0 oy
812 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından

Esimin dayisi var tam bi dilenci adam emekli yindede çalsiyor 5.5 bin maasi var bide emeklisi var arabasi var evu var susubusu var da var bizim dugunumze bile gelmedi 4 gün bizde kaldi inanin belim koptu 32 haftalik hamileyim adamin umrunda degil fatma onu getir fatma cay yap faa gomlegimi utule ustelik eve gelirken bir çöp bile almadi o kadar parasi var bide cok cay icer gunde 6 defa cay yaptim ona doldur koy siz dusunun belim koptu bide arsiz hrseyi istiyor gomlek alin bana telefonum bozuldu onu alin kabanim eskidi burasi soguk onu alin esimde huyunu biliyor az daha kovucakti kovdurmadim ayip diye bizden kat kat durumu var giderken bile bana harclik bile vermedi o kadar hizmet ettim bide telefon acmis ben yine gelicem diyor esim kafayi yedi bende yedim tabiki gelmesin diye ama bizi değil esimin ablasini aramış bizi aramaya utaniyormusda oda gel demis suan sinirden catlicamm

7 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından

Sizden utanmasi cekinmesi olmayan insanlardan sizde utanmayin cekinmeyin lutfen. Resmn yigilcak yer ariyor. Misafr sonucta duzqun olsa her turlu gelsin ama amac eziyetlik ise ben olsam warya umrumda olmaz kalkip 1kere bile cay koymam. Hem sana nie geliyor qitsin kndi ablasinin ewine nebilm karisini falan yokmu

(111 puan) tarafından
Burada tanidik esimin ablasi ve benim evim bide kaynanamin evi var kaynanam esimin ablasi sagolsunlar çağırıyorlar yok canim nizde kalicakmis ben yeni gelinmisim haliyle o bizde kalinca kaynanam gorumcemde bize geliyor gorumcem yardim ediyor sagolsun oda 40i cikmadi daha yeni doğum yapti ama kadin yinede yardim ediyor evine de cagiriyorlar ama gitmiyor gitmiyor bide arsiz edeplide degil ben bilerek cay yapmiyorum dk basi cay iciyor cunku edepsiz gibi cay yokmu fatma bi yapsansa icsek kizim felan diyor cildiriyorum daha az once icmis oluyor halbuki
(432 puan) tarafından
Valla saçma bi olay yani.ben bu kadar sabretmezdim ve art niyet arardım
Eşimde kovardı gerektiği yerde açtırmazdı kapıyı kusura bakmasın.ben hizmet edicem oda beni izlicek erkek milleti belki farklı şeyler düşünüyo içinden neler geçiyo bilemezsiniz.
(355 puan) tarafından
Benim esimde almazdi ewe ki bnce almamasida gerek. Dayisi deql neyi olursa olsun one oyle emir wermek falan sewmedim. Bnde 32 haftalik hamileyim we esimin babasi dahi olsa ewimize geldiqi zamn ben ayakta dolanmayim gobeqim popom buyumus qoz onunde olmayim hemde eziyt olmasin die kndi ikram yapar..deqsik
(111 puan) tarafından
Esimde sorun yok kizlar kovucakti gitmiyor diye ben izin vermedim ama buradaki bi yorumu ugulucaz fatma evde yok diyecek esim annesine gitti kalmaya diyecek oyle hallettik olayi cok şükür
-Reklam-
0 oy
(81 puan) tarafından

