirpiklerinde uzamaya başladığı için görüntü olarak da çirkinleşiyor baya. Çıkarttırdığında da kendi kirpiklerinde mutlaka dökülme oluyor. Kelleşmiş gibi hissediyorsun bide aşırı moralim bozuldu benim. Keşke yaptırmasaydım dedim hala uzamadı kirpiklerim. Yaptırmadan önce çok iyiydi şimdi kısacık ve uzaması çok uzun sürüyor belli ki daha düzelmedi. 

-Reklam-
0 oy
(2,776 puan) tarafından
2 sefer yaptırdım, kirpik dökülmesi yaşamadım. Sadece sık ve uzun kirpiklere alışınca, çıkarttığında bence insanlara seyrek geliyor eski kirpikleri. O nedenle de döküldüğünü düşünüyorlar. 
(111 puan) tarafından
Peki bakımı falan oluyormu kendisimi çıkıyor gidip cikarttiriyormusun
(2,776 puan) tarafından
Özel bir bakım yapmadım ben tabı 3 yıl önceydi, çok seyrelince tamamlama yaptırıyordum. Sonra da çıkarttırdım zaten.
0 oy
(2,883 puan) tarafından
1 defa yapmaya başlayınca hep yapman lazım yoksa komik duruyor düşünceye  kadar  ben 1 defa yaptım ve çok seyreldi diye tek tük kalanlar çıkartmak isteidm kendi kirpigimle birlikte cikti aylarca rimel bile kullanamadım 
0 oy
(12,607 puan) tarafından

Güzel kullanımda zarar vermiyor bağimlisı oluyorsun :)

0 oy
(15,185 puan) tarafından
İpek kirpik kalıcı mı oluyor. Benim düğünde yaptı kuaför. İpek kirpik yaptım ha dedi. Ben düğünden sonra hemen çıkardım. Dursa olur muydu
(2,829 puan) tarafından
Hayır bu kalıcı canım kendin çıkartamıyorsun mıh gibi takıyorlar kendileri geri başka ilaçlarla çıkarıyorlar:) uzayıp dökülen ***** yumuk olan oluyor tabi ama kalanları kendileri çıkarıyor. :)
(15,185 puan) tarafından
Ayy düğünümde gözümden çıkacaktı nerdeyse . Perişan etti beni..düğünde zor dayandım..çıkardım hemen sonra benimki.oyle mıh gibi olanlardan değilmiş demek ki
(2,829 puan) tarafından
:)) yok canım bunu sabitliyorlar. Benimkinin ucu çıkmıştı düğünümde ağladığımdan rezillikti tam şimdi sen deyince düşündüm de:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
2 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
21 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Pinar95 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
11 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 192 göst.

379,492 soru

11,360,494 cevap

34,838 kullanıcı

...