0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (102 puan) tarafından
2 aylık bebeğim günlerdir uyumuyor, gözleri kıpkırmızı uykuya direniyor, uyusa bile en fazla 15 dk sonra hemen uyanıyor, gece gündüz böyle, 4 gündür uykusuzum napabilirim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuğun gazı olabilir bi çocuk doktoruna görünmenizde fayda var 
(102 puan) tarafından
Gaz problemimiz oluyor bazen ama şu aralar yok
-Reklam-
0 oy
(337 puan) tarafından
Duş aldır masaj yap rahatlat bebeşini emzirirken uyutmaya çalış tam doymuyor da olabilir benimde 2 ay 10 günlük bebeğim var oda geceleri bazen uyumuyor emzirirken uyumak istiyor 
(102 puan) tarafından
Emerken uyumayı seviyor alışmasını istemediğim halde yeterki uyusun diye emziriyorum ama besigine koydugum an uyaniyor
(337 puan) tarafından
Benim de öyle emiyor uyuyor koyunca uyanıyor tekrardan aynı işlemi yapıyorum yada yarım saat kucağımda tutunca yatıyorum sonra uyanmıyor derin uykuya dalınca :)
(102 puan) tarafından
Benimkine o da fayda etmiyor, iyice dalsın diye bekliyorum dalıyor da ama besige yada koltuga koyunca 5,10 dk sonra uyanıyor hep kucakta olucak ya da memede
0 oy
tarafından
Kızımda bir çok şeyi tecrübe edindim gerçekten. Bir bebek uyumuyorsa ya açtır, ya gazı vardır büyük ihtimal. Suyu seviyorsa su sakinleştirir uyku getirir. Banyo yaptırabilirsin. Banyodan sonra bir masaj ohhhh. Yine uyumuyorsa bir süre sonra besleyebilirsin. Yine de uyumazsa bir çocuk doktoruna görünmende fayda var canım. Bir sorunu olabilir. 
(102 puan) tarafından
Hepsini denedik, doktoruna söyledik hatta eşim uyku damlası falan istedi o derece ama doktor normal.olabilir dedi
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Aynı sorunu çok yaşadım açlık gaz  ortam sıcakligi fazla yada az gelmesinden kaynaklanıyor kahve çay cikolata uyarıcı şeyler tüketme bir hafta içinde farkı göreceksin emiyorsa formül mama vermeyi dene emzir üzerine 60ml yap içerse on agore ayarlarsin en büyük sebebi açlık ve gaz bebekler biraz serinde uyumayı seviyorlar yazın hava 33 Keri gördüğünde bile 24 derecede uyuttuk anca öyle uzun uyumuştu kışında 21 le 23 derece normal bebekler için 
(102 puan) tarafından
Kahve çikolata çok tuketiyorum bir hafta deneyim bakalim uyusun yeterki
(1,576 puan) tarafından
Bende sürekli gittim doktora açtır dedi mama başladım yok sıcak dedi 26 derece yaptık gene olmadı gittik bu sefer 24 derece yapın dedi yok sevgi istiyordur ondan uyku istemiyordur falan dedi en sonda bunları dedi ve yemedim bir haftanın sonunda 10 dk dan yarım saate çıktı ve öyle devam ediyor
(102 puan) tarafından
denemeye basladim bakalım inşallah faydası olur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
17 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 868 göst.
0 oy
18 cevap 431 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sdfhkn (413 puan) tarafından soruldu

378,433 soru

11,327,624 cevap

34,781 kullanıcı

...