0 oy
297 göst.
Aile kategorisinde (736 puan) tarafından

Kızlar yemin ederim hayatim berbat bisekilde ne yapcam bilmiyorum bu adamla ya bıktım inanin :'( 1 haftadir ütüm önceki gibi degil esim tamir isiyle ugrasiyo dedimki utulerlen buhar vermiyo sok buhar dugmesiyle veriyo sadece bi bak goturdu baktik icini temizledik bisey yok dedi baktim gene ayni dedik bu bu sekilde calismiyo bisey var buhar vermiyo kendisi sabah gene goturdu 5 dk sonra ariyoki hic bisey yok bu ütüde dedimki ütüler pozisyonda buhar veriyomu veriyo dedi tamam dedim.getirdi baktim gene ayni .internetteki fiyatina baktim 6 bin küsür gorunce ekran resmini attim fiyati ne olmus ben sok oldum diye .arkasindan yazdimki olmamis eskisi gibi bununun surekli buhar vermesi lazim kumas ustune geldiginde diyorum .arastirdim özelligini attim ne demek istedigimi anlatamiyomuyum diye gorsun anlar belki dedim.vidyo buldum ayni benim utuden buhar sorunu varmis adam tamir ediyo sonunda gosteriyo nasil buhar ciktigini.dedim bak boyle olcak anlatamiyorum galiba diye .beni darlama ne taktin kafaya yazzmis .dedimki bende napiyim anlatiyorum anlamiyosunuz ikikere geri getirdin acip bakmiyosunuz ki ne var ne yok yalan mi soyluyorum calismiyo ozelligi bi bakin diyorum getiriyosun anlaman icin atiyorum diyorum .ariyo bagiriyo cagiriyo seni gebertirim beni darlama bunaltma baslarim utusune bilmem ne diye.eve geldi bas bas bagiriyor babannem var bide yalan yanlis ona anlatiyo yok babasini ariyo sende gordun calisiyodu beni bunaltti bilmem ne diye .ortaligi birbirine katti sinirden agliyorum bana kiziyo nie agliyosun bilmem ne ay gorseniz butun sucu bana atti babannemde onun yaninda sen sus sen suclusun dedi bana iyice yuz buldu yemek yemedi cikti gitti evden haksizmiyim kizlar ya simdi bana milletin eskisini tamir edip vercek kullan diye yenisinide almaz .

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gereksiz yere bağırıp çağırmış ama içimden Bi yandan sana değer vermese iki defa götürüp getirmezdi bence ağlama bile demezdi sakin ol hatasını anlar
(736 puan) tarafından
Canim mecbur goturcek encok onun ustu ütüleniyo kendi madur olcak ya yenisi alcak ya tamir edilcek isi o zten amcasi tamir ediyo bana diyoki git ona anlat benim muhattabim sensin onada anlatirim ama once sana anlatmak istedim ne abartiyosun dedim ama bildigini okudu
tarafından
He kendi işi zaten o iki defa gidip gelmekten bunalmıştır erkek milleti üstelemeye gelmiyor çoğu
(736 puan) tarafından
Kuzum evimizin dibi dukkan sabah gidiyo dukkani aciyo geliyo kahvalti yapiyo giderken goturdu fizandan gelmedi inan sinirini benden cikardi .
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Aynı durumu ben yaşasam o ütüyü yere atar kırarım gider yenisini alır gelir. Kendini bu kadar yıpratmamalıydın bence. Erkekler düz mantıkla ilerliyor ya çalışır ya çalışmaz ortası yok onlar için.
(736 puan) tarafından
Canim oyle ama vidanim el vermez ayrica cok memnundum ürüm cok guzeldi 6 yildir kullaniyorum harikaydi yani aynisini al desem hayatta almaz bari tamir edin isiniz bu zaten diyorum onu bile yapamadilar ya bana hala hakli gibi bagiriyo
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Senin kocan hep böyle. Kaybetme korkusu yok. Istedigi gibi davraniyor sana
(736 puan) tarafından
Babannemde yaninda sende kabahat susmadin o bagirdi sen bagirdin bi utu degilmi yenisi alsin bilmemne diye beni atti onu tuttu ya simdi yarin birgun kavga etsek senin arkanda kimse yokki diyecek. Bende dedimki benim basima bisey gelirse senin yaninada gelmem sen hep bni suclarsin duramam bile senin yaninda dedim napacan susacn cekecen e getiriyo lafi hep hic arkamda degil.
(3,333 puan) tarafından
Eskiler öyle canim. Yanlis anlama benim anneannemde oyle, malesef öyle ogrenmisler dogru olan o zannediyolar. O kadar haklisin ki. Ama esinde öfke problemi var keşke tedaviyi kabul etse
Sen sustugunda falan nasil peki eşin. Basbasaykende mi aynisiniz
(736 puan) tarafından
Herzamn degil ama bi sorun oldugunda ayniiyiz malesef
0 oy
(11 puan) tarafından
Cnm sanki sen olayı biraz abartmış sin ya sen kendin diyorsun en çok eşimin kıyafeti utuleniyor diye bırak ne takıyorsun yapmasin kötü utulensin bu durumdan rahatsız olursa zaten çözüm arar rahatsız değilse zaten öyle devam edersin jilet gibi olmasada o raziysa sende sorun çıkarma yani bazı şeylerini oluruna bırakın benim demek istediğim yani değer mi sence bir ütü için hem kendinin hem eşinin moralini bozmak bana göre kafaya yakmayacak kadar ufak bişey  her şey dört dörtlük olmak zorunda değil ayrıca ikinci el alsa ne olcak mesela bir sürü insan yeni evlenince bile bütün eşyasını ikinci el alıyor herkesin durumu yenisini alacak kadar iyi olmaya bilir
(736 puan) tarafından
Canim ben kizmadim tepkide vermedim sadece bozuk degil diyip diyip geri getiriyo onun icin kendimi anlatmaya calisiyorum ha tamam demek istedigin bumu bakariz demiyoda beni bunaltma diyip bagirip cagiriyo ben tepki verince suclu oldum bunaltcak bisey demiyorum ki isde degil biseyde degil gitti bahcede kopeklerin yemegini verip oturuyo istede olsa soylemezdim zaten.amaa bagirip cagiran kendi cevap verince suclu benmiyim ikinci elde getirse ben kendi kullandigim urunden memnunum onu istiyorum yani cokmu aksama kadar kac tane tamir yapiyolar bi icini acip bakmiyolar .onu gectim sadece onun ustu utulenmiyoki bizimde cikiyo cocuklarinda cikiyo yani evde herzaman kullanilan bisey.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Firatvegulunannesi (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 800 göst.
3 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Meleĝimmm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 820 göst.
11 Ekim 2018 Aile kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 235 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,601 cevap

34,775 kullanıcı