Ay ben sinir oldum ya  Allah sabır versin kimsede anlayış yok 

(81 puan) tarafından
Allah ıslah etsin gram anlayış yok bari gelirken 1 ekmek alsın çayını alsın çay demleme dediğinde markete cikicam çayım bitti de sende
(111 puan) tarafından
Kiz düğüne gelmedi insan yalandan 50tl verir kizim dugune gelemedim der yada bebeginz olucak bisi alin der yok bacim nerede bide zengin ya esim dilenci diyorda tam bi dilenci adam bizden ister kendi almak yerine
(81 puan) tarafından
Niye size geliyor ki evli değil mi evine gitsin çoluna çocuğuna gitsin ya ben hamile olan birine misafirliğe gidilmesine çok sinirleniyorum o kadın kendiyle zor uğraşıyor
(111 puan) tarafından
Kendisi baska sehirde ben baska sehirdeyim gelip gitti simdi tekrar gelmek istiyor
(81 puan) tarafından
Oha ya  saçmalık
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Yavrum esin arasın dayısını yalandan desin ki dayı fatma da annesine gidicek kiz ağırlaştı biraz annesinde kalıcak bi kac gün desin anlar zaten istenmediğini. Gelip evine kontrol edicek de değil ya fatmaya bakım gitmiş mi diye. Herşey eşinde bitiyor arasın söylesin ailesinde kalcak biraz diye. Edepsiz ya ben bile sinirlendim. Benim eşim işteyken dayıları asla evime giremez kalamaz ki eşim izin vermez. Bir kere abisi yukarı cıktı bana abi emrullah yok dedim cayın var mi dedi içeri girdi tv karşısına oturdu hemen esimi aradım kızdım. Oda gitti annesini aradı. Kaynanam aradı oğlunu bağırdı gelsene aşağa ne işin var yukarıda kiz temizlik yapicak aşağıda televizyon yok mu diye çağırdı oda anladı zaten dahada içeri girmez eşim yokken kapıdan istediğini alır gider. Dediğim gibi eşine söyle kuzum o konuşsun sen kötü olma yine de.
(111 puan) tarafından
Yorumunu gördük esimle bizde bunu uygulucaz:Dd cokk sağol canim benim yaa cok optum
(2,103 puan) tarafından
Ne demek balim . Bende öptüm ♥️
0 oy
(109 puan) tarafından

Okurken ben sinir oldum yahu.Sen esinin dayisina hele ki boyle arsiz birine hizmet etmek zorunda degilsin ki cnm.Okurken ben yasadim sanki.Karnin burnunda insan utanir seni kosturmaya sen o gelse de hicbirsey yapma esin yapsin gerekirse.Hamileyim de otur.Esinin ablasi kayinvaliden cagiriyor da nasil gitmiyor ya yarim agiz cagiriyorlar galiba kayinvalidenin buyuk hatasi var.

(111 puan) tarafından
Hani gözümle görmesem cagirdiklarini inanmam ama kaynanam kolundan tutuyor resmen adam olse gitmiyor edepsiz esim neler neler diyor yinede gitmiyor utanma yok
(109 puan) tarafından
Cok tuhaf derdi ne bu adamin ya.Zamaninda esine borc falan mi verdi.Onu istiyor yada acisini cikariyor.
(111 puan) tarafından
Yeni gelin nasil hizmet ediyor diye bakıyormuş guyaaa
(109 puan) tarafından
Ona ne ya alan almıs bi de bunlara gelin hizmet edecek.en sinir oldugum sey boyle rahat gamsiz insanlar.
0 oy
(109 puan) tarafından

Okurken ben bile sınır oldum ya bence bu kadar taviz verme birak kovsun esin bir daha gelemez sende rahat olursun doğumdan sonrada kalırsa çok sıkıntı çekersin sonuçta lohusa olacaksın ve böyle insanlar halden anlamazlar dayınızda çok arsız belli ki 

0 oy
tarafından

Kusura bakmasin esin ama ben oyle yuzsuzlugun altinda art niyet ararım. Kocanin dayisi sana namahremdir. Kayinpederin olsa neyse de. Hic uygun degil. Bi de esin ise gidiyor dayisi butun gun evinizde mi duruyor seninle? Ayip ya hic bi kültürde dinde yeri yok, sen bisey diyemezsin esin agirligini koyacak kapiyi acmayacak bu kadar net. Taviz tavizi dogurur cunku

0 oy
(4 puan) tarafından

Annemin lafi var için yanacagina yüzün yansin.arsizmis dayın ben olsam  bir dahaki gelmesinde kapıyı acmam yatağa yatarım erken doğum tehlikem var der geçerim.insan bu zamanda esiyle iyi olacakl dayiyi kim ne etsin git evine sasirmis insanlar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 395 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 444 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 294 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 795 göst.