0 oy
69 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (152 puan) tarafından
Kızlar ilk defa yaptırdım batma ve kanlanma oldu baş ağrısı da var çok güzel oldu tam istediğim gibi ama bu belirtiler enfeksiyon olabilir mi doktora görünmek gerekirmi yada normal mi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bence bir sorun var doktora git mutlaka 
-Reklam-
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Normalde batma hissi ilk 1 saat içinde geçiyor o da öyle acılı bir batma değil hafif ağırlık gibi bir his. Eğer yanma ve batma varsa enfeksiyon falan olmuştur ya doktora ya yaptırdığın yere git bence. 
(152 puan) tarafından
Şuan batma yok ama kanlandı gözümün alt bölümü eşim enfeksiyon olabilir felan dedi yani bı ağrı bişey hissetmiyorum ama yinede gitmelimiyim kadın normal dedi bir kaç güne geçermiş ama panik yaptım
(2,818 puan) tarafından
5 ay önce kadar yaptırdım batma değil ama ağırlık hissettim ertesi gün geçmişti. Yalnız benim gözlerim kızarmamıştı seninki hassas da olabilir tabi bilemiyorum ama dikkat et enfeksiyon olmasın canım çok kötü olur ya Allah korusun.
0 oy
(4,085 puan) tarafından
Alerji olabilir malesef. Alerjiyse giderek kötüye gider. Yarın takip edin eğer kötüleşiyorsa derhal çıkarttırın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.
2 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
16 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Pimpirik anne (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
11 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 189 göst.

378,289 soru

11,322,781 cevap

34,773 kullanıcı

...