0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (2,733 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İki yıldır küstü ailemde kaldı bir çocuğu var kaynasiyla gecimiyirdu rahatlık vermiyordu bosandiracak niyetin de geçen evini ayirtmislar başka apartman dairesi geçmişler yani taşınmış kız kardeşimi aldılar evine döndü bugün konstuk dönemi bir hafta oldu kocam bir haftadır benle uyumadı

Mesafeli ben sana kocalık yapamam demiş

Eve gelir yemek yer çıkar gider bana hesap sorma evimi taşıdı ayırdı diyor 

Çok soğuk diyor sözde ayrılmış başka eve taşımış daha benden ne istiyorsun demiş kocası 

Kız kardeşim de üzülüyor

Böyle nasıl olacak diyor 

Bende bı kaç ay sabret dedim kafasına göre bırak iki sene sürünsdun ailemde çok çektin.

En azından evin ayrı karisanin yok işini yap yat çocuğumla ilgilen kocan ailesini bıraktı ailesi istemedi o evden tasinsin 

Belki zamanla düzelir dedim ne dim kızlar vala bende ya 

6 Cevaplar

+1 oy
(217 puan) tarafından
Giysin fantezi geceliğini. Kendini gözüne gözüne soksun. Bakalım hala ayrı mi yatıyor zındık.  
(2,733 puan) tarafından
Ne ana ne baba nasıl sevdaymış
(2,733 puan) tarafından
Nisacim atılıyor
(217 puan) tarafından
(217 puan) tarafından
Böyle bı takım alsın. Giysin soksun gözüne. Yelkenleri suya indirmesi lazım. Geçinmeye gönlü olmasa evi de ayırmazdı çünkü.  Tıpış tıpış gelecek. Arada kalmis o aklınca cezalandırıyor
(2,733 puan) tarafından
Teşekkürler nisacim
-Reklam-
0 oy
(215 puan) tarafından
Kocası aliesinden ayırdı diye öfkeli kardeşine takmasin zamanla alışacak oda bu duruma 
(2,733 puan) tarafından
İnsalah ya ya çok üzüldüm ben biraz teselli etim sabret dedim
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Canim suan kendi aklinca kardesine ders veriyor. Oyle yada boyle evi ayrirtti ya. O da eşi yokmus gibi davransin. Illaki yola gelir o. 

Kesin o kocasına biri akil vermistir.
(2,733 puan) tarafından
Kaynana görümce evi taşırken bile anası küsmüş konuşmuyor gorumceler de ayrı kimse istemiyor kardeşimi
(3,329 puan) tarafından
Hic takmasin ohh cok iyi olmuş. Cocuklari varsa onlarla ilgilensin. Evde arkasindan koşmasın. Gecmisi acmadan devam etsin. Karisani olmaz lafi sozu olmaz. Az sabır canim. Gecer insallah bu gunleri de
(2,733 puan) tarafından
Dolduruyorlar pislikler var bitane çocuğu canim
0 oy
(768 puan) tarafından
Bence hiç takılmasn ..Evini ayırdı ya gerisi gelir elbet ..Ayy bunun da kocası benimkinin kafadan ..sanki ayrılınca nolacak ? Bosversin yani yakmasın kafasına düzelir 
(2,733 puan) tarafından
Yani diyor hep öylemi olucaz ayrı yatıyoruz diyor
(768 puan) tarafından
Yatsınlar dayanamaz kocası ..o da böyle göze gelcek sekilde davransın eşinin yanında :) anlarsın ya ..
(2,733 puan) tarafından
Vala dedim sende kendine bak öyle strese giripte üzülür olmuslerden oda ye iç giyin kendine bak dedim
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Dolduruyorlardır onu ama merak etmesin kardesin seve seve alisacaklar bu duruma yapcak bir sey yok ki kocasinin da ofkesi gececek zaten gercekten istemeseydi barismazdi karisiyla Rabbim huzur mutluluk versin yuvalarina elbet duzelir hersey zaman gerek 
(2,733 puan) tarafından
Aynen öyle ya canim dua için alah razı olsun
0 oy
(989 puan) tarafından
Kaynimda öyleydi düzeldi 
(2,733 puan) tarafından
İnşallah bunlarda düzelir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 193 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 803 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 469 göst.
17 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eda... (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 987 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Misafir008 (4 puan) tarafından soruldu

381,116 soru

11,409,660 cevap

34,946 kullanıcı

...